Eclipse (2011)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Re: Eclipse (2011)

Standartinė tms » 2012 Sau 26 03:50

per daug nesiplečiant :) Buvo organizuota antroji naujokų apmokymo sesija. Reikia pažymėti, kad ši partija užtruko gera valanda trumpiau nei pirmoji. Taisyklių aiškinimas užtruko apie 1val 10min. Pradžiai visi tyrinėjo naujas sistemas. Kai kuriems labai "sekėsi" traukt planetų sistemas su senoviniais laivais, kas savaime nėra labai blogai jei su saiku. Tomas sėkmingai rinkosi reikalingas technologijas ir 3io ar 4o roundo pabaigoje paėmė visatos centrą. Toliau praktiškai vykdė gynybos stiprinimo taktiką, buvo sudaręs diplomatinius sąntykius su Aiste ir vėliau su Minddaugu skersai stalą. Per visą žaidimą nepralaimėjo nei vieno mūšio tačiau būdamas itin taikaus būdo nukariavo tik vieną svetimą sistemą paskutiniame rounde. Mindaugas itin plėtėsi į plotį ir paskutiniam rounde galėjo laisvai aplenkti lyderį, nušluodamas Roko sistemas su monumentais, tačiau nepasiskaičiavo kad reikia turėti laisvų įtakos žymeklių kad juos perimti. Grubi naujoko klaida :) Tagi vietoj to kad pasilikti laisvų žymeklių, sulaužęs sąjungą desperatiškai kibo Tomui i gerklę - žinoma nesėkmingai :) O juk gerai sužaidus Mindaugas galėjo paskutiniam rounde paimti garantuotus 8is taškus. Na buvo kaip buvo... Artūras/Amigo pradžioje silpnai pradėjęs, vėliau pasiėmė oranžinės žvaigždės technologiją ir pradėjo kalt rimtą pinigą, kelti grėsmę Aistei ir Tomui. Deja pagrindinė Artūro problema, kad neturėjo jokios rimtesnės puolamosios ginkluotės ir rideno tik geltonus kauliukus. TIk pačiam paskutiniam rounde žaidime pasirodė raudona antimaterijos technologija daranti 4 žalos. Taigi paskutinis roundas Arturui buvo absoliučiai neigiamas nepaisant įsigytos raudonos technologijos. Iš vienos pusės Aistė puolė sukaupusi jėgas, iš kitos pusės grand mūšis su Tomu. Aistė žaidimo eigoje ne itin vystė technologijas, tad Artūras kone grąsino nušluoti nuo lentos, tačiau paskutiniais roundais Aistė sugebėjo atsikovoti pozicijas. Saigūnas nesėkmingai rideno kaulus kovoje su senoliais. Manyčiau tai ir buvo esminė klaida, nes laivai nebuvo gerai paruošti šiai kovai. Rokas praktiškai save izoliavęs nuo kitų žaidėjų pasirinko teisingą taktiką statyti monolitus. Tačiau labai suklydo pernelyg įtikėjęs diplomatinių sąntykių tvirtumu su Mindaugu. Deja monolitai buvo per gardus kąsnelis kuriam Mindaugas neatsilaikė ir paėmė išdaviko kortelę :) Rokui reikėjo būtinai apsaugoti savo frontinį hexą, to nepadarius teko skaudžiai sumokėti - prarasti visi monolitai su sistemomis - minimum 12 taškų. Galutinis rezultatas:

Tomas (mėlyni) 31
Mindaugas (raudoni) 29
Artūras/Amigo (geltoni) 19
Aistė (juodi) 16
Saigūnas (balti) 15
Rokas (žali) 10
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Eclipse (2011)

Standartinė vaidu0klis » 2012 Sau 26 12:34

Nesu aš toks baisus išdavikas :D tiesiog labai jau gardžiai atrodė Roko monolitai nesaugomi.. o pabaigoj dar turėjau vieną ėjimą ir viena dideli laivą šalia Tomo centrinės būstinės, tai kodėl nepamėginus ten jam įkasti.. :) gerai pagalvojus, tai būtų buvusi svari pergalė žaidime, jei būčiau tarkim su visais savo laivais pas Tomą atsikraustęs ir centrą paėmęs arba Saigūną pribaigęs, arba apskritai nieko nedaręs tik laisvas planetas užsiėmęs, nes per paskutinį ėjimą praradau tik taškų :) (-2 už traitor, -4 planetomis už bankrotą)
Vartotojo avataras
vaidu0klis
 
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2011 Sau 02 21:15

Re: Eclipse (2011)

Standartinė tms » 2012 Sau 26 13:14

butent, paskutini raunda galejai nedaryt nieko ir butum laimejes hexais. Pats kartojai bent 10 kart - viskas per goduma :mrgreen: As beje taip pat galejau sluot su savo super-duper laivais bent jau paskutinius 3-4roundus, bet pasirinkau ginybine taktika, kuri nebuvo teisinga, ir tik tamstos klaidos paskutiniam raunde sutrukde persvert galutini rezultata
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Eclipse (2011)

Standartinė nelly k bassas » 2012 Sau 26 22:52

skersa diplomatija - skamba dviprasmiškai :D
o Mindaugas - baisus išdavikas - tas kas gauna išdaviko žymę, tai ir yra baisus :P

p.s. aš jum jau žaidimo pradžioj sakiau -muškit Tomą. Kitą kart reik klausyt gerų patarimų :mrgreen:
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Eclipse (2011)

Standartinė saikas » 2012 Sau 27 11:39

Kaip Tomas ir sakė, aš pačioje žaidimo pradžioje per daug pasitikėjau savimi ir kauliukais ir neapgalvojąs visko iki galo :? per anksti užpuoliaus "senolius". Po nesėkmingos atakos keletą raundų teko vegetuoti ir kaupti jėgas kitai atakai prieš "senolius". Tačiau visus popierius sumaišė mindaugas puldamas ta pačią sistemą, kurią ir aš puoliau. Mes susipjovėme tarpusavyje aš su 3 Interceptor'iais šiek tiek pasipriešinau prieš Mindaugo Cruiser'ius, netgi pora sunaikinau :)
Šiaip ar taip Partija buvo įdomi. Žaidimui einan į galą mano galva lyderiai buvo 3 Amigo, Tomas ir Mindaugas.
Mindaugui pakišo koją godumas ir noras įkasti Tomui, taip pat vienas nereikalingas (kainavęs du įtakos diskus) manevras, o Amigo silpna - ginkluotė ir kartais nenusisekę kauliukai. Jam netiko tik "1", tačiau jis juos pakankamai dažnai išridendavo :) Ir beabejo Tik geltoni kauliukai nepalengvino jam gyvenimo. Ir manau Amigo bereikalo įsivėlė į karą su Tomu, Jam reikėjo nutraukti diplomatinius santykius su Roku.

Taigi kaip jau sakiau,ši partija buvo įdomi, bet kolkas nenoriu vertinti žaidimo, kadangi man ji buvo nenusisekusi :)
Norėčiau dar kartą sulošti. Tomai kai kitą kartą organizuosi Eclips įtrauk ir mane :)
Prikabinti failai
IMG_20120125_234701.jpg
Mindaugo manevras
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Eclipse (2011)

Standartinė tms » 2012 Sau 27 14:18

8a vieta!

Saigunai, jau galima registruotis ir tolimesnei partijai po 4is zaidejus. Planuoju atnesti Eclipse ir pats nezaisti, leist ir kitiem pazaisti kai jau zinot taisykles.

Saiguno nuotrauka daryta paskutinio raundo pabaigoje. Belikes tik pasaluniskas raudono laivo (Mindaugo) isiverzimas i visatos centra ir dar keli zaideju judesiai. Zemiau esanti nuotrauka daryta pries pat paskutinius musius, gerai atspindi aprasyta padeti visatoje bei laivu technologijas.
Prikabinti failai
P1060770a.JPG
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Eclipse (2011)

Standartinė tms » 2012 Vas 03 13:06

7a vieta!

Andriau, gal galėtum papasakot apie nežemiškų civilizacijų susidūrimą?

vandeniai (Andrius) 41
sporiniai (Tomas) 37
mechanai (Mindaugas) 30
skylėtieji kapišonai (Linas) 27

Kadras prieš paskutinį mūšį kuriame agresorių nelydėjo sėkmė ir situacijos ant lentos nepasikeitė.
Prikabinti failai
P1060777a.JPG
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Eclipse (2011)

Standartinė AndriusLT » 2012 Vas 03 14:34

Papasakosiu iš savo pusės. Kitiems paliksiu jų puses :)

Na, be abejonės Eclipse užims solidžią vietą mano 2012-ųjų top 10-uke. Antra partija su ateiviais nenuvylė.
Sužaidžiau gynybinio profilio partiją. Jau matydamas startines rases ir turėdamas tikslą vystyti technologijas nusprendžiau, kad taika su visais man visai priimtina. O tai - nei dau nei mažai - namų hex'o atitikmuo pagal resursų gavybą. Kadangi reikėjo mokslinių planetų, nevysčiau periferijų (III lygio hexų), o ėmiau I ir II. Traukimas buvo labai sėkmingas - jokių ateivių + mokslas. Kaip ir buvo viskas aišku nuo pradžių. Reikėjo tik sumažinti interesą visiems laužyti su manim taiką, taigi vienas kitas erdvėlaivis buvo būtinas 8-)
Tačiau godumas padarė savo. Matydamas Mindaugo centre gynybines bazes surezgiau planą neduoti jam net iššauti, t.y. įskristi su trim interceptoriais, nešinais pirmenybę turinčiom raketom. Tačiau apsiskaičiavau su veiksmais, teko atstatyt ėjimą, o Mindaugas jau žinojo mano ketinimus :?
Uodega pradėjo svilt pačioje pabaigoje, kai visi trys žaidėjai pradėjo regzti sąmokslą mane atakuoti. Čia vėlgi suveikė technologinis išsivystymas ir sąjungos (tikėjausi, kad kažkas nenorės laužyti sąjungos ir gauti išdaviko kortą).
Su Linu buvau nusprendęs nesikapot, aišku, laukiau kol jis prisikas iki Mindaugo, bet teritorijos nebuvo tam palankios.
Bet kokiu atveju, pagrindiniu pavojum laikiau Mechaniką Mindaugą su super duper laivais ir mažais gamybos kaštais. Todėl dar pradžioje širdis dainavo, kad jis pradėjo Tomui kramtyt šoną :oops: Jei Tomas nebūtų pradžioje buvęs atitvertas nuo centro ir būtų sudaręs sąjungą su Mindaugu, šansų laimėti būčiau turėjęs mažai.

Taigi, žaidimas išlieka pica, kurios pagrindas - ekonomika, sūris - technologijos, o kiti priedai, tokie kaip socialinė pusė, karyba ir tyrinėjimai suteikia išskirtinio skonio. Gal kada nors dar ir sužaisčiau partiją. Bet tik su ateiviais.

Linkėjimai stalo kolegoms ir ačiū Linui, kad paskutinį ėjimą pakeitė judėjimo kryptį ;)
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Eclipse (2011)

Standartinė tms » 2012 Kov 03 23:07

6a vieta!
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Eclipse (2011)

Standartinė Linas » 2012 Kov 22 12:36

Papildymas
Prikabinti failai
photo.jpg
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

AnkstesnisKitas

Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių