Dungeon Petz (2011)

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Dungeon Petz (2011)

Standartinė Linas » 2011 Gru 01 23:34

+
smagi tema
gan greitai sužaidėm
puikus žaidimo dizainas
geek'ams lengviau žaisti
taisyklės nėra sunkios
nėra teksto ant kortų
vienintelis žaidimas, kuriame gyvūnai pridergia savo narva, o poto reikia jį sutvarkyti

-
reikia daugau partijų,kad suprastum labiau kai kurias taisyklių nuansus
sudėtingiausia paskirstyti kortasgyvunams
gerai reikia suprasti parodas ir pardavimus gyvūnų

po pirmos partijos 7/10
Prikabinti failai
pic1166242_md.jpg
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Dungeon Petz

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 02 00:49

na kaip ir dauguma Chvatil žaidimų ir šis išskirtinis iš kitų žaidimų. Na mechanikos stebuklų tai per daug nėra (darbininkų siuntinėjimas), bet pati tema ir komponentai tai tikrai įspūdingai. Ypač patiko žvėreliai. Gražūs jie ;) Vienas taip patiko, kad visą žaidimą auginau ir tik pačioj pabaigoj pardaviau, nors ir tai gaila buvo.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Dungeon Petz

Standartinė AndriusLT » 2011 Gru 02 09:35

Taisyklėse autorius rašo, kad jo tikslas buvo, kad žvėreliai nebūtų visiškai nuspėjami. Mano nuomone, tai jam gerai pavyko. Gali prisirinkti daržovių savo žolėdžiui padarui, o kai ateis laikas, paaiškės, kad jis ligą pasigavo, pasiuto, šiek tiek narvą pateršė, o ėsti jam noro taip ir neatsirado. Šis atsitiktinumas žaidime išspręstas poreikių kortomis, ir tai vienas iš dalykų, kuris man suveikė. Žvėrių augimas irgi smagiai išspręstas. Kuo vyresnis žvėris, tuo daugiau poreikių jam atsiranda ir neišvengiamai reikia jį perleisti pirkėjui, kuris jam duos ką veikti. Tą vargšą driežą Paulius pardavė jau visai nustekentą :)
Pirkėjai ir parodos - dar vienas atsitiktinis dalykas. Žinoma, nepriversi savo jaučio staiga tapti žaismingu, kad įtiktų pirkėjui. Jautis yra jautis. Jo poreikiai gana riboti. Bet šiuos atsitiktinumus, kaip ir bet kuriame versle, gali išspręsti komplektuodamas skirtingus gyvūnus.
Negaliu sutikti, kad tai - eilinis darbininkų statymo žaidimas. Nes impai keliauja grupėmis, gali jiems dar ir aukso įduoti. Taigi, tai - svorinis darbininkų statymo žaidimas. Jei tau kažko labai labai reikia, paleisk 4 impus su 3 aukso, ir tai gausi. Grupavimas vyksta slaptai, todėl gali prognozuoti kaip sugrupuos savo impus kiti žaidėjai. Ar jiems labai labai kažko reikia? Tuomet gal nesidrąskyti... Va taip. Kuo toliau eini, duo įdomiau. Bent jau man.

Mano vertinimas - labai geras, bet dar reikia sužaisti pasunkintą versiją (kuomet ant vienos kortos - du poreikiai). Va tada tai turėtų prasidėti mutacijos ir žvėrių gaudymas plikomis rankomis.

Vertinimas - 9.
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Dungeon Petz (2011)

Standartinė LithStud » 2011 Gru 04 01:15

Beja Andriau ar žiūrėjai kaip ten su tuo sirgimu? Ar buvau teisus dėl skaičiavimo turiu omeny :)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Dungeon Petz (2011)

Standartinė AndriusLT » 2011 Gru 04 13:06

LithStud rašė:Beja Andriau ar žiūrėjai kaip ten su tuo sirgimu? Ar buvau teisus dėl skaičiavimo turiu omeny :)


Taip, viską darėm teisingai. Jei ligos+apsidergimas viršija 2, skaičiuojasi 1 kančios už viršijimą ir +tiek kančios, kiek viršijai. Pvz., jei surenki 3, gauni 2 kančios (1 už viršijimą, ir 1 už tai, kad viršijai 1).
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Dungeon Petz (2011)

Standartinė Linas » 2013 Rgs 05 14:12

Po Descento epiniu finalo, pozymiu valdovas atleido visa savo valdybos narius, kurie dabar bazuojasi nedarbo birzoje. Gal reiktu sumazinti pozymiu bedarbyste? :twisted:
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Dungeon Petz (2011)

Standartinė tms » 2013 Rgs 05 14:29

kad Andrius rūko keistas cigaretes - nepaslaptis. Bet, Linai, tu?!
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Dungeon Petz (2011)

Standartinė AndriusLT » 2013 Rgs 05 14:35

:D
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Dungeon Petz (2011)

Standartinė Linas » 2013 Rgs 11 08:29

Po vienos suzaistos partijos, galiu pasakyti, kad zaidimas tikrai geras. Sava vertinima pakeliu iki 9.
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron