BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė tms » 2014 Gru 22 21:58

Ką gi, metų pabaiga nenumaldomai artėja, laikas tradiciniam balsavimui kuris atsakytų į klausimą kokie klube žaisti žaidimai labiausiai džiugino 2014ais metais. Laukiame dešimtukų iš visų aktyvių klubo narių, kurie lankėsi bent puse metų. Pilnas žaidimų sąrašas čia: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing
Balsavimas bus stabdomas Naujųjų Metų naktį.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė tms » 2014 Gru 22 22:35

Mano nuomone šie metai labai rimtų euronaujienų neužderėjo. Labiausiai įsimintinos šios:
- eurožaidimas: Imperial Settler
- trumpulis: Splendor
- europraplėtimas: TM: Fire & Ice
- amerithrash: spėju kad Imperial Assault, bet nei bandėm nei žinom

Mano top10:
1. Terra Mystica (2012) - daug žaistas ir megstamiausias mano metų žaidimas (1oj vietoj ir bazinis ir praplėtimas)
2. Race for the Galaxy: Alien Artifacts (2013) - sužaista daug partijų. Naujas praplėtimas vėl sugrąžino RftG ant stalo
3. Imperial Settlers (2014) - metų atradimas, žavintis savo paprastumu
4. One Night Ultimate Werewolf (2014) - metų blefas
5. Lewis & Clark (2013) - tiesiog mielas
6. Patchistory (2013) - geriausias CIV bandytas šiais metais
7. Splendor (2014) - metų geriausias ir daugiausiai žaistas trumpulis, nors ir nelabai trumpas
8. Istanbul (2014) - kitas metų atradimas: paprastas, bet kabliuojantis
9. Polis: Fight for the Hegemony (2012) - geriausias karinis
10. Coup ir Coup: Reformation (2014) - trumpulis pakeitęs Love Letter'ius

Edit: po paskutinio metų vakarėlio vienos nakties vilkolakis įsiveržia kaip kometa į topą. Kalėm iki puse trijų nakties, kaip ir naujas klubo rekordas :)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė Linas » 2014 Gru 23 00:30

Man sie metai buvo tikrai geri, daug nauju zaidimu, daug geru emociju, tik gaila, kad nepavyko isbandyti keletos naujienu, kurios uzstrigo ivairiuose pasaulio pastuose.

1:Sentinels of the Multiverse
Siais metais tiesiog nurove stoga. Didziausias netiketumas man. Ka cia pridursi per metus du papildymai, du micro papildymai ir apie 50 partiju. Turbut viskas aisku :-)
2:Amerigo
Nematyta mechanika ir kauliuku bokstas, tai tik dalis del ko man patinka sis geris. Tiesiog labai geras Feldo kurinys.
3:Panamax
Sudetingas euro mesingas zaidimas. Nors zaidime gali daryti tik du action, bet papildomai tikrai yra kas veikti.
4:Istanbul
Zaidimas atrodantis nuostabiai, kuri galima laimeti keliais budais, kuriame pilna mazu mechaniku.
5:Perikles
Netiketai smagus Walace zaidimas. Patiko tema, kovos sistema, politikos itaka.
6:Lords of Xidit
Grazus nesudetingas, bet reikalaujantis pagalvojimo. Tinkantis ir megejui ir geek'ui.
7:Marvel Dice Masters: Uncanny X-Men
Herojai, kauliukai, du zaidejai, emocijos ir t.t. Manau pritruko laiko, nes zaidimas galejo buti ir auksciau
8:Imperial Settlers
Smagus kortinis civ zaidimas
9:Thunder Alley
Labai azartiskas, smagus lenktyniu zaidimas
10:Eminent Domain
Vienas is tu, kuri senai norejau isbandyti. Tikrai geras kortinis zaidimas apie kosmosa.
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė dzastus » 2014 Gru 23 16:14

Vaje ne nemaniau, kad taip sunku delioti tuos desimtukus. Man net kazkaip netilpo keleta zaidimu kurie taipogi labai patiko.

1. Spartacus: A Game of Blood & Treachery (2012) + Spartacus: The Serpents and the Wolf Expansion Set (2013) (daug partiju atgrotas namuose na ir viena klube bei klubo isvykoj ir vis dar norisi zaisti. Smagiausia dalis intrigos, nes galima daryti praktiskai viska nesilaikyti susitarimu ir t.t. o ir kortu ivairove su papildymu yra dar didesne. Galimos ir masines kovos 2x2 bet deja minusas, kad tik turint 10 itakos tasku jas galima rengti).
2. Clash of Cultures (2012) + Clash of Cultures: Civilizations (2014) (Uz sita geri dekui Andriui. Galbut pats buciau jo ir neatrades plius pats nepirkciau, nes seiminyksciam ir keletai draugu butu perdaug sudetingas ir nebutu su kuo zaisti. Tai jei dar bus kada planuose zaisti pasirasau visom partijom :D).
3. Star Wars: X-Wing Miniatures Game (2012) (Smagus karinis zaidimas. Daug ivairoves pasirenkant burio sudeti nuo kurio priklauso dalis sekmes tolimesniame zaidime. Galima pasukti galva laisvu laiku ir susidelioti koki nors viena buri :).).
4. Memoir 44 (2004) (Nors ir zaidimas senas isigijau tik praeitu metu pabaigoje. Atzaita daug partiju ir ant stalo ir internete. Bet dar karts nuo karto suzaidziu, paprastas bei idomus zaidimas su man labai patinkania tematika).
5. Blood Bowl: Team Manager – The Card Game (2011) (Paprastas snukiadauzis:). Daug trinties tarp zaideju kas man labai patinka :), o ir ciampionata laimejau tai negaliu neitraukti i savo desimtuka :D).
6. Neuroshima Hex! (2006) (Paprastas savo taisyklemis taciau strategiskai yra ka paplanuoti, bei sekmes faktorius nera didelis).
7. Small World (2009) (Labai paprastas ir megstamas seimoje. Atzaista labai daug partiju. Kazkodel zaisdamas 1X1 ne kart nepraleimejau nes sekmes faktorius nedidelis, bet zaisdamas su daugiau zmonius retai kada laimiu :D matyt tada kooperatviai perdaug mane visi drozia:D).
8. Mage wars (2012) (Kazkuo panasus jis man i x-wing. Taipogi geras ir idomus zaidimas. Nors tematika gan atbaidanti [radzioj net neitin norejau ismeginti. Na bet pamegines nesigailiu tikrai idomus ir suzaisiu dar nekarta:)).
9. Imperiam settlers (2014) (Suzaides sita turbut daugiau nebenoresiu zaisti new era. Tiek zaidimo mechanika tiek tematika man zymiai idomesne ir priimtinesne nors ir panasumu yra ganetinai nemazai. Zaidziau tik karta bet noreciau dar pakartoti).
10. Merchants & Marauders (2010) (Baisiai gavau i skudurus bet vistiek patiko :D matyt perdaug visko norejau ir but kietas piratas ir dar karts nuo karto pergabent koki krovinuka :D tai nesigavo nieko :D suzaisciau dar).
Netilpo dar keletas zaidimu: Kemet, City of Iron plius papildymas, MIL 1049, Perikles sunku buvo apsispresti ka rasyti i 10 vieta nes sie zaidimai taipogi labai patiko uz dauguma ju dekui Andriui bei gera nuotaika prie stalo net kai krenta "snake eyes";D.
dzastus
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2014 Bir 28 22:03

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė Mantc » 2014 Gru 24 16:39

nu ką :) šitais metais ir aš galiu išreikšti jau savo nuomonę :D per metus mano žaidimų kolekcija beveik padvigubėjo :D
Mano TOP 10:

1. Terra Mystica - mėgstamiausias mano metų žaidimas
2. King of New York - šita versija man asmeniškai daug geresnė nei King of Tokyo, nebeliko vien žaidimo ant taškų ( 1,2,3 kauliuko reikšmių) ir visiškai nenaudingų kortų, dbr žaidimas daug gyvesnis, didesnė trintis tarp žaidejų.
3. Chaos in the Old World (2009) - jei nebūnu niekur užsirašęs, tai tikrai neatsisakau sužaisti šio gėrio partijos, nu tiesiog patinka ir ka jūs man? :D;
4. Blood Bowl: Team Manager – The Card Game - po turnyro buvo praradęs savo žavesį, reikėjo pertraukos bet dbr vėl mielai jį žaidžiu;
5. Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) (2012) - išbandžiau šiais metais ir ganėtinai patiko;
6. Bang! The Dice Game (2013) - vienintelis filleriukas TOPe;
7. Arkham Horror (2005) - kai norisi ilgai pasėdėti ir monstrams galvas padaužyti;
8. Nexus Ops - lengvesnė versija chaos :) ;
9. Takenoko (2011) - tiesiog panda, ką čia be pridursi ;
10. Dungeon Fighter (2011) - žiauriai smagus party geimas :D .

Garbūs žaidimai kuriems nedaug trūko iki TOPo: Lewis & Clark (2013), CO2, Patchistory (2013), Sentinels of the Multiverse, Memoir 44 (2004) ir Commands & Colors: Ancients (2006), Merchants & Marauders (2010), The Ancient World (2014), Concordia (2013).
Mantc
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2013 Rgs 25 23:05

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė NeKlukas » 2014 Gru 26 02:11

1. Caverna: The Cave Farmers (2013) - mėgiamiausio žaidimo mėgiamas rework'as.
2. Lords of Waterdeep (2012) - darbadėjas + šauni tema = tempk jį čia.
3. Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island (2012) - geriausias žaistas co-op.
4. Terra Mystica (2012) - metų sunkiasvoris.
5. Splendor (2014) - metų pseudo-fileris.
6. Puerto Rico (2002) - klasika.
7. Istanbul (2014) - Žaidimas žaistas per vakarą 3 kartus ir po to neatsibodęs.
8. Avalon (2012) - žaidimas, kurį visos kompanijos prašo pasiimti (vėl ir vėl).
9. 7 Wonders (2010) - kalkuliator!!
10. Race for the Galaxy (2007) - kalkulaitor 2!!!

Už ribos likę nominantai:

Myrmes, Clash of Cultures, Saint Petersburg, Bohnanza, Wiz-War, Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre, Seasons, Infinite City, Cockroach poker, Dominion, Small World, Stone Age.
Vartotojo avataras
NeKlukas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 198
Užsiregistravo: 2012 Kov 23 11:24

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė tvv » 2014 Gru 28 00:47

1. Seasons - Kadangi online nezaidziu, tai vis neasizaidziu ir papildymo kortos dar sugeba atgyvinti zaidima
2. Dungeons & Dragons: The Legend of Drizzt Board Game - vienas geriausiu rastu RPG, virs 25 kartu
3. Star Wars: X-Wing Miniatures Game (2012) - nera zodziu apie zaidimo geruma...ir pinigu trukuma figurelems...
4. Defenders of the Realm - nesenai isbandziau ir manau ilgam. Beveik RPG tipo koperatyvas (Fantasy ,,Pandemik" plagijatas)
5. Card Line - paprastutis zaidimas, kuri tempiuiosi visur kur temdavausi Dixit
6. Imperial Settlers (2014) -
7. BattleLore (second ed.) (2013)
8. Magic: The Gathering - vis dar virs 20 partiju
9. Android: Netrunner (2012)
10. Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) (2012) - sulosta puse senarija, bet as toks prastas overlord'as sitam zaidime, kad jo kartais nekenciu, nes nematau jokiu sansu laimeti jau net senarijaus pradzioje.. uuuhhhh..!

Kiti:
Bang! The Dice Game (2013) - idomi mechanika
Tautvydas: <<My games: >>
Vartotojo avataras
tvv
 
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010 Bir 12 19:10

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė Kristis » 2014 Gru 29 14:57

1. Terra Mystica: Fire & Ice (2014) Nekantrauju išbandyt, vien paskaičius naujų frakcijų aprašymus avansu duodu 1 vietą :)
2. Eclipse: Rise of the Ancients (2012) – masinės galaktikos kovos, aljansų kūrimas. Vis dar laukiu planuotos (9žaid.) megapartijos :)
3. Kemet (2012) – Krūva tarpusavyje derinamų technologijų, ir ganėtinai subalansuotos kovos.
4. Polis: Fight for the Hegemony (2012) – Gryna taktika, išskyrus kartais į neviltį varančius kauliukus.
5. Clash of Cultures: Civilizations (2014) – Civilizacijų įvairovė, technologijos, karas.
6. Imperial Settlers (2014) – NEW ERA perkelta į senovę, supaprastinti resursai, mažiau balagano :)
7. Istanbul (2014) – Gan greitai prasisuka. Vis kitoks turgaus išsidėstymas kiekvieną kart keičia žaidimą
8. Eminent Domain: Escalation (2014) – pilnai papildymo nepajutau, nes neteko sužaist su karine rase.
9. Nations (2013) – Su viltim peržaisti teisingai :). Pagal taisykles kaip žaidėm nerašyčiau į dešimtuką.
10. King of New York (2014) – tiesiog pasivaikščiojimas su monstriukais :)
Paskutinį kartą redagavo Kristis 2014 Gru 31 14:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
Kristis
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 394
Užsiregistravo: 2010 Lap 05 11:59

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė AndriusLT » 2014 Gru 30 10:04

Šiais metais kaip niekada užvėlavo didžioji dauguma mano lauktų žaidimų. Keli atvyko tik tada, kai jau reikėjo silkę gaminti. Neabejoju, kad bent pusę mano potencialaus TOP 10 taip ir liko neišbandyta 2014-ais. Todėl sąraše atsirado žaidimų papildymai.

0. Alchemists (kadangi klube nežaistas, bet geriausias šiais metais, duodu jam simbolinę nulinę vietą)
1. Perikles (patvirtino, kad verta užsiimti senų gerų žaidimų paieška)
2. Bruxelles 1893 (dar vienas savo laiku praleistas atradimas)
3. Amerigo
4. City of Iron: Experts and Engines
5. Clash of Cultures: Civilisations
6. Dungeon Petz: Dark Alleys
7. Age of Industry: Great Lakes and South Africa
8. Panamax
9. Istanbul
10. Port Royal


Dėkui stalo kompanjonams už įsimintinas 2014-ais sužaistas partijas!
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: BALSAVIMAS: HEXAGON TOP10

Standartinė miketango » 2014 Gru 31 13:05

Daug nežaidžiau, todėl tokio kaip jūsųTOP, manau, neadekvatu man rašyti, tačiau galiu parašyti pirmo įspūdžio TOP. Pateiksiu trumpą įspūdį iš žaidimų, kuriuos žaidžiau tik vieną kartą.

TOP 5

5. Sankt Petersburg - na labai negražus žaidimo dizainas, tačiau smagu žaisti.
4. Kemet - Pauliui iš tikro negalima leisti pirkti lankininkų patobulinimo, ne ne ne :)
3.Terra Mystica + F&I - gilus žaidimas, reikia daug kartų sužaisti, kad pavyktų perprasti ir mėgautis.
2. Patchistory - po partijos sapnavau šį žaidimą, nekantraujų dar kartą sužaisti.
Ir numeris vienas yra:
Eclipse!!! sulošiau su draugu vieną partiją ir nuo to laiko labai knieti dar ir dar sužaisti.
Vartotojo avataras
miketango
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 469
Užsiregistravo: 2014 Gru 04 01:33

Kitas

Grįžti į Geriausi 2014

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron