Klubo žaidimo pirkimas

kurios netilpo kitur

Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 21 21:58

Dėmesio!

Kas tam tikrą laiką klubas gali sau įsigyti grynai klubo žaidimą.

Artėja metas, kuomet bus galima vėl įsigyti kažką naujo.

Prašome prisidėti pareiškiant savo nuomonę ir bent keleta žodžių paaiškinant kodė Jūs manote, kad jis vertas būti klubo fonde.


P.S. Siūlau atsiriboti nuo "euro" žaidimų ar tokių, kurių yra niekuo neįpatingi ir juos gali turėti vos ne kiekviena šeima ar vidutinis stao žaidimų žaidėjas. Klubas yra skirtas žmonėms, kurie susirenka žaisti stalo žaidimus, kuriems paprastai problematiška rasti atitinkamą kompaniją.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Walgis » 2010 Vas 22 14:33

nzn ar jus ji turit jau ar ne nes dar neteko pas jumis apsilankyti, bet manau vertas demesio zaidimas yra "BloodBowl". tai fantasy amerikietiskas futbolas. zaidimas labai artimas miniature gamam, tik tematika skiriasi, nereik iszudyt visko o pelnyti i varcius, bet kad juos pelnytis reikia kovoti, traumuoti ar net uzmusti priesininko zaidejus. yra zaidimas ir ant kompiuterio (cia ir apie ji suzinojau), bet manau kad jis bus gan idomesnis kaip board gamas.
wiki linkas apie ji:
http://en.wikipedia.org/wiki/Blood_Bowl
nzn ar jis tinka i auksciau isvardintus standartus bet man asmeniskai jis pakankamai idomus atrodo!
For the Lizardmen!
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Souls » 2010 Vas 22 14:35

Pas mus jau zaidzia BloodBowl, tiksliau ne mes, bet kitas Fenikso klubas, kuris renkasi tose pačiose patalpose.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Souls
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 14:34

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Walgis » 2010 Vas 22 14:41

tai atejus treciadieni butu galima ji isbandyti?
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 22 14:47

Jei bus noro tarp žaidėjų, galėsim pradėti žaisti ir mes.

Jį nusipirkti nėra lengva, nes jis retas. Jis be to dar ir brangus. Tačiau jį galima žaisti su kitomis figūrėlėmis, pavyzdžiui kitų miniatiūrų.

Negaliu nieko apie jį pasakyti, tačiau faktas, kad Fenixas pasidaręs labai padorę lentą ir ganėtinai intensyviai ir entuziastingai jį pliekia :)

Reikės pasikonsultuoti greičiausiai.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Souls » 2010 Vas 22 14:47

Ne, nes niekas is hexagono jo nezaidzia tik Feniksas. Su jais atskirai reikia tartis, nes jie kitom dienom ateina.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Souls
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 14:34

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 22 14:51

Souls rašė:Ne, nes niekas is hexagono jo nezaidzia tik Feniksas. Su jais atskirai reikia tartis, nes jie kitom dienom ateina.

Walgis rašė:tai atejus treciadieni butu galima ji isbandyti?


Taisyklių nemažai, Hexagone greičiausiai niekas jo nėra žaidęs. Reikia derinti jį iš anksto. Ir nebūtinai vien tik su Feniksu :)

Na, čia jau kaip reikšite patys norus ir kaip norėsite taip ir bus.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė exonn » 2010 Vas 24 10:54

Aš manau kad nereiktų atsiriboti nuo euro geimu, mano manymu klube turėtų būti ir tokių ir tokių žaidimų. pagalvokit apie naujokus... jau buvo toks variantas kai atėjo naujokai ir buvo pasodinti prie Race for the galaxy... nebemačiau aš jų daugiau. :) Gal reiktų klubui kokio koperacinio? kad ir battle star galctica? Manau geras būtų vakaro praleidimas prie tokio žaidimo. Plius labai sudėtingų ir irlai trunkančių irgi nelabai turbūt apsimoka užsiversti. Kiek kartų buvo strongholdas žaistas? 2-3? kai tuo tarpu dominionas eina kiekviena karta... Nu nzn reiktu dar gerai pagalvot ką jamam. Siūlau paskelbti balsavimą prieš perkant.
Vartotojo avataras
exonn
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010 Vas 18 09:44

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 24 14:43

Tai dėl to šitą temą užvedžiau, kad būtų kuo daugiau pasiūlymų balsavimui :)

Aš vistiek kategoriškai prieš visokias Alhambras ir Agricolas klube. Jų ant kiekvieno kampo pilna. Bet čia tik mano nuomonė. Puerto Rico irgi buvo žaistas tik kelis kartus. O Dominionas tai man pačiam labai patiko.

Strongholdo iniciatyvos nematau kol kas kad prie jo kas sėstų. Gal nemačiau nes tuo metu ne visada ateidavau. Tačiau turėti jį yra gerai. Cosmic Encounter irgi pradžioje jau buvau išsigandęs, kad išrinkau žaidimą, kurio niekas nežais...

Battlestar šiandien sužaisime. Prieš šitą žaidimą nieko neturiu :) Gera tema, geras serialas, geras kooperatyvas.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Klubo žaidimo pirkimas

Standartinė Walgis » 2010 Vas 24 22:34

kaip del battle lore? naujokam manau butu kaip tik. vienintelis minusas kad tik 2 zaidejai.
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Kitas

Grįžti į Bendro pobūdžio šnekos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron