Roll for the Galaxy (2014)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Roll for the Galaxy (2014)

Standartinė tms » 2015 Sau 14 16:39

Mano du laukiamiausi 2014 metų žaidimai buvo TM praplėtimas ir Galaxy su kauliukais. Nors labai vėluodami, bet pagaliau abu atvyko! Race for the Galaxy fanai aplamai Roll laukė jau 4 ar net 5 metus po anonsavmo. Reiso paskutinis praplėtimas ir roll versija tikriausiai mušė visų laikų gumos tempimo rekordus. Autoriai Tom Lehmann ir Wei-Hwa Huang labai stengėsi nenuvilti fanų, labai ilgai tobulino žaidimą, norėjo kad žaidimas "tvirtai stovėtų ant savo kojų", ir taip pat paneigti skepticizmą, kad kauliukų versijos yra tik apgaliėtinas bandymas pasipinigauti. Leidėjas Rio Grande irgi tampėsi pora metų nes autoriai nesileido į jokius kompromisus ir reikalavo pačios aukščiausios kokybės. Buvo priimtas labai retas šiai dienai sprendimas spausdinti žaidimą amerikoje, pasirašant kontraktą su Hasbro. Ant dėžės puikuojasi užrašas "Made in USA with pride" :) Galima sakyti tai bandymas sugražinti žaidimų spausdinimą atgal į vakarų pasaulį, išvengiant kinietiško broko, ilgų delsimų ir panašiai. Tačiau panašu, kad amerikiečiai jau prarado geros gamybos gebėjimus ir pirmas blynas prisvilo... Prieš pusantro mėnesio fanai buvo euforijoje nes pagaliau roll for the galaxy pradėjo keiliauti pas juos, tačiau atidarius dėžutes pasirodė kad daugybė kartono lapų sumaišyti, bei maišelis kortelėms mažesnis nei buvo specifikuota. Tomas Lehmanas, Wei-Hwa Huang ir Jay Tummelson iš RioGrande tikriausiai galutinai pražilo :) Visi žaidimai buvo sugrąžinti Hasbro, atidarytos dėžutės, sutikrinti komponentai, įdėtas papildomas teisingų išmatavimų maišelis. Žodžiu po ilgos epopėjos ir klystkelių žaidimas ant mano stalo, visi komponentai puikios kokybės. Žaidime yra 111 mažų kauliukų, kurie atrodo tokie "skanūs", kad seilės tysta :) Todėl žadimo primygtinai nerekomenduojama žaisit jeigu aplink yra mažų vaikų :) Tai tiek intro pradžiai.
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2720
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Roll for the Galaxy (2014)

Standartinė tms » 2015 Sau 22 22:36

suridenom pirmas pora partijų. Žaidimas netgi šiek tiek geresnis negu tikėjausi. Kauliukų nemėgstu, tačiau čia kauliukai žaidimo vinis. Tiesa sakant nežinau kito žaidimo kur kauliukai būtų taip gerai "valdomi": paridenus turi visą eilę veiksmų modifikuoti rezultatą. Realiai visada gali daryti rolę kuri tau svarbiausia, tačiau fan'as tame, kad sugebėt numatyt kitų žaidėjų veiksmus ir sudėlioti kaulus taip, jog pasinaudoti jų rolėmis. Todėl kai žaidėjai pakelia širmas, skamba džiugūs šūksniai ir padėkos tiems kurie pateisino tavo lūkesčius 8-) Vienas labai svarbus skirtumas nuo reiso, kad sukeista dviejų rolių seka: pirmiau produce, po to consume, reiškia tame pačiame raunde įmanoma prasukti pilną taškų generavimo ciklą. Reik pripažint žaidimas paprastenis nei reisas, tad pradedantiems žaidėjams gali pasirodyt patrauklesnis. Kita vertus vargu ar roll gali turėt tiek gilumo ir šimtus partijų peržaidžiamumo kaip reisas, nors visos mechanikos ir tėkmė labai panaši. Didelis pliusas, kad sužaidus vieną partiją praktiškai nelieka neaiškumų ir antrą partiją galima žaisti pilnavertiškai. Na reise standartinis "break-in" periodas deja apie 5ias partijas.
Tiesa, vienas dalykas truputį nuvylė... Jau antroj partijoj Kristijonas bandė laužyti žaidimą :) Reise vystymo šeškė duoda taškus tik pagal įvykdytas sąlygas, o čia gauni dar ir 6 takus už pačia kortą. Kristijonas pasistatė vieną šeškę ir paskui masiškai skautino kad susirast vėl labai panašią šeškę duodančią taškus už tą patį imperijos aspektą. Abi šeškės sugeneravo neadekvačiai taškų. Taigi išlindo kaip ir laiminti strategija, aišku kaltas Kristijonas, kad sugadino žaidimą :)

Vertinimai labai aukštas 8.4. Manau roll turėtų dažnai suktis klube, nes greitas, turi tam tikro lengvumo, neapkrauna smegenų, pats kauliukų dėliojimo procesas tiesiog fan
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2720
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Roll for the Galaxy (2014)

Standartinė nelly k bassas » 2015 Sau 23 01:52

Netgi man race for the galaxy antifanui, roll ftg patiko.
patiko tiek, kad norėsiu dar pažaisti.
tikrai žaidimas draugiškesnis ir aiškesnis žaidimo naujokams ir ne.
kauliukai mieli nors ir su neypatingai patraukliomis ikonomis. visas kitas vaizdas ok.

žaidimas smarkiai gerokai gerai geresnis už race rftg. Pastarąjį galite pamiršti ir palikti rinkti dulkes, radiaciją ir kitas negandas - kurių tkrai nusipelnė.

bet kiek žinau (vidinė informacija, tik niekam nesakykit) yra labai liūdna žinia. Bus organizuojamas Race for the galaxy turnyras. Kas visiškai nedžiugina.
Va štai Looping Looui turnyras, tai būtų visiškai adekvatu ir suprantama padoriems piliečiams. :geek:
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2179
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Roll for the Galaxy (2014)

Standartinė kailas » 2015 Sau 23 14:34

Antifanas taip pat :D bet ridenamasis variantas tai patiko.
Pliusai:
Žaidimas žymiai aiškesnis.
Greitas.
Galima valdyti savo "sėkmę".
Minusai:
Norėtųsi žaidėjų sąveikavimo-karo :D Dėl to ir atsipalaidavimo jausmas buvo.
Mažas minusiukas:
Bent jau man pasirodė, kad kortelės tamsokai atspausdintas.
įvertinimas 7.25
Vartotojo avataras
kailas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 537
Užsiregistravo: 2011 Bir 21 11:33


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias