Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 09 20:18

Klausiau as cia Jusu kalbu ir matau, kad nesamones snekate. Deja negalejau laiku apsinginti ir tapau kazkokio smeisto auka be jokiu irodymu. Mano nuomone yra 2 itariamieji. Mano nuomone labai itartinas man yra LithStud ir abss. Jie abu metosi nebutais kaltinimais. Bet manau ir man reikia imtis drastisku priemoniu. Tad sakau, ridensim abss galva ir te atleidzia mums Dievas jei suklydome :D !lynch 6 abss
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 09 21:04

Labas vakaras. Kaip suprantu, mano balsas čia lemiamas, tiksliau, nieko nereiškiantis. Nenoriu būti atsakingi už galbūt nekalto miestelėno mirtį. Man nepakako jūsų argumentų (būrėjos, sapnai...), kodėl turėtume linčiuoti saiką ar abss, taigi manau, jog teisingiausia bus viską atiduoti likimo valiai. Tegul būna lygiosios - tai, panašiai kaip rungtynėse, reikš, kad saikas ar abss yra vienodai geri arba blogi. Todėl atiduodu savo balsą:

!lynch 4. saikas :|
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 09 22:01

As tai sakycau jog cia bijojimas prisiimti atsakomybe..
Any way 50:30 LTU rules !!!!

Na bent pries rusiska rulete eisiu miegoti su sypsena veide :D
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 09 23:58

Antrosios dienos pabaiga

Paveikslėlis

Šiandien miestelyje vyko įtempta kova. Iš ryto pasirodęs Almiz apkaltino abss ęsant vilkolakiu. Vėliau pasirodęs shmulinis bedė pirštu į saiką. Po įnirtigų diskusijų jau besileidžiant saulei, sprendimo nebuvo, taigi nelly k bassas metė monetą: rezutatas buvo abss. Šis pamatęs, kad nieko gero čia nebus pradėjo virsti į kažkokį į vilką panašų padarą. Ir ruošėsi pulti nelly k bassas, tačiau šis greitai išsitraukė savo šautuvą ir šovė į abss - vienas taiklus šūvis ir abss krito vietoje, kulka kaip ir pusė vilko ištirpo, ir nelly k bassas tvirtina, jog tai buvo auksine kulka su deimantais.

Mirė:
6. abss - jis buvo beta vilkolakis

---------------------------------------------------------------------
P.S. sorry, kad taip vėlai.
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 10 00:01

Pričiupom vieną vilką >:] galim eit miegot, jei kam reik galiu šiek tiek amalo paskolint, gal padės ramiau miegot ;)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 10 10:05

Treciasis Rytas

Isauso rytas, radot Shmulini kraujo klane.

Shmulinis - Miestietis

--------------------------------------------------------
Jei bus pakankamai balsu diena baigsis siandien.
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 10 10:14

Na ką gi, išaušo naujas rytas, o aš ir vėl apturėjau pranašišką sapną. Mūsų vienintelė mylimiausia miestelio moteris tinaKris taip pat Vilkė :shock: . Štai kodėl ji netiki visokiom pranašystėm ir sapnais, ir nesiryžo nulynčiuoti abss.

Kad ir kaip gaila tai sakyti, bet ant laužo ją!!!

!lynch 3. tinaKris
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 10 12:29

Taaaaip dabar matyt jau bus kurie kuriuos pirmiau išgaudysim :|

na bet dabar jau man sunku apsispresti... Palauksiu ką tinaKris atsakys į mestus kaltinimus, nors esu linkes įtarti visus :?


EDIT: Gramatika
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 10 17:26

Sveiki,
džiaugiuosi, kad vakarykštis lynčas baigėsi sėkmingai. Sunku pasakyti, ar abss buvo kaltas dėl savo antgamtiškų polinkių...
Siaubinga, kad ryte aptikome dar vieną auką... Nors šio radimo aplinkybės man ne visiškai aiškios...

Almiz, kaip matau, vis nenustoja sapnuoti. Ačiū tau, Almiz, už gerus žodžius, kad aš mylimiausia... Visgi tos meilės nepakanka, jei nori mane ant laužo sudeginti :|
LithStud, gal gali pasidalinti savo įtarimais, sakei, kad įtari visus. Galbūt tavo mintys man padės apsispręsti dėl savo balso :geek:
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 10 17:53

O my god :!: dar vienas miestelenas mire :!: :!: :!:
Siulau rengti medzioklia su varovais ir saudyti visus kas kruta :twisted:
Bet jei kalbesim apie itarimus tai man labai itartinas yra LithStud. Jis tik kaltinimais metosi ir pirstu bado i visus. Man toks jo elgesys yra labai itartinas ar tink nebando pilkasis nuo saves demesio nukreipti ir taip savo uodega istraukti sausa is balos.

p.s. Sakiau, kad as nekaltas!!!
p.p.s. metu as akmeni i !lynch 5 LithStud
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių