P.I. (2012)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

P.I. (2012)

Standartinė AndriusLT » 2013 Lie 31 13:50

Na ką, pirkau šį žaidimą be didelių lūkesčių, ir pasirodė, kad pataikiau :)
Žaidimas dedukcinis, žaidėjai jame turi išspręsti 3 bylas, o laimi tas, kas tai padaro greičiau už kitus. Kiekvienas sprendžia individualias bylas, kurias "rankose laiko" gretimas žaidėjas. Taigi, čia esi ir privatus detektyvas, ir "kompas" kitam žaidėjui.
Be didelių išvedžiojimų, po dviejų partijų vertinu solidžiu 8-netu, ir tai neabejotinai mano geriausias žaistas dedukcinis žaidimas. Dar šiandien sukasi mintys apie spręstas bylas, o tai yra gero žaidimo rodiklis.
Kokie kitų įspūdžiai?
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: P.I. (2012)

Standartinė tms » 2013 Lie 31 14:43

senai zinojau apie si zaidima, netgi svarsciau ji isigyti. Vis tik Walesas s... nemala. Taciau tikrai geru dedukciniu zaidimu neegzistuoja, jie daugiau skirti seimai, juose daug atsitiktinumo, aklos sekmes, ir geekams greit atsibosta. Pats turiu(turejau) kruva dedukciniu zaidimu ir isitikinau kad stebuklu nebuna. Na vienintelis Sleuth! kuris prilipo ir daznai sukasi.
P.I. tikrai nustebino, jauciasi Waleso indelis. Taciau prazaidus pora partiju akivaizdu, kad strategijos issisems ir viska lems tik visagalis atsitiktinumas. Kad zaidimas smagiai suktusi zaidejai turi buti pilnai isitrauke (involved) ir ismokti disciplinos, bei elementariu ejimo perdavimo zodeliu, durt pirstu i konkretu langeli su zodziais: "Petrai, Central Station?" ir t.t. Nes pastovus uzmigimai ir kam ejimas? Ai, man? daro zaidima daug ilgesni nei turetu buti.

Mielai sumesciau dar pora partiju, ypac 3yse

Vertinu 7.2
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: P.I. (2012)

Standartinė Linas » 2013 Lie 31 22:31

Zaidimas ir patiko, ir suzavejo, bet.. Jei ji vertinant kaip dedukcini - tai jis tikrai geras, bet jei vertinsime, kaip zaidima - tai gan vidutinio lygio. Siaip zaidesi smagiai, iki kol zaidejas padare klaida, suteigdamas informacija kitam zaidejui. Klaidos kaina - palyginciau, viena ziauriausiu zaidimu istoryjoje. Aisku tos taisykles gali nepaisyti ir ivesti home rules ir atsiminusuoti -2 taskus.
Siaip zaidima uzskaitau. Tik 7.
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: P.I. (2012)

Standartinė Nerijus » 2013 Rgp 01 00:55

Esu zaides vos 3-4 dedukcinius, tai mano, kaip ne speco nuomon sitas tikrai vienas geresniu. Pasitaiko lago, bet tik del to, kad zaidimas tave itraukia i nusikaltimu narpliojima!
Tikrai patiko isbandyti ir dar kada bandyciau. :)
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron