BALSAVIMAS TOP10!

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė tms » 2011 Gru 16 15:31

Luna man irgi labai patiko, neitraukiau nes maniau kad nebus daugiau balsuojanciu, bet jau matau kad mano topas keisis :)

Tigris & Eufratas geriausias genijaus Reiner Knizia zaidimas, visada buvo ir bus mano visu laiku desimtuke http://www.boardgamegeek.com/user/tms_ Kada nors reiks surengt klubieciu visu laiku geriausiu zaidimu rinkimus, tik cia netaikysim jokiu apribojimu bus isgryninti ziadeju topai :D
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė tms » 2011 Gru 16 18:48

Moderatorius:
primenu, kad ši tema neskirta diskusijom apie taisykles, tai reikėjo daryti ankščiau ir tam skirtoje temoje.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė Artūras » 2011 Gru 16 20:20

Kadangi matau, kad Tomas renka asmeninį dešimtuką - taip kaip jam patinka, tai gal mano pasiūlymą iš viso išmesk.

Aš nekritikavau taisyklių, tiesiog agitavau balsuoti už šių metų žaidimus. Pats gi Tomai sakei, kad tokia "politika" galima!!!
Aš prieš cenzūrą :twisted: :twisted:
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė tms » 2011 Gru 16 20:52

Demokratijos esme, kad taisykles gali kurti visi, po to jau privalu ju laikytis ir _gerbti_ kitu pasirinkima. Taisykles numato kad gali balsuoti uz ka nori is saraso ir keisti savo pasirinkima. Problema kyla is to, kad zmones neskaito taisykliu ir po to reiskia pretenzijas. O zinutes perkeliau i gretima tema su paciu rinkimu aptarimu.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė Artūras » 2011 Gru 16 21:18

Gerai, prašau nepykti ant manęs, aš vis provokuoju.

O mano pasiūlymas toks - čia dedami tik dešimtukai ir jokių kitokių pasisakymų. Dešimtukus aptarinėjame ir agituojame kitoje temoje :D
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 17 13:11

Žinoma, kiekvienas gali topą sudarinėti kaip nori. Bet Hansa Teutonica, nei naujas nei ypatingai buvo populiarus šiais metais.
Gal jūs pamiršote, kad Hansa Teutonica viewtopic.php?f=74&t=201
Nusprendėt perrinkti antrai kadencijai??? :?:
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė LithStud » 2011 Gru 17 13:58

1. Nefarious
2. Blood Bowl: Team Manager - The Card Game
3. Nightfall
4. The New Era (realiai 51st State v2.0 :D)
5. Arcana
6. Gloom
7. Sid Meier's Civilization: The Board Game
8. Chronicle
9. Dominant Species
10. Zombie Fluxx

Nuomonės keisti neketinu nebent kažkas tokio labai labai įspūdingo nutiktų per ateinantį trečiadienį.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė Linas » 2011 Gru 17 14:41

Mano TOP, pakeraguotas nes, nors ir Tomas leido balsuoti ir už senus ir naujus, bet viski čia best of 2011, taigi išmetčiau kurios jau senau esu žaides ir įdėjau tik šiais metais nors kartą sužaistus

1. Merchants & Marauders (nes labiausiai nenorėjau, o nustebino labiausiai)
2. Lancaster (geriausias iš naujių darbejiedų)
3. Glen More (kazkas fanas yras Knyzios, Wallaco, Rosenbergo - o aš Matthias Crames )
4. Shogun (del orginaliai sprendžiamo kovos metodo)
5. Gears of War (FF – tuo viskas pasakyta)
6. 7 Wonders (tinka geek'am ir megėjams)
7. Alien Frontiers (dėl kosmoso temos)
8. Vinhos (nes patinka epiniai)
9. Shipyard (žaidimas su laivais garantuotas hitas)
10. Arcana (geriausias deck building šiais metas)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė tms » 2011 Gru 17 15:09

tikrai negalėjau numatyti, kad balsavimai gali sukelti tiek aistrų :D Dėl to atsiprašau. Dabar zmonės net bijos prisiliesti prie savo topų :D Kita vertus tai virto geru socailiniu eksperimentu, kiekvienas iš to pasimokėm, džiugu kad nuleidę garą judam toliau. Komentuoti galima, netgi tai labai įdomu, tik prašome daugiau tolerancijos ir vengti bet kokių įžeidinėjimų. Parašę savo postą peržvelkite ar nėra jame negatyvių būdvardžių - nors jums taip neatrodo, bet dažniausiai tai kažką užkabins. Tai tiesiog praktinis patarimas. Jeigu tokių postų pasitaikys, stengsiuosi netrint, tik mesiu į kitą temą, ten jau aiškinkitės.

P.S.: na va Linas pralaužė ledus, su kuo ir sveikinam!
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė tms » 2011 Gru 17 15:20

Rimvydo topas tik patvirtino seną pastebėjimą kad mūsų skoniai kardinaliai priešingi, todėl ypatingai retai susitinkam prie vieno stalo. Aš nemėgstu fantasy, chaoso, įvairių ten kortinių situacinių žaidimų ir priešingai mėgstu darbadėjus, ekonominius, loginius plius dievinu kaltukus. Ko kas matau tik vieną bendrą vardiklį Nefarious žaidimą, apie kurio įtraukimą į topą netgi galvojau, bet deja teko sužaist tik 2 partijas. Rimvydai, ar yra žaidimų kurie mums abiems patinka? :)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

AnkstesnisKitas

Grįžti į Geriausi 2011

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron