Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 10 19:28

Matau diena baigsis rytoj ;)
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 10 19:32

Na mano mintys gan paprastos, pilkieji retai stengiasi atkreipti į save dėmesį, tai bando ta dėmesį koncentruoti kitur (kaip kad abss bandė kaltinimą mesti atgal :) ). O ir manau, kad miestelėnų liko tikrai mažuma, tad nematau kitos išeities kaip tik įtarti visus.

Toliau, kaip ir maniau akmenų į mano daržą neteko ilgai laukti. Kadangi vilkolakių manau liko 2 (o gal ir 3) buvau nusprendes pasikliauti kauliukais, bet kadangi atsirado vienas tų kurie man įtartini ir sviedė akmenį tai sviesiu akmenuką atgal !lynch 4. saikas

EDIT: Jei ką tai man tinka ir 24h diena :) vistiek poemų neprirašom :)

EDIT2: Išbraukiau balsą
Paskutinį kartą redagavo LithStud 2010 Rgs 11 13:36. Iš viso redaguota 1 kartą.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 10 19:45

Pritariu kad tie kas nori pasislekti stengiasi i save demesio per daug neatkreipti, bet lygiai taip pat galima elgtis ir priesingai, atkripti demesi i save ir saukti, kad kiti kalti :) kitaip sakant 50/50 itartini visi.
Velnias reikia gero advokato, kad apgintu mano gera varda :idea: Gal yra norinciu? Skolingas neliksiu 8-)
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 11 02:12

advokatu nebūsiu, bet į kaltą tikrai pirštu galiu parodyt. Tai tinaKris!!! Kol dar yra laiko, kviečiu visus miestelėnus prisijungti prie manęs ir nulinčiuoti šią vilkę. Manau, kad praeitą dieną iš karto nurodydamas vilką nusipelniau jūsų pasitikėjimo ir pagalbos dar kartą. Prašau visų miestelėnų pakeisti savo balsus ir nulinčiuoti vilkę tinaKris. Po šio karto tikrai manimi neabejosite ;)

Beje, KAI suprasite, kad esu teisus vėl tapsiu pagrindiniu vilkolakių taikiniu, taigi prašysiu mūsų miestelio slaptojo mediko pagalbos naktį.. :)
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 11 12:31

kaip sakėt įtartini visi...
!lynch 5. LithStud
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 11 13:35

Kadangi gyventi norisi, tai reikia balsų skaičių išlyginti :P

!lynch 3. tinaKris
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 11 16:13

ne nu Jus ir .. zverys uzsipuolet vienintele musu kaimo dama.. visai jau cia..
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 11 19:43

Trečios dienos pabaiga: Happily ever after

Paveikslėlis

Šįryt, ir vėl susapnavęs pranašingą sapną Almiz pareiškė: tinaKris, yra vilkolakis. Tačiau miestelėnai juo nepatikėjo ir ėmė pyktis tarpusavyje. Ilgai tylėjusi tinaKris apsisprendė palaikyti saikas, nenaudėlių ieškojime. Tačiau, tuomet jau LithStud gelbėdamas savo kailį išlygino šį rezultatą. Kaip ir praeitą dieną ir vėl jie stojo vienodomis jėgomis vieni prieš kitus. Taigi nelly k bassas turėjo mesti savo įžymiąją monetą, kartą jau nulėmusią vikolakio mirtį. Šįkart moneta nurodė tinaKris.

Ši pamačius tokią neteisybe, vakar jos mylimiausią abss, šiandien ją, ir ne kas kitas, o moneta. TinaKris nusprendė gintis. Stipresnis, nei abbs vilkolakis pasirodė prieš visų akis. Šįkart ji puolė Almiz, tačiau almiz jau buvo pasiruošęs ir įsigijęs įžymiųjų nelly k bassas kulkų. Po šūvio tinaKris pargriuvo, tačiau po sekundės vėl buvo ant kojų. Ir tik prieš pat jos letenai pasiekiant Almiz galvą. Taiklus nelly k bassas šūvis į galvą nubloškė vikolakį nuo Almiz. Kaip ir vakar ta vieta į kurią pataikė kulka ištirpdė vilkolakio žaizdą. Šiuo atveju galvą.

Sekanti naktis buvo be pilnaties ir be vilkų staugesių. Miestelėnai nors ir apretėję toliau gyveno ilgai ir laimingai.

Mirė:
3. tinaKris - Alpha vilkolakis

Žaidimas baigėsi miesto pergale!

Rolės:
LithStud - Miestietis
nelly k bassas - Miestietis
saikas - Miestietis su bomba
Jei nulynčiuojamas gali kažką pasiimti su savimi.
Almiz - Pranašas
Gali tikrinti ar kažkas yra vilkolakis.


------------------------------------------------------------

Šiek tiek apie žaidimą:
Kadangi buvo 8 žaidėjai, kad miestui nebūtų per lengva nedėjau sargybinio (aka daktaro), vietoj jo buvo miestietis su bomba. Kuris galėjo tiek padėti tiek pakenkti miestui. Aišku aš labai nustebau pamatęs, jog jei abbs nebūtų miręs, o būtų miręs saikas (kas buvo labai realu), jis būtų pasirinkęs LithStud, kas būtų pasibeigę miesto pralaimėjimu. Taip pat keistas buvo tinaKris paskutinis taikinys. Kai Almiz buvo tas kurį reikėjo nužudyti. Iš kitos pusės Amiz atspėjo abudu vilkolakius, kas yra tiesiog neįtikėtina, taip pat gal viskas būtų buvę kitaip jei nebūtų nely k bassas dingęs nežinia kur, bet kas būtų jeigu būtų...
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 11 19:57

Woohoo!! Teisybė nugalėjo :D Siūlau pastatyti monetai paminklą mūsų miestelyje :D Ir kas nors atimkit iš saikas bombą (maža kas, dar žiūrėk netyčia mygtuką nuspaus) :D
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 11 21:09

Saunu, pasirodo klydau :) Lenkiu galva pries Almiz
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron