APIE KLUBĄ

Posted by Administratorius on September 3, 2009 | One comment

Kas šiuo metu yra mūsų nariai? Taip, tai tie patys mieli ir šaunūs žmonės, merginos ir vaikinai, tarp kurių yra studentų ir brandžių šeimas turinčių žmonių, įvairaus socialinio sluoksnio ir politinių pažiūrų. Visi šie bruožai nėra svarbūs, nes svarbiausia tai, kad jie mėgsta vienokius ar kitokius stalo, kortų, loginius ar kitokius žaidimus. Visi jie randa bendrą kalbą ir sugeba linksmai ir maloniai praleisti laiką kompanijoje už bendro stalo.

Klubo istorija

Tiksli klubo įsikūrimo data laikoma 2008 metų rugsėjo mėnesio 25 diena, nes būtent tą dieną buvo užregistruotas internetinis adresas www.hexagon.lt. Veikla žinoma prasidėjo kiek anksčiau, kai trys “kolegos”- Gediminas, Andrius ir Mindaugas – susikooperavo bendrai veiklai – rinktis pas kažką kažkur ir žaisti sudėtingesnius stalo žaidimus. Klubo įsikūrimo katalizatoriumi drąsiai galima vadinti Gediminą, nes būtent jis ir paskatino veikti kiek apatiškus Mindaugą ir Andrių. Po tokio postūmio Andriaus dėka buvo suorganizuotos pirmosios patalpos oficialesniems susitikimams ir taip atsirado daugiau galimybių paskatinti daugiau žmonių rinktis ir žaisti ar tiesiog bendrauti. Nuo to laiko klubas intensyviai rinkosi kiekvieną savaitę ir paskendę savo strategijose ir taktikose kaitindavo klubo atmosferą. Paradoksas, bet minėta trijulė labai greit išsibarstė po pasaulį ir vos keli esami nariai yra vieną kitą jų matę. Lai šis įrašas tarnauja kaip padėka įkūrėjams ir būsimosioms kartoms neleidžia užmiršti mūsų istorijos :)

Nuo 2011 metų sausio mėnesio 7 dienos klubas įregistruotas teisiškai kaip asociacija. Finansiškai klubą išlaiko metinis nario mokestis (60eur) bei 2% GPM parama. Jei jaučiate, kad žaidžiant stalo žaidimus jau nebeužtenka šeimos ar draugų rato, tai pats laikas pagalvoti apie klubą. Čia rasite bendraminčius ir naujus draugus, praplėsite savo akiratį, turiningai praleisite kiekvieną trečiadienio vakarą, turėsite galimybę išbandyti aktualias pasaulyje išleistas naujienas, vasarą sudalyvauti klubo organizuojamoje išvykoje į sodybą prie ežero, pasikviesti kartu savo šeimą ar antrą pusę. Visų gerų dalykų ir neišvardinsi… :)

Dalinkitės džiaugsmu:
  • Print
  • PDF
  • MySpace
  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • Google Bookmarks

Incoming links

Powered by Wordpress and Stripes Theme Entries (RSS) | Comments (RSS)