K2 (2010)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

K2 (2010)

Standartinė Linas » 2013 Sau 06 15:12

Senai si zaidima norejau isbandyti. Pats zaidimas paprastas, gauni 6 kortas ir is ju suzaidi 3. Kortu pagalba judini savo du alpinistus i kalna, kuo auksciau uzlipa tuo daugiau tasku.
Zaidziau solo partija. Su vienu alpinistu buvau uzlipes net iki virsunes, bet besileiszdamas jis labai skubejo, ko pasekoje zuvo. Viso surinaku 5 taskus. Partija uztruko 30min.
Zaidima tikrai uzkaitau, del lengvu taisykliu, paprastumo, tikroviskumo, dizaino.
Dabar noras isbandyti su daugiau zaideju.
9.
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: K2 (2010)

Standartinė tms » 2013 Sau 06 19:38

K2 esam lošę klube. Žaidimas puikiai tinkamas kai prie stalo pradedantys žaidėjai, pvz šeima, svečiai, vaikai, nes taisyklės paprastos, yra nemažas konkurencijos lygis, tačiau be tiesioginės konfrontacijos. Tema puikiai išvystyta.

Vertinimas 8
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: K2 (2010)

Standartinė Linas » 2013 Sau 06 20:41

Taigi suzaidziau dar viena solo partija. Si kart emiau Hard level :)
Lipau i kalna ziema ir su ziemos salygomis. Pastebejimai, kad sunkiau lipti, iki virsunes nusigauti velniskai sunku. Bet padares isvadas po paskutines partijos lipau atsargiai, neskubedamas, tausodamas sveikata. Zaidimo gale abu alpinistai isliko gyvi ir surinko man 12 tasku :)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: K2 (2010)

Standartinė dzastus » 2014 Lap 13 13:01

Zaidimas patiko. Kazkiek primine vaikysteje zaistus lenktyniu zaidimus. Tik lenktynes vyksta labai letu tempus:D..o jei rimtai tai tikrai smagus zaidimas ir yra ka paskaiciuoti kad neuzsilenkti:) pats vos sveika kaili isnesiau is virsukalnes:D nes neturejau pakankamai deguonies tai teko kuliais leistis zemyn:D baisu buvo kad neuzsilenktu ponas meeplas nes pradzioj neturejau ir pakankamai kortu nulipti i atitinkama lygi truko vos vieno tasko:D..surinkau 14 tasku ir ikopiau i pati virsu su vienu alpinistu. Kitas pasitaike labai prastas alpinistas:D zemokai ilipo:D..tai galiausiai Mantas aplenke vienu tasku:D ir irgi neuzduso kaip zadejo:D arba mane apgavo arba gerai korta iskrito ant galo:D..na bet man betkuriuo atveju reikejo nulipti nes pats buciau uzduses :D
dzastus
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2014 Bir 28 22:03

Re: K2 (2010)

Standartinė Linas » 2014 Lap 20 12:53

Keistoka paskutine partija buvo, nes visi alpinistai isgyveno, gal de to kad nezaide Paulius :)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: K2 (2010)

Standartinė nelly k bassas » 2014 Lap 20 13:51

Linas rašė:Keistoka paskutine partija buvo, nes visi alpinistai isgyveno, gal de to kad nezaide Paulius :)



mano abu būtų užsilenkę (taip jiems ir reikia) :mrgreen:
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron