Race for the Galaxy (2007)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Re: Race for the Galaxy

Standartinė Mindaugas » 2010 Geg 24 03:01

Prieš kompą žaisti užknisa :( Bandau tik su consuminėm ir resursinėm planetom starinėm žaisti. Su Consume nelabai eina pasišokinėt prieš DI...
rftg_reta_pergale.jpg
RFTG
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Race for the Galaxy

Standartinė tms » 2010 Geg 24 10:48

ISPUDINGAI :shock: Dar neteko matyt tokios isvystytos development strategijos. Ar nespaudinejai New kol ta seske i ranka atejo ;) Pakomentuok kaip surinkai 28vp, nes consume poweriu nesimato, kiek kartu x2vp po kiek
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Race for the Galaxy

Standartinė Mindaugas » 2010 Geg 24 11:47

Tokias kortas kaip Pan-Galactic Research reikia imti kuo anksčiau (I: +2;+1; II: -1; V: +2). Tada kiekvieną kartą Explore +1 +1 gaun i rankas beveik visas traukiamas kortas. Žinoma Ancient race dar labai gera tuo, kad iškarto leidžia traukti iš kaladės 4 kortas su 3 tiesiai įrankas. Ji gal ir atrodo lieva iš pradžių bet iš tikro labai puikiai padaro savo darbą (įskaitant Trade galima rinktis tik pradėjus žaidimą iš 11 kortų).

Beje - brangiausias planetas greičiausiai galima įsigyti su Doomed World ir kitu ten developu, kurispastato už dyką.
Šiaip yra pas mane consumegalių:
New Earth: 1res= +1 VP +2 Korta
Galactic Salon: visada +1 VP
Deficit spending: 2 kortos iš rankų = 2 vp (po produce Pan Galactic research visada pagamina jas) - neveikia x2 VP
Piligramage world: VP = visi resursai -1 (nenaudojau niekad)
Difersified Economie: skirtingų rūšių resursus 3 iškeičia į 3 VP. Svarbiausia, kad per produce pagamina už kiekvienos rūšies resursą 2 kortas į rankas.
Galactic Exchange: iki 4 skirtingų resursų iškeičia į tiek pat VP ir kortų.

Kada laimėti staigiai surenkant visus VP pakanka 2 resursų planetų ir dviejų consume galių. Per vieną Consume šiuo atveju surinkau 12VP, tarp kurių 2 ar 4 VP už diskardintas kortas.

1 vs 1 prieš kompą išvis nėr kas:

rftg_20100524.jpg
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Race for the Galaxy

Standartinė Mindaugas » 2010 Geg 25 01:50

Padla tas kompas :( Nebesisekt pradėjo...
Prikabinti failai
rftg20100525_01_48.JPG
AI gaidukas :(
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Race for the Galaxy

Standartinė exonn » 2010 Bir 01 11:21

nu jo, su abiem papildymais taškų galima surinkti daug daugiau.. Tavo žaidimo stilius skiriasi nuo manojo, kiek matau pas tave žaidimai baigiasi dažniausiai užsipildžius visam arba beveik visam stalui kortų. man dažniau gaunasi pabaigt žaidimą daug anksčiau, taip pat žaidžiant su daugiau žaidėjų surinkti daugių taškų taip pat lengviau jei pirmas išvystai savo consume varikliuką, nzn kodėl, bet man RFTG yra 2 player game'as :) Labai patinka galimybė rinktis 2 fazes vietoj vienos. plius žaidžiant keturiems sunkiau sekti oponentus. Atostogos mano produktyvios buvo RFTG atžvilgiu, 60+ partijų ant kompo. Atradau naujų strategijų, pradėjo patikti "trade" strategija. vienu metu buvau pasiekęs rekordą, ėjimo gale turėjau 21 kortą rankoje, tai pasirinkimo laisvė laaaaaaaaaaaaabai didlė, o ir kortos leidžiančios consumint kortas iš rankos už taškus labai padėjo. Nzn ar rasiu geresnių geimų už šį :)
Vartotojo avataras
exonn
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010 Vas 18 09:44

Re: Race for the Galaxy

Standartinė Mindaugas » 2010 Bir 01 16:05

Dėl strategijos gali būti. Aš apskritai mėgstu visuose žaidimuose, kur tik reikia kažką rinkti ir vystytis, daryti tai iki galo ir kuo ilgiau, dėl ko ir nukenčiu. Nieko nepadarysi. O šis žaidimas man smagiausiai ištikrųjų žaidžiasi su daug žaidėjų. Prieš dvi savaites žaidėm šešiese. Kiek užsitesė, bet buvo fun. Su kompu žaidžiu dažniausiai tik tryse.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Race for the Galaxy

Standartinė tms » 2010 Bir 01 22:24

exonn rašė:nu jo, su abiem papildymais taškų galima surinkti daug daugiau..

su 3im isvis bilekiek :) is pirmo bandymo 70tasku
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Race for the Galaxy

Standartinė saikas » 2010 Bir 08 15:50

O kas laimi kai buna lygiosios? Prisegu pavyzdi, kas laimejo, as at AI? Jau biski pramokau zaisti, kartais jau laimiu prie 2 AI :D Bet dar nemoku zaisti su betkokiom kortom :oops: :cry:
Prikabinti failai
lygiosios.png
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Race for the Galaxy

Standartinė tms » 2010 Bir 09 01:40

laimi tas pas ka daugiau kortu rankose
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Race for the Galaxy

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 18 00:56

Trade power kolkas geriausias poweris :(

34 taškai vien už surinktus VP čipus :D


rftg_20100918.jpg
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

AnkstesnisKitas

Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių