Merchants: Lords of the Sea (2007)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Merchants: Lords of the Sea (2007)

Standartinė Linas » 2011 Gru 08 19:54

Trumpai - labai geras fileris. Nes, paprastos taisyklės, gali žaisti ir naujokas ir geek'as. Strategijos ne perdaugiausia, bet pakanka. Patiko, kadnieko nedarydas gauni pinigu, nes esi pasirinkes atitinkama prekę. Žaidimą užskaitau. Beje žaidime visą prekyba vyksta per laivus, o kur laivai - ten sakau "gerai'

Įvertinimas 8
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1502
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Merchants: Lords of the Sea (2007)

Standartinė tms » 2011 Gru 08 20:07

Knizia yra Knizia, ir man visi jo zaidimai ypatingi. Vienzho puikus fileris. Kazkaip sukele daug peno pamastymams po partijos. Noreciau si zaidima suzaist dar daug kartu, kad prisjaukinti, pilnai pajausti balansa ir isbandyti ivairias strategijas. Arturai, butu saunu kad artimiausiu metu nepamirstum sio zaidimo namuose.

Kol kas vertinu 7.5 su mintim kad vertinimas kils
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3177
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Merchants: Lords of the Sea (2007)

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 08 23:55

man taip pat patiko, bet jis man kažkuo priminė Nefarious (o gal atvirkščiai), 8 balai.
tikrai geras fileris. Tai vienas iš tų budinčių žaidimų, kuris bet kada , netikėtai gali būti sužaistas.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Merchants: Lords of the Sea (2007)

Standartinė Artūras » 2011 Gru 09 01:19

Unikalus savo paprastumu ir originaliu pakuotės dizainu. Mechanika "pasiskolinta" išklasikinių kortų žaidimų, kaip "šluota" ir pan. tik paturbinta, bet ne per daugiausia, keliais pastatais ir kubiukais, kad taškų nereiktų užsirašinėt, pridėta pinigėlių. Puikus kelionėje, nes užima minimaliai vietos.
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių