BALSAVIMAS TOP10!

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė LithStud » 2011 Gru 17 17:41

Na nedaug pvz. Innovation, 7 Wonders. Galbūt Eminent Domain - nebandes tai negaliu komentuot.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 17 23:40

na kaip suprantu taip ir neradot itin bendro jums žaidimo, o jis yra ir jis yra kortinis - RFTG ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė vaidu0klis » 2011 Gru 22 22:08

1. Formula Motor Racing
2. Nightfall
3. Ascending Empires
4. Zombie Fluxx
5. Chronicle
6. Blood Bowl: Team Manager - The Card Game
7. The Lord of the Rings: The Card Game
8. Ideology: The War of Ideas
9. Cyclades
10. Letters from Whitechapel


Kadangi Paulius labai norėjo, kad ir savo top įkelčiau tai kažką sukurpiau.. labai jau sunkiai ėjosi atrinkinėt ir tarp 1 bei 10 vietos realiai skirtumas minimalus - visus vienodai mielai žaisčiau. galėjo būt koks top15 ar top20, nes db taip ir gaila, jog nepapuola ir kiti žaidimai. Į top10 nepatekę, bet svarstyti žaidimai, kuriuos norėčiau paminėt:
Sid Meier's Civilization: The Board Game; 7 Wonders; Bang!; Battlestar Galactica; Munchkin; Elder Sign.. ir kaip gi nepaminėt Multiplayer Pentago :twisted:
Vartotojo avataras
vaidu0klis
 
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2011 Sau 02 21:15

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 29 12:52

1. Ascending Empires . Metų atradimas. Kaltuko mechanika, taktika, strategija viename.
2. Nightfall. Geriausias "deckbuilding" žaidimas. Jame tai, ko man trūko Dominion'e - tiesioginė konfrontacija.
3. Catacombs. Dar vienas kaltukas. Tikrai yra pakankamai vietos taktikai jame.
4.Dominant Species. Vienintėlis šiais metais darbadėjus, kuriam nekilo alergija. Gerokai skiriasi nuo kitų darbadėjiškų žaidimų.
5.Chronicle. Labai geras pakirstukinis fileris. Puikia tematika - angelas, velniai. Kažkam gali pasirodyti chaotiškas, bet labiau įsigilinus, tai procesas tikrai valdomas.
6.Ideology: The War of Ideas. Patiko žaidimo idėja, atmosfera. Mechanika puiki iki šiol nematyta. Konfrontacija, diplomatija. Visa tai, kas man patinka.
7.Formula Motor Racing. O tai jau atradimas filerių klasėje. Žaidimas teikiantis labai daug teigiamų emocijų. Paprastas ir genialus. Ir rimtam žaidėjui ir pradedančiam.
8.Blood Bowl: Team Manager - The Card Game. Geras kortinis žaidimas atmosferinis, konfrontacinis.
9.Nefarious. Donald X. Vaccarino šedevras, kuris man žymiai geresnis už išreklamuotąjį Kingdom Builder. Tinkamas ir patyrusiems žaidėjams ir tinkamas kaip " get a way" kategorijos žaidimas.
10.The New Era. Labai geras lenkų kūrėjo kortinis žaidimas. Pakanamai sudėtingas, bet tikrai verta išbandyti ir įsigilinti. RFTG sėdi kampe ir verkia. :P

Į topą nepateko ir nepaskelbtas metų atradimu The Ares Project, tik todėl, kad atradau jį visiškai metų pabaigoje ir kol kas tik 3 partijos. Taigi palieku jį kitiems metams. Kadangi topas ne guminis, tai nepateko tokie žaidimai, nors pretendavo: Crokinole, Arcana, Formula D, Safranito, Panic Station, Gloom, Sido civilizacija, The Struggle for Catan ir dar pusšimtis puikių žaidimų kuriuos man tingu vardinti ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė tms » 2011 Gru 29 15:27

Nerijau, Rokai ir Saigūnai beliko kelios dienos - laukiam jūsų dešimtukų! Žinoma laukiam ir Austėjos jei tik ji skaito šį forumą. Taip pat įdomu kokie žaidimai patiko Artūrui Amigo nors jo rezultatų šiais metais dar neskaičiuotume.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė Totem » 2011 Gru 29 18:37

tms rašė:Nerijau, Rokai ir Saigūnai beliko kelios dienos - laukiam jūsų dešimtukų! Žinoma laukiam ir Austėjos jei tik ji skaito šį forumą. Taip pat įdomu kokie žaidimai patiko Artūrui Amigo nors jo rezultatų šiais metais dar neskaičiuotume.


Be daug kalbų pateikiu savo 2011 metų TOP 10

1. Merchants & Marauders
2. 7 Wonders
3. Ascending Empires
4. Nefarious
5. Kingdom builder
6. Luna
7. Lancaster
8. Blood Bowl: Team manager the card game
9. Escape from the Aliens in Outer space
10. K2
Vartotojo avataras
Totem
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2010 Gru 19 19:22

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė Nerijus » 2011 Gru 29 20:44

1) Sid Meier's Civilization - (patiko viskas)
2) Panic Station - (uz itampa ir nuotaika!)
3) Goa - (sprendziau 2 ar 3vieta, bet si karta bus 3! po suzaistu 2 kartu, noriu dar! :D )
4) Imperial 2030 - (tiesiog mano skonio)
5) Ora et Labora - (teko suzaisti ir Le Havre ir Ore et Labora, deja labiau patiko laboras!)
6) Age of Empires III - (keista, kad klube nelabai zaidziamas zaidimas, vienas mano pirmuju ir vienas megiamiausiu)
7) Top Race - (lenktynes + lazybos, suzaista jau apie 10-15 partiju, o tai viska ir pasako!)
8) K2 - (sportas su tikslu isgyventi, bet pirma karta ismire abu zmogenai ;D)
9) Formula Motor Racing (1995) - (ir vel lenktynes! Greitas, aiskus ir pilnas FUN!)
10) Escape from the Aliens in Outer space - (toki teko suzaisti pirma karta, uz originaluma itraukiau! :)
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė saikas » 2011 Gru 31 16:27

O mano desimtukas toks:

10. Thunderstone
9. Zombie Dice
8. Jerusalem
7. Geistesblitz
6. Adios Amigos
5. Alhambra
4. Ideology: The War of Ideas
3. Cyclades
2. Bang!
1. The Resistance
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Ankstesnis

Grįžti į Geriausi 2011

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias