Rogue Agent (2013)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Rogue Agent (2013)

Standartinė AndriusLT » 2013 Gru 12 10:47

Po gerą įspūdį palikusio Panic Station, šis žaidimas buvo vienas iš mano laukiamiausių paskutiniu metu. Ką gi, pagaliau išbandėm. Įspūdis - geras, nors kirba mintis, kad sudėjus tam tikrus Rogue Agent elementus ir Panic Station elementus, gautųsi dar geresnis produktas.
Trumpa istorija - Rain City mieste nusikalstamumas auga, įsikuria agentūra, kurios agentai užsiima nusikaltėlių likvidavimu ir jų pridavimu valdžiai už pinigus. Policija nėra labai efektyvi. Žaidime yra laiko ir miesto fazės, per kurias mieste atsiranda nauji objektai - nusikaltėliai, žudikai ir bombos (ant kurios dedamas kauliukas / tiksintis laikmatis). Žaidėjai renka taškus už nusikaltėlių sugavimą, žudikų likvidavimą, bombų sustabdymą. Areštuotus nusikaltėlius pristačius į būstinę, uždirbami pinigai ir žaidėjai pasilieka nusikaltėlio kortą sau. Yra 5 nusikaltėlių sindikatai, o žaidimo gale dar galima uždirbti papildomų taškų jei ateštuoti nusikaltėliai priklauso tam pačiam sindikatui (kitaip sakant, set collection).
Žaidimą galima žaisti dviem režimais - Agent Mode/ Android Mode. Androidų žaidime veikia slaptos tapatybės ir per mažiausiai du raundus atsiskleidžia kurie agentai yra androidai. Šių personažų tikslas pasikeičia, nors iki atsiskleidimo uždirbti taškai įskaitomi. Atsiskleidęs kaip androidas, žaidėjas turi atakuoti kitus žaidėjus, griauti miestą (jis už šiuos veiksmus uždirba taškų). Tie, kuriems teko būti žmonėmis, gali atakuoti androidus arba uždirbinėti taškus už nusikaltėlius, bombų likvidavimą ir visa kita, kaip ir Agent Mode žaidime.

Pliusai:
+ gera veiksmų sistema. Jei turi degalų, gali važinėti skersai išilgai visą miestą, tačiau veiksmus per raundą gali daryti tik du (pakankmai laisvas ir lankstus judėjimas);
+ smagi bombų likvidavimo mechanika, kuri yra kaip 'mini žaidimas' žaidime. Iš mūsų sužaistų partijų, viena bomba sprogo likvidavimo metu, kitas žaidėjams pavyko neutralizuoti. Tačiau čia priklauso kiek liko iki bombos sprogimo. Prie bombų, kurios greit sprogs, niekas nesiryžo kišti nagų.
+ tematika gerai rišasi su žaidimo mechanika. Daug ko čia yra - galimybė perimti iš kito žaidėjo į būstinę gabenamą nusikaltėlį, automobilio, ginkluotės pagerinimai. Man patiko žaidėjo lentelė, kurioje matuojami visi turimi resursai, patobulinimai, ir yra galimybė gauti visų reikalingų resursų. Šioje vietoje Rogue Agent lenkia Panic Station (kuriame gali turėti daug ginklų, bet neturėti galimybės gauti šovinių).
+ dauguma komponentų gerai pagaminti ir dizainas limpa prie temos (niūrokas, bet geras) + gražūs mediniai informatoriai su ranka prie ausies ir agentų / policijos miniatiūros.
+ žaidime yra trijų rūšių kauliukai, ir jų mechanika paprasta, bet įdomi (su galimybe perridenti ir rizikuoti).

Minusai:
- kadangi lyginu su Panic Station, man čia pritrūko įtampos. Kažkaip įsivaizdavau, kad David Auslos stilius turėtų išlikti, ir įtampos čia bus. Deja, didžiausia įtampa ridenant kauliukus ir likviduojant bombas. Net Android Mode nesugeneruoja tiek įtampos kiek Panic Station. Taigi, labiau žaidimas linksta prie euro (pick up and deliver / resource management ir t.t.).
- androidų atsiskleidimo mechanika įdomi, bet mūsų partijoje androidai atsiskleidė 5-7 raunde (iš 8). Gal kažką darėm strategiškai ne taip, nes savo atiskleidimą galima kontroliuoti, bet nepamatėm sugriauto miesto ir didelių kovų tarp agentų. Reikia dar sužaisti, kad pasijaustų kame čia esmė.

Išvada - solidus žaidimas, kuris visgi po poros partijų paliko keletą emocinių klaustukų.
Kol kas mano vertinimas 8. Manau, kad gali kilti, jei kai kurie įtarimai nepasitvirtins.

Kokie kitų įspūdžiai?
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Rogue Agent (2013)

Standartinė Linas » 2013 Gru 14 11:46

Žaidimas tikari patiko. Nors tikriem Panic Station fanams ir pritrūko kažko - man tikrai ne. Žaidimas leidžai daryti ką nori ir kur nori. Žaidimo laikas labai geras, nors žaidėm ir ilgesne versija. Komponentai geri, iki super pritrūko del kelete plonu tokenų ir miniaturų pagrindų. Ir tema gan stipriai atskleista.
Visada mane žavi nematyti dalykai, o čia ypatč sužavėjo bombos nukenksminimas. Nors toks dalykas labaiu tikstu koviniame žaidime.
Man labiau patiko pirmoji vertsija, kur žaidimas vyksta be robutų.
Vertinu 9, man labiau patiko nei Panic Station (8)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Rogue Agent (2013)

Standartinė Nerijus » 2013 Gru 18 17:59

Suzaista 5 partijos, tai manau laikas kazka pasakyti :)

Pliusai
- Dizainas ir tema. Na cia nieko nuostabaus, nes esu Panic Station gerbejas iki kaulu smegenu.
- Zemelapio ivairove. Nedidele, bet ji yra.
- Keli zaidimo variantai.

Minusai
- Kauliuku itaka zaidimui. Nesu nei kauliuku fanas nei herojus, bet tai visai nesugadina noro si zaidima zaisti.
- Kazkaip atrodo, kad agenta nugabenti per daug sudetinga ir del to labiau apsimoka rinktis taskus is kur nors kitur.
Nemazai tasku galima gauti uz agentu SETus, bet lyg ir nemaciau, kad kazkas koki rimta ar isvis butu surinkes?
- Agento patikrinimas. Sis veiksmas kazkaip super mazai naudojamas arba isvis nenaudojamas. Is 5 partiju dariau tai 1 karta, per pacia pirma partija ir per pati pirma veiksma, kai dar nebuvau susipazines su zaidimu.

Pastebejimai
- Po 4 standartiniu partiju pasirode, kad basic variantas pasidare toks paprastesnis.
- Noris dar bent kelis kartus isbandyti adnroid varianta.

Balas: 8 (su perspektyva pakilti po android isbandymu).
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron