Le havre (2008)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Le havre (2008)

Standartinė Linas » 2013 Sau 17 09:29

Senai si zaidima norejau isbandyti ir isitikinti, ar jau tikrai jis taip smsgisi sukasi. O gi - taip. Zaidimas tikrai nera sudetingas, jame vyksta visko labai daug. Siek tiek tik sunkiau pirma kart, nes nezinai gerai kaip suzaisti viena ar kita korta. Bet man labiau patiko negu Agrikola, aisku abu jie sunkiasvoriai, bet Le havre didelis pliusas, kad didesnis pasirinkimas ka tu gero sau gali nuveikti, netgi mazesnis pakirtimas is kito zaidejo, greitesnis setupas. Aisku maitinimas yra maitinamas, bet uztat paskolos tikrai gerai sugalvotos ir netaip smaugia zaideja.
Si zaidima jau buvau uzskaites net nezaides :-)
Verdiktas 9, nes didelis skirtumas tarp naujoko ir jau zaidusio si zaidima :-)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Le havre (2008)

Standartinė Linas » 2013 Sau 24 12:40

Po suzaistos dar vienos partijos:

zaidimas super
ko gero geriausias ekonominis
skirtumas tarp zaidusio 1karta ir 20 kartu lygus 0
vis norisi zaisti
realus pretendentas i mano siu metu top 10
verdiktas 10
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Le havre (2008)

Standartinė AndriusLT » 2013 Sau 24 13:54

Smagu girdėti.
Mano visų laikų sąraše jis dalinasi 1-3 vietas su Brass ir Automobile.
Kažkada atrodė vienas iš sunkesnių ir ilgesnių žaidimų, bet klubas pasirodo taip užgrūdina žmones, kad Linas, žaidęs antrą partija, ir Aistė, žaidusi pirmą kartą, su absoliučiai skirtingom strategijom turėju puikius šansus laimėti. Galiu pasakyt, kad man asmeniškai tiesiog pasisekė gerai apskaičiuoti 2 paskutinius ėjimus.
Respekts :)

Galėsim dar kartot drąsiai.
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Le havre (2008)

Standartinė tms » 2013 Sau 24 14:31

o man sis zaidimas neitinka tuo, kad i zaidimo pabaiga pasirinkimu skaicius auga geometrine progresija, zodziu AP kyla nerealiai. Gal tryse zaidziant ir normaliai, bet penkiese - mirtis arba turi zaist ant durniaus per daug neskaiciuodamas ir nestrateguodamas. Ivertinimas 8.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Le havre (2008)

Standartinė AndriusLT » 2013 Sau 24 14:37

Penkiese nesu žaidęs, ir nemanau, kad jis tokiam skaičiui tinka (taisyklėse net rašoma, kad penkiese siūlo žaisti tik patyrusiems). Geriausia - 2-4
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

cron