Fresco Big Box (2014)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Fresco Big Box (2014)

Standartinė tms » 2015 Lie 17 18:16

Pagaliau pavyko užpildyti spragą ir išbandyti šį garsų 2010 metų žaidimą. Sužaistos 4ios partijos. Mano nuomone Fresco nusipelno garbingos vietos geriausių žaidimų šeimai 10tuke. Gal jis nelabai skirtas vaikams, bet dideliems vaikams ir partijai su antra puse tinka tobulai. Yra panašus "spalvų maišymo" žaidimai pavadinimu pavadinimu Pastiche. Man Fresco ji visiškai pakeičia, turi pakankamai gilumo kad sudomint ir palaužyt galvelę geekams, bei kur kas didesnį peržaidžiamumą. Tiesa, mes turime Big Box versiją išleistą praėjusiais metais, kurioje be bazinio žaidimo yra visi 10 praplėtimų, kuriuos laisvai gali prijungti savo nuožiūra ir tikrai yra didleis noras išbandyti visus. Kol kas teko žaisti tik dviese. Tokiam rėžime yra įjungiamas papildomas robotas žaidėjas vardu Leonardas, kurį žaidėjai valdo pasikeisdami kievieną raundą. Yra didelis noras išbandyti žaidimą 3ise ir 4iese nes BGG rašo kad 4iese geriausias.

Pliusai:
1. universalus: ir šeimai ir geekams
2. taisyklės paprastos, lengvai paaiškinmos
3. nėra kauliukų. Atsitiktinumo tiek kiek reikia, kiekvieną raundą atsiverčia spalvų kortelės
4. Stipriai interaktyvus ir pakirstukiškas. Turi numatyti kitų žaidėjų vaiksmus raunde, kad optimaliai sudėlioti savuosius
5. Žavi puikus žaidimo subalansuotumas, viskas savo vietoje, viskas reikalinga, nėra laiminčios strategijos, tiesiog turi protingai žaisti ir pasverti kiekvieną ėjimą.
6. Daugybė praplėtimų, visi sutalpinti vienoje dėžėje, paprasta pridėti, paprasta išimti. Kiekvienas praplėtimas prideda tik truputį, neapverčia ir negriauna žaidimo.

Minusai:
1. Žaidybinių minusų kaip ir nematau. Ne visus praplėtimus išbandėm, tikėtina kad nebus visi vienodai geri - kas natūralu.
2. Dėžė labai didelė, buvo galima sutalpinti viską kompaktiškiau, bet komercija pastoviai pakiša koją
3. Nemažai komponentų, tad užtrunka pasiruošimas, o jeigu dar daug praplėtimų... Kita vertus kiekviena detalė turi savo vietą dėžėje, tad dėliojimas vyksta sparčiai. Tiesa, nusipirkus žaidimą teko nustebti kad nėra jokios instrukcijos kur kas dedamą ir gali sau visą dieną spręsti puzlą. Laimei padejo visagalis internetas.

Nepaisant dėžės dydžio aišku, kad šis žaidimas niekada nepapuls į mano parduodamų sąrašą, tad neteks ir apgailestauti dėl išleistos krūvos monetų :) Vienas iš dviejų geriausių mano įsigytų žaidimų šiemet: antras Liudvikas.

Vertinimas 8.1
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron