Sentinels of the Multiverse (2011)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė Linas » 2014 Bir 18 15:52

Tai kortinis, kooperatinis žaidimas. Žaidimo tema gan paprasta - tiesiog blogis prieš gėrį.Bet dėl to kaip jis paprastai ir smagiai sukasi, galima sakyti, nereikalaujantis didelių proto resursų.
SETUP. 5min.
BLOGIS. Kiekvienas blogiukas turi savo deką, kurie padeda įvairiai savo šeimininkui.
TERITORIJA. Visos kovos vyksta įvairiuose vietovėse, pvz Dideliame mieste, paskendusioje Atlantida ar Marso kanjonai. Kiekviena teritorija labiau kenkia geriems, 0 kitos blogiems.
HEROJAI. Kiekvienas taip pat turi atskirą ir unikalų deką. Aišku reikia daugiau sužaisti partijų, kad žinotum kaip geriau veikia kiekvienas herojus.
SUŽEISTAS HEROJUS. Patiko, nes kai kituose žaidimuose žūsta žaidėjo kontroliuojamas herojus, žaidėjas turi palikti stalą, o čia to nėra. Tiesiog su minimaliomis galimybėmis žaidėjas lieka ir tęsia žaidimą.
TAISYKLĖS. Paprastos ir nesudėtingos.
LAIKAS. Sakyčiau pakankamai greit žaidžiasi, o ypatč priš galingus bosus :)
PERŽAIDŽIAMUMAS. Didelis
TEMA. Manau atskleista
A.P. Minimalus, nes žaidėjas iki savo ėjimo renkasi vieną kortą iš maždaug 4-7.

VERDIKTAS. Žaidimą užskaitau ir man patiko.
BALAI.10 Realus pretendentas į Top 10
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė nelly k bassas » 2014 Bir 18 21:19

Na taip, "nereikalaujantis" proto resursų. Vat nepareikalavo, tai ir gavom kupron, kaip obuoliai :P

Žaidimas labai geras. Nors per ėjimą tik vieną kortą gali padėti, bet tai gali labai daug nulemti ir kaip matėme mano hyrausui tai buvo fatališka. O vėliau fatališka ir visiems, nes tik mano hyrausas galėjo išnešti visus priešus von :P

Kortu kokibė puiki, dizainas taipogi. 9 balai.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė AndriusLT » 2014 Bir 19 10:33

Na, aš gal nesu tiek sužavėtas, bet žaidimą užskaitau.
Kovos jausmas prieš blogį yra, grafika patiko, žaidimas greit sukasi ir kartais reikia pasitarti komandoje, tačiau kartais tiesiog kiekvienas gali išspausti iš savo ėjimo maksimalią naudą ir su kitais nesitardamas.

Ko pritrūko... kažkokios įdomesnės mechanikos sužaidžiant kortas, gal tikėjausi kažkokių kortų kombinacijų tarp žaidėjų ar dar kažko šiek tiek daugiau. Kad būtų kuriama/statoma kažkas bendro, galima būtų investuoti į kokį nors super ginklą prieš blogį ar panašiai.
Tai įspūdis susidarė lengvo nuotykinio žaidimo, su pakankamai daug atsitiktinumo.
Jei vertinti jį kaip kooperacinį žaidimą, tai asmeniškai man jis nelenkia Robinzono, Yggdrasil'o ar Letters from Whitechapel.

Kol kas rašau 7, bet tikiuosi, kad žinant blogiukus ir gėriukus, pridėjus šiek tiek daugiau komandinio darbo, balas galėtų būti aukštesnis.
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė Linas » 2014 Bir 19 11:51

Galbut kazko ir truko, bet mane suzavejo tas paprastumas, temos atskleidimas ir kooperatinis tikslas.
Ir pritariu, kad tarp kooperatiniu jis tikrai negeriausias, bet ir neblogiausias.
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė nelly k bassas » 2014 Bir 19 12:42

Dar nepaminėjom, kad šis kooperacinis žaidimas neturi daugumos kooperacinių žaidimų trūkumo - išsišokusio lyderio. T.y. nors kooperacinis, bet ką daryti plius minus kiekvienas žaidėjas sprendžia pats, o ne vienas lyderis (kuris galbūt ir geriau žino kas kaip) sprendžia už visus.

Kortų combo pas mane ir Tomą tikrai buvo. Tomas kažką ten su diskardu vis chimičino, o pas mane buvo, kad viena kortą stiprina kitos efektą.

Galbūt todėl 2 partiją ir pasirovėm, kad per mažai koordinavom tarpusavio veiksmus. Taigi yra dar ką veikt.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė tms » 2014 Bir 19 14:03

Linai, vertini žaidimą 10 balų, bet sakai kad yra geresnių kooperacinių - kažkas man nesueina :)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3180
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė nelly k bassas » 2014 Bir 19 14:09

žaidimas turi ir kitų aspektų, ne tik tai kad kooperacinis. Taigi įvertinus visus kriterijus gali būti 10 :P
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė Redblock » 2014 Bir 20 00:25

Solidus kooperatinis butas, o gal žaidimas. Man kiek trūko dekbuilding aspekto, bet čia jau mano personaliniai nuokrypiai. Žaidžiant stipriai trūko žinojimo, kokios kortos gali būti kaladėse, tiek savo tiek cardboard oponent, žaidžiant antrą ar trečią kartą viskas būtų kitaip, gal net Paulius kortas perskaitytų :D
Redblock
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 573
Užsiregistravo: 2013 Geg 29 22:26

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė Linas » 2014 Bir 27 18:47

Siek tiek pasidomejau Sentinels of the Multiverse heroju istorija ir negaliu patiketi savo akimis, kad pagrindinis blogiukas Baron Blade yra lietuvis :o
Pasirodo, kad tai Ivan Grigori Ramonat gimes ir dirbo Mordengrade Lietuvoje, salia Latvijos sienos :shock:

cia info:

Stats

Aliases: Ivan Grigori Ramonat
Age: 49
Height: 5’ 11”
Weight: 180
Hair Color: Black
Eye Color: Left eye: Brown / Right eye: Pale with scar
Birthplace: Mordengrad, Lithuania
Power Source: Genius, Military Technology
Group Affiliation: None
Occupation: Fusion-Geneticist, Mono-Industrialist, Despot

A Lithuanian super scientist, Ramonat was placed in direct command of a weapons research and development plant outside of a town near the Latvian border called Mordengrad. His research would eventually gain the attention of the U.S. military, and when Fyodor’s team completed the creation of their crown jewel, an orbital shrink ray that could reduce any target on the planet to one percent of its former size, and were preparing to use it, it was time for the Americans to take action.
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Sentinels of the Multiverse (2011)

Standartinė AndriusLT » 2014 Bir 28 11:11

Žiauru... Sveikinam tautiečius, prie kurių prisijungia dar vienas šaunus personažas (greta Hanibalo Lekterio ir jo sesers Mišos)..
Lietuvoj juk kas savaitę gimsta naujas Ivanas ar Hanibalas. Šitas bent išmano technologijas :)
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Kitas

Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron