Artėja rinkimai

Artėja rinkimai

Standartinė tms » 2011 Gru 08 17:30

ir vėl kaltininkas Linas :) jog priminė kad reikia mastyt apie 2011 metų rinkimus. Šiemet rengsime kur kas patrauklesnį formatą. Atsisakome bet kokių skirstymų į kategorijas. Ar kas nors atsimenta kas ten ką laimėjo šeimos ar nuotykių kategorijose 2010 rinkimuose ? ;) Taigi šiemet vykdysime klasikinį Top10 rinkimų modelį. Daug diskutuojam apie žaidimus, visi turime savo asmeninius favoritus, tad reikia išsiaškinti kokie yra visgi Hexagon klubo favoritai. Prelimanarios taisykės (su komentarais):

1. Savaitė diskusijų apie taisykles šioje temoje. Esminių formato keitimų nesiūlyti, diskutuojam tik apie detales.

2. Dvi savaites iki metų pabaigos vyks balsavimas atskiroje temoje.

3. Kiekvienas balsuotojas rašo žinutę minėtoje temoje su savo sudarytu top10. Topas turėtų atspindėti tik jums asmeniškai labiausiai patikusius žaidimus, o ne labiausiai žaidžiamus, labiausiai mėgstamus klube, BGG vertinamus ar dar kažką.

4. Balsuoti galima tik už šiais metais klube žaistus žaidimus. Juos prisiminti padės šis sąrašas:
https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... l=en&gid=2
Jeigu sąraše nėra kažkokio jums labai patinkančio žaidimo skubėkite atsinešti į klubą ir sužaisti bent viena partiją ;)

5. Iki metų pabaigos savo žinutę galėsite redaguoti keisdami savo topą kiek norite. Todėl būtų džiugu jei savo nuomonę pareikštumėte tuoj pat prasidėjus balsavimui. Kitiems irgi įdomu kas jums patinka - gal būt tai padės prisiminti senus gerus žaidimus sudarinėjant savo topą. Taip pat gal būt per paskutinius metų susitikimus jūs sužaisite naujų puikių žaidimų kuriuos norėsite įtraukti į savo dešimtuką. Išmušus 2012 dūžiams tema bus užrakinta.

6. Žaidimas esantis pirmoje jūsų topo vietoje gaus 10 taškų, dešimtoje vietoje 1 tašką. Taigi vertinimas bus matematiškai tolyginis, nenaudosime jokių ten F1 ar panašių sistemų kai pirma vieta gauna 10 taškų, o antra gerokai mažiau. Taip bus išvengta nenatūralaus žaidimų "užboostinimo" kai kelių balsuotojų nuomonė iškelia konkretų žaidimą į padanges.

7. Kad apsidrausti nuo vieno balsuotojo "fanatiškos meilės" konkrečiam žaidimui į galutinį topą bus itraukiami tik žaidimai kurie buvo paminėti bent dviejų balsuotojų topuose. Tad kad galite maldauti ar papirkti klubo draugą dovanomis (pvz dovanoti žaidimą Kalėdų proga) kad skirtų bent vieną balą jūsų dievinamam žaidimui :)

8. Balsuoti gali visi norintys kad pareikšti savo nuomonę apie klube žaistus žaidimus, ir ne tik klubiečiai. Mums įdomi nuomonė visų mėgstančių žaisti stalo žaidimus. Tačiau į galutinį topą įtrauksime rezultatus tik tų žmonių kurie yra nuolatiniai klubo lankytojai. Atsiprašome dėl tokio sprendimo, bet siekiame kuo tikslesnių rezultatų.

9. Rezultatai bus paskelbti sausio 1-2 dienomis (priklausomai nuo sveikatos) :). Rezultatus sudarys top10 ir visi į balsavimą įtraukti žaidimai likę už brūkšnio. Galutiniai rezultatai bus patalpinti forume ir http://www.hexagon.lt puslapyje.

10. Išimtiniu lygiųjų atveju surengsime atskirą balsavimą dėl pirmos vietos.

Pirmyn, galite komentuoti jei turite ką pridėti ar atimti. Į racionalias mintis gali būt atsižvelgta :)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Artėja rinkimai

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 12 01:32

naujasis formatas, man žymiai geresnis nei praeitų metų. Nieks galės kažką sakyt, kad neitrauktas į topą vienas ar kitas žaidimas. Ar, kad tarkim visi nominantai kažkam nežaisti ir dėlto negali pareikšti savo nuomonės. Jau primečiau , kas mano tope ir......... laaabai daug žaidimų vertų topo. Taigi visi netelpa. Teks kažkaip atrinkti.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė AndriusLT » 2011 Gru 16 16:17

tms rašė:..., bet jau matau kad mano topas keisis :)


Kaip suprasti, topas keisis?
kvepia machinacijom :ugeek:
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė army » 2011 Gru 16 16:42

Viskas teiseta ;)
viewtopic.php?f=83&t=340#p3418 (pirma pastraipa)
Vartotojo avataras
army
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2010 Kov 19 19:00

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė Linas » 2011 Gru 16 17:04

:D
Paskutinį kartą redagavo Linas 2011 Gru 16 20:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė tms » 2011 Gru 16 17:09

Andriau, panašu kad net neskaitei taisyklių?... paminėta net keleta kartų kad gali keisti savo topą kiek nori iki pat Naujų metų. Pareikšti nuomonę dėl taisyklių buvo duota visa savaitė. Dabar tai daryti vėlu ir net neetiška. Būtent tam ir buvo sugalvotas formatas, kad vyktų rinkimų kompanija, o ne "čia mano topas ir taškas". Čia irgi žaidimas, politinis :) Pvz aš rimtai mastau mesti iš topo savo mėgstamiausią RftG jeigu daugiau už jį nieks nebalsuos ir jau turiu keletą naujų kandidatų. Čia asmeninio apsisprendimo reikalas palikt žaidimus kurie kitų nesudomino ar panaudoti savo balsus naudingai, juk renkam 2011 Hexagon klubo topą. Taip pat kitų žaidėjų pasirinkimai gali atgaivinti atmintį apie gerus žaidimus kuriuos galbūt užmiršai. Iki metų galo gali atsirasti dar ir naujų žaidimų. Nedraudžiama ir makalavimas aukštyn/žemyn, bei karteliniai susitarimai :mrgreen: Aš asmeniškai tyčia neskaičiuoju sumų kas už ką prabalsavo, kad tai nedarytų man jokios įtakos. Žaidimo vieta mano tope atspindi tik mano nuomone, tačiau liks tik žaidimai kuriuos įtraukė ir kiti. Comprende? :D
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė AndriusLT » 2011 Gru 16 17:27

Viskas aišku, praleidau aš tą punktą. O po to nustebau, nes savo 10-tuką gan ilgai stumdžiau ir poliravau.
Man tik kažkaip nesinorėjo didelių strategijų, pavyzdžiui: o, šitas žaidimas turi šansų pakilti, tai aš dedu jį į savo 1-ą vietą, tada pakils. Kitas pamato - išmeta jį iš savo topo, kad išvis taškų negautų.
Tada turėsim asmeninius topus, kurie realiai neatspindės kas žmogui patinka. Tai va tik tiek.

Mano topas nesikeis, nebent trečiadienį sulošiu kažką geresnio už Panic Station 8-)
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: BALSAVIMAS TOP10!

Standartinė Artūras » 2011 Gru 16 19:10

Šiaip tai kalbame apie 2011 metų geriausius žaidimus. Todėl į savo topą įtraukiau arba gimusius 2010-2011 metais arba pirmą kartą klube pasirodžiusius 2011. Nesolidu keisti dešimtuką, jei save laikai žinovu. Nors iš balsuojančių matau, kad renkamas ne metų, o paskutinių kelių mėnesių rinkinys. Nenoriu agituoti, bet atsakingai teikite siūlymus, ne vien tik šviežio įspūdžio pagauti. Ir dar įdomu, kuris žaidimas klube uždirbo daugiausia taškų laimėtojams?
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

Re: Artėja rinkimai

Standartinė tms » 2011 Gru 16 20:07

nepasakyciau kad topuose dominuoja paskutiniu menesiu zaidimai. Nors is tiesu paskutiniais menesiais buvo masiskas nauju zaidimu antpludis. Del nesolidumo, tai cia subjektyvus supratimas, matau kad nesupratot balsavimo salygu ir formato. Zaidimu 170, o basuotoju ant dvieju rankos pirstu, tad tikslas buvo isryskejus lyderiams sukonsoliduoti balsus uz potencialius zaidimus. O ne tai kad 4 balsai is jusu saraso patenka i topa, o 6 balsai paleidziami vejais. Rezultatas turetu atspindet Hexagon klubo simpatijas, o ne ju isbarstyma po laukus. Tai tiek minciu
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Artėja rinkimai

Standartinė tms » 2011 Gru 30 16:01

atlikau preliminarius rezultatų sumavimus. Viso buvo paminėti 56 žaidimai. Panašu kad taisyklė prabalsuoti už žaidimą bent dviems balsuotojams nebuvo būtina nes už visus į dešimtuką papuolančius žaidimus balsavo bent jau 3 žmonės, o pirmas žaidimas už kurį balsavo tik vienas žmogus patenka tik į 18ą vietą. Tikuosi niekas neprieštaraus jei visus žaidimus paliksime sąraše ir jie užims tiesiogiai vietą pagal surinktus balsus. Motyvas: jei išmestume pavienius žaidimus sąrašas sutrumpėtų per pusę. Manau visi norime matyti visus savo balsus ir tai labai geras taisyklių patikslinimas nors ir vėlyvas. Tikiuosi niekas neapkaltins manipuliavimu :D stengiamės kuo geriau, tiesiog toks balsavimas vyksta pirmą kartą ir sunku numatyt kaip gausis. Beje savo topo nusprendžiau nekeist, kad nekiltų bereikalingų aistrų.

Sėkmės visiems ir linksmai atšvęsti Naujus Metus!
Tomas
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Kitas

Grįžti į Geriausi 2011

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron