A Study in Emerald (2013)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

A Study in Emerald (2013)

Standartinė AndriusLT » 2013 Lap 06 10:39

Trumpas pristatymas:
Jau kelis šimtus metų Žemę valdo Ktulai, o karalienės Viktorijos vietoje Anglijoje tupi karalienė Gloriana. Šioje pasaulio versijoje žaidėjai atstovauja dvi frakcijas: sukilėlius (kurių tikslas rengti sąmokslus ir žudyti neteisėtus valdovus) ir lojalistus (kurių tikslas likviduoti rezistenciją ir, sukėlus pakankamai panikos pasaulyje, prikviesti į pasaulį daugiau žaliųjų čiuptuvų). Nepaisant pasiskirstymo į frakcijas, žaidimą laimi vienas žaidėjas. Į pergalę negali pretenduoti žaidėjai komandos, kurios vienas iš narių buvo paskutinis skaičiuojant taškus.
Ką dar čia turim - deckbuilding'ą (kortos į savo kaladę perkamos aukciono būdu). Kortų tipai: nuolatinio veikimo, daugkartinio naudojimo (įskaitant agentus, miestų kortas) ir vienkartinės.
Visko nupasakoti neįmanoma, nes esama čia ir zombių, ir vampyrų, ir dvigubų agentų, ir išprotėjimo rizikos (mat kontaktas su Ktulais yra iššūkis net ir šviesiausiam protui).

Mano verdiktas toks.
Pliusai:
> atmosfera ir isorija,
> smagi kortų valdymo mechanika,
> kiekviena partija skirtinga, kortų kaladė stora, o iš jos tik dalis kortų ateina į vieną žaidimą
> daug nenuspėjamumo, intrigos, stebėjimo kas ką veikia ir kada verta stengtis užbaigti žaidimą.
Minusai:
> agentų perėmimas iš kito žaidėjo gan smarkiai atsitiktinis. Gali būti taip, kad brangiai nupirktas agentas iš karto perbėgs kitam žaidėjui (jei jis turi specifinę kortelę).
> kortų dizainas puikus, lentos, sakyčiau, vidutinis.

Balas - 9 (kai kurias klaideles atitaisėm tik paskutinėj partijoj, tai reikia žaisti dar).
Norą išbandyti galit pareikšti čia ;)
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: A Study in Emerald (2013)

Standartinė Linas » 2013 Lap 06 12:47

Viskuo sutinku su Andriumi, zaidimas tikrai geras, atitinka atmosfera, nuotaika, didelis perzaidziamumas.
Nepasakyciau, jad tai geriausias Walace zaidimas, bet tikrai prie geresniu. Nors jau nepirmas Walace zaidimas, bet dar vis kazka oamatai naujo.
Vartinu 8, butu daugiau, bet du dalykai kurie man nepatiko, jad kiti drozia kazka, o kitas laimi ir zaidimui nepasibaigus, zaidimas stabdomas ir paskelbiamas nugaletoju. Beje jei bus galima - tai tikrai zaisiu, nes reik sudoroti ra Ktula :-)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: A Study in Emerald (2013)

Standartinė nelly k bassas » 2013 Lap 06 22:00

Labai geras hibridinis žaidimas. Kuo toliau, tuo labiau man patinka hibridai. Yra jame ir mano mėgiamas deck build'inimas, bet tai tik viena iš mechanikų. Žaidimas labai atmosferinis yra jame gi ir Herlokas Šolmsas ir Moriartis ir Vot'Sonas šmėkšteli. Yra Ctulhu senoliai užvaldę pasaulį ir vampirai ir zombiaij. Slaptos rolės, dvi priešiškos frakcijos. Didelė interakcija tarp žaidėjų. Randomas jis yra ir labiausiai pasireiškia perimant kitų žaidėjų agentus. Dėl grafikos pritariu Andriui. O, balų tai tikrai nespausiu. Šiuo momentu tai geriausias iš mano žaistų, wuolio sukurtų žaidimų. Diešimt.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: A Study in Emerald (2013)

Standartinė Nerijus » 2013 Gru 18 18:21

Na, ka siandiena atsikeliau ir pasakiau WOW. :)

Sis zaidimas puikus pavizdys, kaip autorius Martin Wallace gali pasukti siek tiek i sali nuo visu traukinuku ir garveziuku bei sukurti isskirtini zaidima savo kolekcijoje.

Tema, atmosfera prie lentos ir viskas viskas cia tikrai super.

Pliusas
- Labiausiai patiko laimejimo isskiritinumas.
Na o siaip pliusu yra nemazai. Isvardino kolegos.

Minusiukas
- Tai del tos paties Andriaus priezasties, kad tavo agentai gali labai lengvai but perimti.

1 Partija
Norejos isbandyti ziadimo kortas, todel pasirinkau plana neatsiskleisti uz kuria frakcija zaidziu, prisirinkti pilna ranka man reikiamu kortu, norejos jas isbandyti, pajusti zaidima. O ju prikaupus smokti i pasirdzius visiems ktulams ;D Partija buvo tikrai idomi, nes pradzioje visi tik ir pimpinos, buvo neaisku kas yra kas, o ypac man, kai zaidziu pirma karta.

2 Partija
Pasirinkau visiskai priesingai. Puoliau rinkti taskus nuo pat zaidimo pradzios, taciau suprantama, kad niekur toli sitaip nenubegsi ir bus pradeta tave stabdyti. Pesas 3, o kaula gauna 4tas ;D

Net nezinau kuri partija patiko labiau, nes jos abi buvo visiskai skirtingos, o tai dar vienas pliusas zaidimui.

Sis zaidimas soka i 2013 TOP 1-3 pozicija mano sarase.

BALAS: 9

Zaidziam dar? :arrow:
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: A Study in Emerald (2013)

Standartinė AndriusLT » 2013 Gru 18 18:43

Be problemų :)
Po vakarykščių partijų ir aš keliu šio žaidimo reitingą. Kol kas 6 partijos, visos su labai skirtinga dinamika. Ypač paskutinioji, kurioj paėmiau vampyrus ir turėjau visą žaidimą blokuoti Leopoldo broliją (kuri sunaikina visus vampyrus ir padaro jų kortą šiukšle rankose).
Kitą savaitę manau, eisim prie kito žaidimo, bet laikau minty Study in Emerald artimiausiam laikui su rezervuota vieta Nerijui ;)
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: A Study in Emerald (2013)

Standartinė tms » 2014 Vas 19 16:46

pagaliau sužaidžiau tai pasidalinsiu savo nuomone. Atsiprašau, kad nepatyriau euforijos kaip kiti komentatoriai. Daviau šiam žaidimui 7.4 kas sutampa su BGG vertinimo vidurkiu. Žodžiu eilinis žaidimas ir kaip Wallesui vienas silpnesnių, ką atspindi nedidelis tiražas. Tikėjausi daugiau ir įdomesnės tarpusavyje susijusios mechanikos, o gavosi kažkoks pasivaikščiojimas be aiškaus tikslo. Negaliu sakyt, kad kažko nesupratau šiame žaidime ir man reiktų dar pažaist - tiesiog per daug chaoso, variantų ir erdvės mano skoniui. Jau ankščiau pastebėjau, kad manęs nežavi žaidimai kur yra didelė nuolat kintanti kortų pasiūla, reikalaujanti didelio adaptyvumo. Pastebėjau, kad būtent pas Andrių nemžai tokio stiliaus žaidimų. Man labiausiai patinka žaidimai kur viskas išdėliota ant stalo iškart, naujų dalykų ijungiamų į žaidimą pasiūla limtuota arba prognozuojama.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: A Study in Emerald (2013)

Standartinė kailas » 2014 Vas 19 20:21

Skiriu 8 ^^ Gilus blefavimo žaidimas su daug galimybių. Puikus pakirtinėjimas. Šiek tiek ilgokas downtime ir keistokas scorinimas veda prie antiklaimatinės pabaigos.

P.S Puiki Lino apgavystė parodė šio žaidimo stipriąją pusę.
Vartotojo avataras
kailas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 2011 Bir 21 11:33


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron