Panic Station (2011)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Panic Station (2011)

Standartinė Nerijus » 2011 Gru 16 20:57

Seniai jau sužaistas, bet vis dar prisimenu tą jausmą, kai vengiau infekcijos, o ją pasigavęs tryškau noru pasidalinti užkratu su likusiais sveikaisiais :twisted: (po sesijos prisėsiu aprašyti pilną nuomonę, taip pat nepamiršiu ir kitų).

O kaip kitiems? :)
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Panic Station (2011)

Standartinė tms » 2011 Gru 16 21:07

as po partijos likau kazko nesuprates :) reikia dar suzaisti bent karta
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Panic Station (2011)

Standartinė tms » 2012 Sau 17 14:25

si tema reikalauja siokio tokio atnaujinimo :) Po 4-5 partiju suzaistu klube galima drasiai teigti kad tai vienas geriausiu kooperaciniu zaidimu ypatingai tinkantis klubinei aplinkai. Labai idomu stebet zmoniu elgesi ir spet kas yra infekuotas, Kitas didelis pliusas kad isicinkinom suzaist kone per 30min, galima sakyt tapo puikiu socialiniu trumpuliu kurio galima sumest pora partiju vienu ypu

pakeliau savo vertinima iki 8, kas yra labai daug
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Panic Station (2011)

Standartinė AndriusLT » 2012 Sau 17 15:00

Na, ir dar verta paminėti, kad kuo daugiau žaidžiam, tuo sunkiau darosi infekuotiesiems... Jei pirmoje partijoje Rimvydas sugebėjo sėkmingai maskuotis ne visai logiškai atradinėdamas kambarius, tai su išlavėjusia dabartine žaidėjų uosle, manau, žaisdamas tokiu pat principu, būtų greitai išaiškintas :)
Tai pat kaip ir Tomui, Panic Station įvertinimas asmeniškai man tik kyla su kiekviena sužaista partija. Vistiek manau, kad blefavimo ir kabliukų ieškojimo kitų elgesyje metodai dar nėra pilnai atidirbti. Ir jei žmonių komandos elgesys jau pradeda įgauti strateginius atspalvius, tai infekuotojo strategijoms dar nėra pilnai atverti horizontai.
Kol kas P.S. yra absoliučiai Nr.1 pagal socialinį aspektą.
8.5
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Panic Station (2011)

Standartinė Nerijus » 2012 Sau 17 15:28

Pritariu Andriui kuo daugiau zaidziam tuo labiau matau, kad zaidejai atranda vis daugiau budu ar metodu, kaip apgauti zaidejus, kelti abejoniu ar prigaudineti uzkrestuosius. Todel asmeniskai man noris ji zaisti ir zaisti :)) Kol kas tikrai nepabodo, tuo paciu laukiu kada uzkrestieji atras budus, kaip savo bacila paskleisti po visa stoti :)
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Panic Station (2011)

Standartinė AlexanderTF » 2012 Sau 18 00:48

Čia tas paranojiškas žaidimas kur betkurys žaidejas gali būti išdavikas?...
AlexanderTF
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2012 Sau 15 22:16

Re: Panic Station (2011)

Standartinė AndriusLT » 2012 Sau 18 10:40

AlexanderTF rašė:Čia tas paranojiškas žaidimas kur betkurys žaidejas gali būti išdavikas?...


Tas pats ;)

beje, forumuose radau dizainerio pastabą, kad atrasti kambarį žaidėjas gali tik būdamas gretimame kambaryje.
Paskutinį kart žaisdami nenorom apkartinom Kristijonui (na, ir man, kai buvau užkrėstas) gyvenimą :)
Taisyklės buvo koreguojamos jau gal kokius 5 kartus. Stengiuos sekti, bet vis kažkas minimaliai pasikeičia.
Turėsim dar žaist :ugeek:
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Panic Station (2011)

Standartinė Nerijus » 2012 Sau 18 13:06

AndriusLT rašė:
AlexanderTF rašė:Čia tas paranojiškas žaidimas kur betkurys žaidejas gali būti išdavikas?...


Tas pats ;)

beje, forumuose radau dizainerio pastabą, kad atrasti kambarį žaidėjas gali tik būdamas gretimame kambaryje.
Paskutinį kart žaisdami nenorom apkartinom Kristijonui (na, ir man, kai buvau užkrėstas) gyvenimą :)
Taisyklės buvo koreguojamos jau gal kokius 5 kartus. Stengiuos sekti, bet vis kažkas minimaliai pasikeičia.
Turėsim dar žaist :ugeek:


LABAI GERAI, kad seki rulzus ;) tau man atrodo dar ilgai teks ji nesiotis ;D
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron