Puslapis 11

Video apžvalga Ego

StandartinėParašytas: 2020 Kov 12 19:25
Dominykas
Sveiki,

išreiškiau savo nuomonę apie Ego stalo žaidimą. Šįkart truputi geresnės kokybės video, bei išklausiau jūsų nuomonės ir pasiūlymų ir pakoregavau video.

[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=djponxfN_Gs [/youtube]

Re: Video apžvalga Ego

StandartinėParašytas: 2020 Kov 14 01:09
nelly k bassas
Taip, išties geriau dabar. Aš pradėčiau nuo įspūdžių ir kokiai auditorijai skirtas žaidimas. O tik tada taisyklės. Arba išvis du atskiri video. Apžvalga - tai ne taisyklės, o : apie ką žaidimas, kokio tipo, kokiai auditorijai skirtas ir kokie įspūdžiai, galbūt net gali įvertinti balais. Ir atskirai - žaidimo taisyklės. Nes būna, kad žmonės ieško tiesiog taisyklių.

Re: Video apžvalga Ego

StandartinėParašytas: 2020 Kov 14 21:45
Dominykas
nelly k bassas rašė:Taip, išties geriau dabar. Aš pradėčiau nuo įspūdžių ir kokiai auditorijai skirtas žaidimas. O tik tada taisyklės. Arba išvis du atskiri video. Apžvalga - tai ne taisyklės, o : apie ką žaidimas, kokio tipo, kokiai auditorijai skirtas ir kokie įspūdžiai, galbūt net gali įvertinti balais. Ir atskirai - žaidimo taisyklės. Nes būna, kad žmonės ieško tiesiog taisyklių.


Na, man huge inspiration yra nuo dice tower. Tad kaip aš darau, daug kam patinką, įskaitant man. Taisyklių bendras paaiškinimas yra tiems, kurie pamatė dėžę, gal apžiūrėjo ją ir gryžo namo sužinoti daugiau. Jos tiesiog duoda idėja kaip žaidžiasi žaidimas. Kai žino kaip žaidžiasi, kur kas lengviau suprasti mano mintis ir nuomonę.

Na, tai tiesiog mano nuomonė :D . Dėkoju už nuomonę.