Perikles (2006)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Perikles (2006)

Standartinė AndriusLT » 2014 Lap 20 11:56

Šįkart bus labai trumpa apžvalga.
Vertindamas BBG reitingą, iš šio žaidimo tikėjausi aukštesnio nei vidutinio patyrimo (įskaitant, kad esu M.Wallace fanas). Tačiau šis beveik prieš dešimt metų išleistas kūrinys absoliučiai nurovė stogą.

Tokios sklandžios, azartiškos ir įtraukiančios politinės ir kovų sistemos nesitikėjau. Ačiū žaidusiems, laikas tiesiog nepajuntamai pradingo Graikijos kalnuose ir vandenyse.

Mano TOP 1 šiais metais žaistas žaidimas, kuriam duodu 9,7 (nors realių priežasčių nerašyti 10 nematau).
Kolekcinių perlų paieška tęsiasi ;)
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Perikles (2006)

Standartinė Linas » 2014 Lap 20 12:29

Labai gaila, kad paskutiniai Walace darbai siek tiek nukrypo nuo senesniu. Nes paskutiniu metu mane zavi labiau jo senesni darbai. Neisimtis ir Perikles.
Nors zaidima yra tik dvi fazes, bet taip gerai viskas sudeliota, kad retai dabar galima rasti kituose zaidimuose.
Politikos faze. Zaidejai savo ejomo metu didina savo itaka didziausiuose Graikijos miestuose, keldami kandidatas i valdzios olimpa. Beje kas idomu, kad kandidata galima iskelti ir kito zaidejo. Del rinkimu nugaletojo vyksta idomus dalykai, kurie gali labai skaudzuai atsiliepti bet kuriam save issikeliusiam kandidatui. Aisku valdanti vakdzia mieste - valdo ir armija.
Karine faze. Sioje fazeje dedasi irgi idomus dalykai. Turedama tam tikra armija turi ginti arba uzpulti ivairius miestus, gali prisudeti prue kito zaidejo armijos. O kas labiausuai suzavejo, kad nesvarbu kokia bus tavo armija, vistiek reik ridenti kauliukus ir isridenti tam tikra skaiciu. Aisku jei didele armija - tai maza skaiciu reik isrident, bet skaicius nustatomas pagal armiju skirtumus ir pagal tam tikra lentele.
Tasku skaiciavimas. Irgi patiko, nes buvo labai viskas aisku, be jokiu slaptu uzduociu, be jokiu uzverstu kortelii.

Verdiktas. Tikrai geras zaidimas. Nors jame tik trys raundai, bet veiksmo pakankamai. Pretendentas i metu Top 10, aisku sunku bus issilaikyti, nes dar bent dvi Walace naujienos bus siais metais zaidziamos. Ir zaidimas labai svarus, jokiu nukrypimu, pagal svaruma prilyginciau TM, Ticket to Ride, Istanbul, Caverna.
Balas. 10. Ir nors esu sio dizainerio gerbejas, tai tik antras desimtukas mano paskirtas jo zaidimams. (pirmas Dievu Aikstele)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Perikles (2006)

Standartinė AndriusLT » 2014 Lap 20 12:57

Pamiršau paminėti, kad nors likau žaidime absoliučiai paskutinis, tačiau širdis dainavo, nes vieną raundą kontroliavau ir Atėnus ir Spartą. Oj buvo laikai, kai šie du poliai kovoja petys į petį.

P.S. nesijaučiu prisidėjęs prie totalaus Atėnų sunaikinimo :)
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Perikles (2006)

Standartinė dzastus » 2014 Lap 21 12:55

AndriusLT rašė:Pamiršau paminėti, kad nors likau žaidime absoliučiai paskutinis, tačiau širdis dainavo, nes vieną raundą kontroliavau ir Atėnus ir Spartą. Oj buvo laikai, kai šie du poliai kovoja petys į petį.

P.S. nesijaučiu prisidėjęs prie totalaus Atėnų sunaikinimo :)


Tai ka ten melavai del to kad eisim paverkt po partijos :D...nors kai taskus suskaiciavom tai ir paciam verkti norejos jau maziau :D nei kad pacio zaidimo metu :D..Nepaisant to kad kauliukai musu sia partija labai nemylejo zaidimas tikrai geras :) ir apsritai galima gan nemazai tasku surinkti smarkiai ir nesiveliant i kovas :). Nors politines kovos irgi kovos :D.
dzastus
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2014 Bir 28 22:03


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių