Catacombs (2010)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Catacombs (2010)

Standartinė tms » 2011 Gru 08 22:46

Žaidimas tikrai vertas aptarimo. Nežinau ar galima jį priskirti kariniams, tačiau esminis komponentas čia yra taktika, žaidimas tiesiog persunktas taktinių sprendimų. Nepaskutinėje vietoje ir piršto taiklumas :) BGG puslapyje rašo kad trukmė 30min kas yra visiška nesąmonė. Žaidimo gėris būtent ir atsiskleidžia kai kiekvienas veiksmas yra pasveriamas, apmąstomas ir pamatuojamas, kai visi laukia užspaudę kvapą kaip pavyks paleistas šūvis ir kaip pasikeis situacija lentoje.

Man šių metų atradimas yra springtavimo žaidimai. Kiekviena Catacombs partija didelis iššūkis sukeliantis ypač ryškias emocijas :) Vakar visi mano oponentai atsiskleidė kaip puikūs sprigtuotojai, kai kurias atkarpas sužaidė labai sėkmingai, o man lemiamais momentais per plauką pritrūkdavo sėkmės, ko pasekoje nepavyko atsilaikyti... Nuo to pats žaidimas man darosi dar įdomesnis, gavau naujų vertingų pamokų. Vertinimas:

Emocinė skalė 10
Taktika 10
Fun 8 (nes gausu ir teigiamų ir neigiamų emocijų)
Peržaidžiamumas 9
BGG: 9 balai

Lauksim pakartotino praplėtimo išleidimo nors ir su esamu baziniu galima dar suzaisti gausybė partijų. Suprantama, kad žaidimas gali nepatikti tiem kas tiesiog nepavyksta prisijaukinti pirštuko arba nemėgsta tiesioginės komfrontacijos ir aukštos įtampos žaidimų. Tačiau nepabandęs nesužinosi :)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Catacombs (2010)

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 08 23:42

Negalima priskirti kariniams ir nereikia. Tai yra fantazy dungeon crawler ;)Herojų komanda tyrinėja požemį ir lupa monstrus.
O sprigtavimai man patinka nuo tada, kai nusipirkau Carrom ;) Žaidimas išties labai geras ir verta išbandyti visiems, kam nėra alergijos sprigtavimui.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Catacombs (2010)

Standartinė Linas » 2011 Gru 09 00:15

Esu žaides keleta flikinimo žaidimus. Bet šis kolkas geriausias. Patiko nes: paprasta tema, kad kooperatinis, nėra aiškaus lyderio, viskas paaškėja paskutiniam kambaryje. O kas dėl žaidimo laiko, tai jau klubas sugeba iš 30 min padaryt 180 min, manau čia nėra blogai, čia tik parodo kokios yra didėlės šio žaidimo galimybės ;)

Vertinu 8 (po 4 partijų)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Catacombs (2010)

Standartinė Nerijus » 2011 Gru 09 01:17

Zaidziau viena karta. Catacombs padovanojo tikrai geru emociju, todel zaidima vertinu teigiamai ;)

Flikinimo zaidimai ne mano skonio. Todel nelabai cia ka ir verta sakyti, taciau matant su kokiomis emocijomis zaidzia kolegos, vercia patiketi, kad si zaidima tikrai pamilciau, jei buciau flikinimo fanas :)

P.S. Neisivaizduoju, ko ir kiek reikia prisirukyti, kad uzrastyti siam zaidimui 30min...
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron