Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Standartinė tms » 2012 Vas 24 16:39

Noriu užvesti temą apie šį nuostabų žaidimą. Mano nuomone tai vienas stipriausių žaidimų išvydusių dienos šviesą 2011 metais. Gaila kad pernai klube jo neprasukom, nes pirmoji partija išbandyta privačioje aplinkoje buvo išties epinė trukusi kone 5 valandas. Todėl netikėta kad praėjusį trečiadienį prasukome net dvi partijas ir dar liko laiko kitam žaidimui. Tiesa, klube nepavyko sukurti tokios konfrontacinės atmosferos, dėl itin taikios žaidėjų politikos, bet antros partijos pabaiga jau beveik leido pajusti kooperacinę šio žaidimo dvasią ;) Tikiuosi Andrius ir kiti žaidėjai ras laiko išsakyt konkretesnių minčių.

Kol kas šį žaidimą reitinguoju antru po Eclipse iš žaistų šiais metais. Nors Colonial stipriai priklausomas nuo kauliuko, tačiau kai kuriais aspektais teikia daugiau malonumo už Eclipse. Žaidimo eiga sklandesnė, nėra tokio anaparalyžiaus, balanso problemų, ir žaisti tiesiog fun. Manau Colonial vertas pasirodyti daug kartų ant klubo stalo :)

8.5 kas yra labai aukštas įvertinimas
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3179
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Standartinė nelly k bassas » 2012 Vas 24 20:40

na gerai gerai jau. įkalbėjai. reiks išbandyti prie progos ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Standartinė AndriusLT » 2012 Vas 25 21:24

Aš irgi daviau Colonial 8,5. Bet po papildomų partijų su naujausiais taisyklių atitaisymais labiau artėja į 9 negu smunka žemyn. Visą savo nuomonę esu išdėstęs BGG (jei kam įdomu).

http://www.boardgamegeek.com/thread/723 ... y-colonial

Patris irgi norėjo dar kart sužaisti. Tik jis bus už poros savaičių. Dėl manęs, galim organizuot dar vieną vakarą.
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Standartinė Linas » 2012 Vas 25 22:06

Nesuprantu, kaip žaidėm pirmą kartą užtrukom 5 valandas, o daba telpat į 2,5
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Standartinė nelly k bassas » 2012 Vas 25 22:25

AndriusLT rašė:Aš irgi daviau Colonial 8,5. Bet po papildomų partijų su naujausiais taisyklių atitaisymais labiau artėja į 9 negu smunka žemyn. Visą savo nuomonę esu išdėstęs BGG (jei kam įdomu).

http://www.boardgamegeek.com/thread/723 ... y-colonial

Patris irgi norėjo dar kart sužaisti. Tik jis bus už poros savaičių. Dėl manęs, galim organizuot dar vieną vakarą.



įdomu tavo nuomonė, netgi labai, bet visiems gi žinomos mano problemos su EN. ;(
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Standartinė Nerijus » 2012 Vas 26 14:19

Colonial - tai zaidimas, kuris sulauze nusistovejusius Hexagon gandus ir negandas, jog mes nemokame zaisti trumpai!

Sakiau ir sakysiu, kad kauliuku nemegstu! Taciau vis zaidziau ir zaidziau zaidimus tikedamasis ir laukdamas, jog atrasiu zaidima, kuris turi kauliukais ir tuo paciu yra puikus zaidimas. Pagaliau ta atradima padariau!!!

Trumpai:
Patiko tema. Patiko kolegu nuotaika ir emocijos prie stalo.
Pirma karta zaidziant 2 partijos per vakara pasirode siek tiek HardCore, taciau nesigailiu nei per nago juodima ;D
Zaidimas itraukiantis, sedejau ir masciau, kaip ka nuveikti beklausinejant Andriaus ivairiausiu taisykliu subtilybiu.

Is senesnes kolegu partijos kalbu ir sneku buvau issigandes nesiversti i prieki, taigi:

1. Partija
Buvo rami, visi atradinejo zemes ir ziurejo savo darza. Paskutiniu raundu jau buvau susiskaiciaves, kaip laimesiu, bet deja Andriaus greitesnis ir vikresnis ;D

2. Partija
Po pirmos partijos visi snekejo, kad si karta zais agresyviai, todel nusprenziau nebeatradineti per daugiausiai zemiu ir nuveikti kazka kitokio nei dariau 1 partijoje. Deja ir vel neisvydau milziniskos agresijos ;D O iki pergales si karta truko labai daug...
PS. Tomui uzteko per ta pati rounda grazinti paskola? (nes pamenu, kazkas kazkuriuo metu sake: "ai jei ir surinks 10 tasku, paskolos dar negrazins"). :twisted:


PSS. zaidimas puikus! Mielai isbandyciau ir dar karta! Balai: 8.5 - 9
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Standartinė tms » 2012 Vas 26 17:49

2oj partijoj Nerijus padare sekminga pradzia Afrikoj, pereme pasaulio miesta ir tikrai tikejau kad ims Kinija su prieskoniais ir sieks galutines pergales... Savo skola atidaviau priespaskutinio roundo vidury uzdirbes 8 pinigo statydamas aukso kolonija
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3179
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Colonial: Europe's Empires Overseas (2011)

Standartinė Nerijus » 2012 Vas 26 18:23

tms rašė:2oj partijoj Nerijus padare sekminga pradzia Afrikoj, pereme pasaulio miesta ir tikrai tikejau kad ims Kinija su prieskoniais ir sieks galutines pergales... Savo skola atidaviau priespaskutinio roundo vidury uzdirbes 8 pinigo statydamas aukso kolonija

;)
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių