Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 15 15:32

Šiuo metu tai yra pirmoji frakcija, su kuria aš vedu reikalus dažymo srityje. Ir apskitai pirmas dažymas gyvenime.

Pirmoji figūrėlė nudažyta akriliniais dažais, tačiau greičiausiai dėl nepatyrimo ar dar ko likau ne itin patenkintas savo rezultatus, nes ji paprasčiausaii nėra tobula :)

Antroji figūrėlė dažoma su "Enamel" dažais, ant kurių galima antrą sluoksnį dėti tik po 6 valandų, o jie pilnai išdžiūsta per keletą dienų. Šitie dažai iškarto mane užkabino. Aš spėju, kad jų atveju mano klaidos yra tas, kad dedu pernelyg storą sluoksnį iš karto, nes kai kur pradėjo jie raukšlėtis. Tas dar galėjo būti ir nuo to, kad aš prie hologeninės lempos 300W jas dažiau, tai ir rankos svilo ir pati figūrėlė gal kiek perdaug kaitros galėjo gauti.

Bet neskaitant to - antrasis variantas nepalyginamai geriau atrodo.

Vėliau bus fotkės.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė magyar » 2010 Kov 15 16:12

Kad raukslejasi, tai cia jau negerai. Bet is kitos puses kaip tik netiketas efektas gali gautis.
Greiciau foto! :)
magyar
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 11:38

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 16 01:43

Ne taip stipriai raukšlėjasi. Iš arti žiūrint pastebima tik. Bet kita vertus fainas šviesotamsos efektas gaunasi. Greičiausiai ryt įdėsiu fotkes. Užmečiau naujus sluoksnius ir papildomas spalvas - palieku džiūti šešioms valandoms.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 18 21:39

Mhmmmm.... Šiokie tokie mano veiklos rezultatai. Suprantu, kad dar iki tobulybės toli šviečia, tačiau vistik emaliniai dažai man 100 kartų geriau nei akrilas. Spindesys gal ir nebūtinas, tačiau jis tikrai suteikia tam tikro savitumo. Betkokiu atveju nebūtina ir spindinčius dažus naudoti - yra matiniai.

Garyath'o spalvos užmestos tik paviršinės, net nesistengiant ideliai uždažyti. Tam, kad matyčiau kas daugmaž turėtų gautis ir kad galėčiau daryti antrą sluoksnį. Kolkas jis yra karo veteranas - berankis. Karo ministerija žadėjo jam prisiūti naujas rankas su kita dažų partija...

Foto.
Prikabinti failai
DSC_6590.jpg
Miniatiūra 3
DSC_6588.jpg
Miniatiūra 3
DSC_6587.jpg
Miniatiūra 3
DSC_6584.jpg
Miniatiūra 2
DSC_6583.jpg
Miniatiūra 2
DSC_6580.jpg
Miniatiūra 2
DSC_6578.jpg
Miniatiūra 2
DSC_6503.jpg
Miniatiūra 1: Pakoreguotas baltos spalvos balansas
DSC_6500.jpg
Miniatiūra 1: Pakoreguotas baltos spalvos balansas
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 22 01:12

Sluoksnis antras. Pilnas detalizavimas bus kai būsiu geriau išsimiegojęs ir kai nudžius esma emalė.

DSC_6623.jpg
Miniatiūra 3, sluoksniavimas 2

DSC_6622.jpg
Miniatiūra 3, sluoksniavimas 2

DSC_6619.jpg
Miniatiūra 3, sluoksniavimas 2
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė WhiteDragon » 2010 Kov 23 13:46

No offence bet akrilas kur kas geriau atrodo, nes dabar tavo modeliai atrodo kaip katik islinde is gimdos, greiveti ir slapi. Jackams ypac Sci fi dar atleistina, bet casteris mano akim tikrai nekoki vaizda ishgauna :D
WhiteDragon
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Kov 08 16:29

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 23 14:20

Casteriai ką tik nudažyti ir net nenudžiūvę todėl ir blizga taip stipriai :) Akrilas man kaiptik nepatinka dėl neblizgumo jokio. Menkiausias blizgumas sukuria tam tikrus šviesotamsos efektus, kuriuos lengva koreguoti ant viršaus uždėjus silpną sluoksnį tų pačių akrilinukų, kurie jį dar labiau pakeičia.

Anyway čia skonio reikalas. Vienintelė blizgi vieta ant casterio (po nudžiūvimo) - mėlyni šarvai, kurie aka tos pačios struktūrinės sudėties kaip ir warjackų šarvai.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė WhiteDragon » 2010 Kov 23 15:45

tada man butu labai idomu paciupineti toki tvariny. very interesting. taigi darbuokis toliau kada su egiu pasoksiu gal paveizet kaip gavos :D
WhiteDragon
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Kov 08 16:29

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė Saulius » 2010 Kov 23 16:41

Aš jau minėjau Mindaugui, kad jo blizgios figūrėlės kaip žaisliukai atrodys, blizgumas retai kur reikalingas ir nesukuria ispūdžio tikroviškesnio, bet visgi jis dažo gan kruopščiai ir stengiasi, tai dėl skonio ginčytis neverta.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mindaugo Warmachine - Retribution of Scyrah

Standartinė magyar » 2010 Kov 23 22:14

Na ka as pasakysiu. Apie warcasteri kol kas nieko nesakysiu :D. Reikia gyvai pamatyti, bet nusiteikes pesimistiskai. O stai myrmidonas atrodo tikrai idomiai. Elfu warjackui visai tinka tas blizgesys.
magyar
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 11:38


Grįžti į Figūrėlių dažymas ir modeliavimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron