A Few Acres of Snow

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

A Few Acres of Snow

Standartinė nelly k bassas » 2012 Sau 26 23:43

Tai štai gerbiamieji. Ilgai Andrius laikė užspaudęs šį žaidimą. Ir tik didžių intrigų ir manipuliacijų dėka A Few Acres of Snow vakar buvo žaistas klube.
A Few Acres of Snow - labai geras žaidimas. Vuolis gauna didį pagyrimą už šį žaidimą ir linkėjima ir toliau kurti šia linkme ir kuo labiau vengti nesibaigiančios traukinių temos ;) Taigi siūlau visiems klubiečiams sutelkti pajėgas ir siųsti didžią ir galingą mintį Andriui, kad jis vėl atsineštų šį žaidimą. Škia kas norit, užsirašykit į sąrašą norinčių žaisti.

A Few Acres of Snow - deck buildingas, bet visiškai kitoks, nei kiti mano išbandyti d buildingai, o jų išbandžiau tikrai nemažai. Šiame žaidime rasite ir stiprią ekonominę dedamąją (jokiu būdu ant jos nepadėkite) ir karinę rasite. Kadangi man rūpėjo išbandyti kaip čia kariaujasi, tai štai tai ir dariau. Dėl vieno miesto net kelis kart vyko kovos ir tik per drakono plauką vis nepavykdavo užkariauti. Bet tai ką norėt - drakono metai gi, sako kai kurie.

BGG 39 vieta vieta. Ir duodu drakono uodegą nukirst, kad dar kils. Žinoma kyla lėtai, nes musiau tiražas išparduotas ir laukiam kito ir žaidimas 2 žaidėjams, taigi plitimas atitinkamai lėtesnis nei daugiažaidėjinių lošimų.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: A Few Acres of Snow

Standartinė Linas » 2012 Kov 01 20:56

Tai ko gero geriausias Walace žaidimas. Žaidime galima rasti dauguma man malonių dalykėlių. Tai ir kaimo statymai, apgyvendinimas kaimu, užkariavimas vietoviu, piratavimas, prekyba kailiais, gynynibos sutvirtinima fortais ir t.t.
Nors viskas vyksta kortų pagalba, bet viskas gan kontroluojama. Kadangi per savo ėjimą gali atlikti du veiksmus, iš maždaug 20 variantų, tai leidžia net su blogom kortomis ką nors nuveikti. Aišku norint geriau pažinti viską, reikia sužaisti nevieną partiją.
Rekomenduoju BŪTINAI išbandyti Artūriu ir Tomui, garantuoju patiks.

Vertinu 9 (kai nugalėsiu Andriu bus 10 :))
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

cron