Bus išleistas: Descent: Journeys in the Dark Second Edition — Labyrinth of Ruin

Posted by nelly k bassas on June 13, 2013

Tai antrasis Descent: Journeys in the Dark 2ed papildymas. Papildyme bus nauja , epinė kampanija su susijusiais tarpusavyje scenarijais. Nauji herojai, monstrai , klasės (Beastmaster, Treasure Hunter, Hexer ir Apothecary) ir kitas gėris. Šį kartą herojai bus siunčiami į dar neištyrinėtus Terrinoto kampelius, į pavojingą kelionę link užmirštojo miesto. O šiame nelengvame kelyje jiems padės pakeliui sutikti sąjungininkai.
Kampanijoje yra 19 scenarijų, kurių kiekvieną galima žaisti ir atskirai Bet visi jie sukurti atsižvelgiant į tai, kad jie bus pereinami nuosekliai: žaidimas reaguoja į pergales ar herojų pralaimėjimus, keisdamas istoriją.
Be tokių apdovanojimų už įvykdytas užduotis,  kaip auksas, patirtis ir artefaktai, herojams siūloma pagalba, kaip naujas žaidimo elementas – sąjungininkai. Sąjungininkai įgyjami įvykdant specialias užduotis. Sąjungininkai turi savo charakteristikas ir gali padėti herojams kautynėse. Bet herojams reikia būti atidiems: “overlordas” trokšta sąjungininkus palenkti į savo pusę, ir jeigu nepavyks jų apginti, jie gali tapti herojų priešais.
“Overlordui” paruošti nauji monstrai su naujomis savybėmis, o taip pat alternatyvi bazinių kortų kaladė.

Tai šit mat ką rasime viduje:
17 plastmasinių miniatiūrų
2 naujus kovinius kauliukus (žali)

119 kortų

4 herojų lapus

18 žemėlapio fragmentų

92 žetonus

ir žinoma, kaip be jų: taisykles ir nuotykių gidą. ( tokį visiškai nediduką ir kūdą – tik 48 puslapiai)

 

Žada būti prekiboje trečiame 2013m ketvirtyje.

 

Giliamintiška išvada: Descent 2ed ir jo papildymai, tai kortinis žaidimas, nes perskaičiavus žaidimo elementus -  kortos dominuojantis elementas pagal vienetų skaičių žaidimo komplektacijoje ;)

 

Dalinkitės džiaugsmu:
  • Print
  • PDF
  • MySpace
  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • Google Bookmarks
Powered by Wordpress and Stripes Theme Entries (RSS) | Comments (RSS)