Gloom (2004)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Gloom (2004)

Standartinė LithStud » 2011 Gru 08 20:29

Beprotiškai "liūdnas" žaidimas :'(

Bet man patiko, tiek manoji sociopatų šeimynėlė, tiek jos išgyvenimai, tiek paties žaidimo apipavidalinimas.

Tiesa iškart sakau jog žaisti smagiausia su tais kurie sugeba kurpti pasakas iš vieno sakinio - kadangi šiame žaidime kiekviena korta trumpai nusako kas nutiko tereikia tai įkomponuoti į veikėjų istorijas ir voulia :)

Šiam žaidimui dedu didelį ir riebų - (kodėl? kas žaidė tas supras) nes vertinu BGG skalėj 9/10 ;)

Beja Žaidimas turi tris papildymus bei Lovecraft gerbėjam yra išleistas Cthulhu Gloom (kurį galima sumaišyt ir su Gloom)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Gloom

Standartinė Linas » 2011 Gru 08 22:36

patiko tik kortos. tema nesužavėjo, nors esu siaubo filmu fanatas. priklauso nuo žaidėjų - galėtu but vakarėlių žaidimas

Vertinu 6
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Gloom

Standartinė tms » 2011 Gru 08 23:17

turėjau garbės vakar išbandyti šį žaidimą, tai jaučiu pareigą išsakyti savo subjektyvią nuomonę. Žaidimas įgyvendinęs gan įdomią ir unikalią permatomų kortų idėją. Manyčiau tekstai ant kortų turėtų būti gan įdomūs ir subtilus, gaila kad mano amerikonų kalbos žinių nepakanka jiems suprasti. Tai yra viskas ką teigaimo galėčiau pasakyti apie šį žaidimą. Nežinau ar verta vardinti neigamą :mrgreen: Gerai, vardijam:
tema - no fun for me
vizualumas - labai prastas, juodas, čia kaip žiūrėti nespalvotą prastos kokybės kiną
chaosas - maksimalus, nereikia aiškinti kad ten ypatingos kazkokios strategijos. Pastoviai diskardink visą ranką ir imk naujas kortas, po to naujai šifruok kas jose parašyta. Kam to reikia? Dar didinti chaosą? Įtariu kad dauguma žaidėjų nelabai vykdė to kas parašyta ant kortų, papraščiausiai pamiršdavo arba ignoruodavo :) nes kai kurie tikrai nesuprasdavo kas ten parašyta, nors žaisdavo protingais veidais :mrgreen:
stebėjimas ką pasidėję visi kiti žaidėjas - man turinčiam neįpatingą regėjimą didelis minusas, nes kortos juodos, skaidrios ir aplamai...
story tellingas - nesu šio žanro gerbėjas. Per mūsų partiją žaidėjai sugalvodavo kažką gan sėkmingai, nors abejoju ar tai turėdavo nors kokį ryšį su metama korta nes suprasti amerikonšką slenginį jumorą ką žinau... Sorry, man bandyti stebėti chaosą ir dar numesti baiką savo ėjimo metu per daug sudėtinga užduotis :)

Džiugu kad šis žaidimas susilaukė tiek daug gerbėju klube ;) Mano vertinimas žemiausias kokį esu kada nors davęs: 4
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Gloom

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 08 23:32

tema originali iki šiol nematyta jokiame žaidime, beje kaip ir permatomų ir dengiamų kortų mechanika.
Toks Emo žaidimas. Einu ten kur liūdna. Visi herojai turi būti kuo liūdnesi, o tada numirti :P Laabai patiko. 8/10.
Kad kortos juodos, tai labai gerai, nes atitinka liūdesio ir mirties temas. Chaosas žaidime, taip pat gerai. Nes tai nėra rimtas žaidimas.
Tai toks savotiškas party geimas. Bet labai svarbu ar žaidėjai riečia būtas, nebūtas istorijas ar ne , ir kiek tai gerai atlieka. Žaidžiau dvi partijas su skirtingais žaidėjais ir jų abiejų atmosfera gerokai skyrėsi.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Gloom

Standartinė Artūras » 2011 Gru 09 01:13

Na ką čia dar pridurti. Man tai net ne žaidimas, gal greičiau pabendravimas juodo jumoro forma. Ne taip svarbu kas laimės, bet kas šmaikščiau išsuks savo liūdnąją šeimynėlę. Chaoso ne daugiau nei lošiant vežimą ar kokį kitą klasikinį pakirstuką kortomis. Jo negalima žaisti pervargus, reikalingas pakankamai geras apšvietimas ir visi turi būti panašiai suvokiantys jumorą.
Amerikonizmus kada nors išversiu. Priverčia man bendravime su užsieniečiais. Kai gausiu papildymus gal sulošim kokį kartą dar.
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

Re: Gloom (2004)

Standartinė LithStud » 2011 Gru 09 13:51

Na žmonių kuriems patinka yra pakankamai, kad galėtume klube karts nuo karto sumest :)

Iš Tomo pasisakymo supratau kad žaidė tik tam kad sužaist, o tai visiškai netinkamas nusiteikimas šiam žaidimui. Na ir aišku norint žaist reik suprast kas parašyta :ugeek:

Kaip ten bebūtų rezgu mintį jog reikės įsigyt nes bent mano draugų rate šis žaidimas tikrai ras sau nišą.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Gloom (2004)

Standartinė tms » 2011 Gru 09 14:47

iki šiol maniau kad moku anglų kalbą, bet įsitikinau kad nė velnio :lol: Tiesa sakant prieš tai visą naktį dirbau prie projekto ir buvau iš tiesų nusikalęs tokiam žaidimui, na bet sužaidus idealiom sąlygom geriausiu atveju vertinimas būtu 5.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron