Android: Netrunner (2012)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Android: Netrunner (2012)

Standartinė nelly k bassas » 2012 Spa 18 15:45

Šis žaidimas tik pasirodęs prekyboje labai staigiai stryktelėjo kaip gerai treniruota kengūra į BGG topo 100ąją poziciją, o dar per keletą savaičių spėriai užsikabarojo kaip patyręs alpinistas iki garbingos 37 pozicijos ir tai dar tikrai ne pabaiga. Ir per daug nenustebsiu jeigu šaus kaip uzi kulka į BGG top 10, ar net į top 5. Tai visiškai tikėtina.
Kol kas tik dvi partijos už nugaros, bet būna žaidimų, kai jau po pirmosios partijos aišku ar jis tau patinka. Taigi šis žaidimas man labai patiko ir toliau patinka. Žaidimo tema apie kompiuterinius įsilaužėlius ir korporacijas bandančias apsaugoti savo duomenis serveriuose.Cyberpunk, ateities technologijos, „runner‘iai, nuo kompo laidą jungia tiesiai sau į smegenį. (dėl to smegenai ir gali nukentėti, nuo korporacijos pasalos ir tada „runneris“ užsilenkia). Žaidime nemažai realiai egzistuojančių kompiuterinių terminų – tai priduoda žaidimui papildomo atmosferiškumo. Žaidimas skirtas dviems žaidėjams . Vienas žaidėjas jamasi įsilaužėlio rolės ir stengiasi iš korporacijos nudžiauti duomenis, kitas žaidėjas, kaip tik stengiasi duomenis apsaugoti ir pakenkti hakeriui. Abi partijas žaidžiau už hakerizmu užsikrėtusią personą. Pirmoji partija pasibaigė labai greitai. Hakerio mirtimi. Nes kai laužiesi į korporacijos serverį, nežinai ką ten rasi. Tai gali būti taip trokštami duomenys arba kaip tik įsilaužėliui paspęsti spąstai. Taigi pirmasis įsilaužimas tapo tuo pačiu ir paskutiniu. „Lakstytojas“ užsirovė „ant“ nemalonumų, gavo pakankamai žalos. Taigi viskas baigėsi fatališkai. Antrąją partiją žaidžiau jau atsargiau. Įsilaužimams ruošiausi žymiai kruopščiau. Prisipirkau „hardwaro“, prisiinstaliavau maksimaliai kiek pavežė geležis įsilaužimo programų ir lauždavausi per daug nerizikuodamas – prieš tai patikrinęs ar yra spąstai ar ne. ( tai leidžia padaryti speciali sužaista korta). Taigi jau buvau nudžiovęs tris duomenų porcijas, o koorporacija spėjo kol kas pasiekti tik vieną tikslą. (tikslo pasiekimas koorporacijai duoda taškus). Taigi reikėjo dar vieno taško, kad pasiekti pergalę. Nuspredžiau laužtis į pagrindinį serverį. ( jei pavyksta, tada galima patikrinti priešininko kortas rankoje, ir jei yra duomenų kortos, jas galima nudžiauti). Pavyko įsilaužti ir radau pakankamai duomenų, kad laimėti. Žaidime nemažą vaidmenį turi blefas. Žaidėjas atstovaujantis korporacijai gali specialiai atseit labai saugoti kažkokį serverį ar bandyti įvykdyti jame esančia užduotį, kad atkreipti hakerio dėmesį, kad įsilaužėlis galvotų, kad ten tikrai yra duomenys. Taip ir nutiko žaidžiant pirmąją partiją.
Žaidimo taisyklės pakankamai sudėtingos, tikrai pradžioj atrodo viskas painiai, bet jau po pirmos partijos „pagauni“ kas ir kaip. Žaidimas asimetriškas, taigi labai skiriasi žaidimas už korporaciją ir už „runnerius“.
Kortų grafika puiki, bet pačios kortos nepakankamai storos, taigi prašosi „įslyvinamos“.
Tai vat štai vai tai tai tokie pirmieji įspūdžiai nūnai nelauktai.
Paskutinį kartą redagavo nelly k bassas 2012 Spa 18 17:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2184
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Android: Netrunner

Standartinė LithStud » 2012 Spa 18 16:28

Na paminėsiu tik tiek jog sėkmingai nulaužus pagrindinį serverį gaunamas priėjimas prie vienos atsitiktinės kortos iš korporacijos rankos (vadinamos HQ) ir pilnas priėjimas prie to serverio root kur guli serverio upgrade :)

Kaip ten bebūtų pasakojant taisykles daugeliu atvejų liksiu sunkiai suprastas žmonių kurie nėra patyrę IT, programoutojai ir panašaus plauko žmonės :) Užtat pastarieji jausis kaip žuvys vandenyje ir žaidžiant pašaliniams atrodys jog kalbam kažkokia nežinoma kalba :ugeek:

Bus smagu pamėginti pamaišyt skirtingas kalades ir susidaryti kaladę savo žaidimo stiliui.

Žaidimą esu įvertines BGG skalėj: 8

P.S. Kadangi klube turim dvi kopijas Core set'o tai galima ir kažkokį mini turnamentuką susiorganizuot.
P.P.S. Dar suklaidinau Paulių su tuom kiek žmonių galėtų pasinaudot Core set'u, deja tik du, nes buvau pamiršes jog bendros kortos yra maišomos su tom kurios bus žaidžiamos ir kitoms Hakerių/Korporacijų kaladėms jų nelieka.
Paskutinį kartą redagavo LithStud 2012 Spa 20 22:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Android: Netrunner (2012)

Standartinė Linas » 2012 Spa 20 21:48

Taigi ir aš išbandžiau šį žaidimą, bet kažaip neužkabino. Žaidimas skirtas žaidėjams kurie mėgsta visokias kombas, reikalaujantis įsijausti į temą, o ypatč Magic: The Gathering gerbėjams.
Vertinimas 7
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1389
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Android: Netrunner (2012)

Standartinė nelly k bassas » 2012 Spa 21 13:21

Taip, medzikistam turetu patikt, nors i Mtg nepanashu. Kol kas dvi partijas zaidziau ir ishsiverciau be combo, daugiau praverte blefo nuspejimas. I tema isijaust man nereikalauja zaidimas. Tiesiog patinka tokia tema.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2184
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Android: Netrunner (2012)

Standartinė tms » 2012 Lap 29 18:48

neplanuoju kardinaliai mestis į šį žanrą, bet mane užkabino. Rimtas, bet tuo pačiu ir greitas žaidimas, labai stprus blefavimo elementas. Kol kas visas tris partijas žaidžiau už runnerį, bet panašu, kad už korporacija žaisti sudėtingiau. Galiu pagirti Rimvydas kad puikiai sugebėjo neišsiduoti kur kokį serverį užkurdavo. Peržaidžiamumas labai didelis, ir poreikis pažinti visas frakcijas ir kortas tai pat, tad teks pastoviai tampytis į klubą, tik žinoma kompaktiškoje talpoje, o ne mostriškoje FF dėžeje. Tad prašom nesikuklinti ir visuomet kreiptis jei norėsit išbandyt.

vertinu 8.5
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2745
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Android: Netrunner (2012)

Standartinė nelly k bassas » 2012 Lap 30 17:36

kreipiuisi. Noriu išbandyti. Dar kartą :roll:
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2184
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Android: Netrunner (2012)

Standartinė nelly k bassas » 2012 Gru 06 15:18

na tai ką. Netrunneris jau užsikeberojosi i 15an vjetan. ir tai dar nepabaiga.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2184
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias