After the Flood (2008)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

After the Flood (2008)

Standartinė AndriusLT » 2012 Rgp 09 15:08

Sužaidėm šį M.Wallace civilizacijų žaidimą, skirtą 3 žaidėjams.
Žaidimo variklis - resursų valdymas ir teritorijų kontrolė.

Žaidėjai neatstovauja konkrečių tautų, o bėgant šimtmečiams stato Šumero miestus, kuria kaimynines imperijas, kurios nuolat kinta (asirai, hetitai, egiptiečiai ir t.t.). Imperijos plečiasi ir žlunga po kiekvieno raundo, du kartus per žaidimą vyksta ekonominis nuosmukis.

Asmeniškai man, žaidimas tikrai patiko. Daug naujų ir nematytų mechanikos elementų. Labai didelė veiksmų ir pasirinkimų laisvė. Sudarytos sąlygos žaidėjams patiems balansuoti situaciją ant lentos. Pavyzdžiui, Saigūnas su Mindaugu įkūrė galingas imperijas pirmuosiuose raunduose, abu sėkmingai pešėsi, todėl aš sugebėjau atsiplėšti. Bet tai pamatę, jie gana sėkmingai mane uždusino. Mindaugas tiesiog nusinešė pergalę sukurdamas galingiausią imperiją paskutiniame raunde, sakyčiau, tikrai gudriai sustrateguodamas pabaigą.

Mano balas - 8.2
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: After the Flood (2008)

Standartinė AndriusLT » 2013 Vas 22 11:16

Sužaista dar viena partija - stumdymasis ant lentos buvo tikrai intensyvus. Skirtumas tarp galutinių rezultatų buvo vos 6 taškai.
Norėčiau dar kartą sulošti su jau žaidusiais klubiečiais, nes visiems būtų galima strateguoti startą (pirminių miestų pasirinkimą) ir visiems jau būtų iš anksto aišku iš ko šiam žaidime uždirbami taškai ;)

Tomai, Linai, gal turit komentarų?
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: After the Flood (2008)

Standartinė Linas » 2013 Vas 22 20:52

Taigi suzaidziau si zaidima ir galiu pasakyti, kad patiko, bet...
+
idomi mechanika
resursu rinkimas
karo elementai
daug resursu
kareiviu bei darbininku isvaizda

-
jei tu neturi resursu - taves nera zaidime
nemazai skaiciavimo
jei turi 10 armijos, jei pjauniesi su kitu zaideju, gali gauti tik 2 taskus. tuo tarpu kas nesipjauna gali gauti apue 12
resursai - kubeliai
jei du pesasi - trecias laimi

Zaidimas geras ir zadu zaisti dar, bet nedelto, kad kazko nesupratau, bet tiesiog, kad geras zaidimas. Dar vienas dalykas - tai Walace zaidimad, o nan su jai sunkiai sekasi. :-)
7
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: After the Flood (2008)

Standartinė tms » 2013 Vas 24 22:23

Deja nelikau toks suzavetas, kad skirt siam zaidimui dar viena susitikimu diena, tuo labiau kad zaidimas nera trumpas. Eilinis darbadejas su stipriu tiesiogines konfrontacijos elementu. Tema neisvystyta, savitos mechanikos nera. Vienintelis isskirtinumas - fiksuotas zaideju skaicius trims. Zodziu "ne mano arbatos puodukas", bet kazkuo primine Age of Empires, tad pamaniau kad Nerijui turetu patikt, nes zaidimas teritorinis ir gali kirst oponenta tiesiogiai :)

Vertinu 7, bazinis vertinimas darbadejui, lygiai tiek kiek BGG vidurkis.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron