Video apžvalga Ego

Čia galite kurti temas ir dalintis įspūdžiais apie sužaistus žaidimus klube ir ne tik

Video apžvalga Ego

Standartinė Dominykas » 2020 Kov 12 19:25

Sveiki,

išreiškiau savo nuomonę apie Ego stalo žaidimą. Šįkart truputi geresnės kokybės video, bei išklausiau jūsų nuomonės ir pasiūlymų ir pakoregavau video.

[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=djponxfN_Gs [/youtube]
Dominykas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2020 Kov 01 20:13

Re: Video apžvalga Ego

Standartinė nelly k bassas » 2020 Kov 14 01:09

Taip, išties geriau dabar. Aš pradėčiau nuo įspūdžių ir kokiai auditorijai skirtas žaidimas. O tik tada taisyklės. Arba išvis du atskiri video. Apžvalga - tai ne taisyklės, o : apie ką žaidimas, kokio tipo, kokiai auditorijai skirtas ir kokie įspūdžiai, galbūt net gali įvertinti balais. Ir atskirai - žaidimo taisyklės. Nes būna, kad žmonės ieško tiesiog taisyklių.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Video apžvalga Ego

Standartinė Dominykas » 2020 Kov 14 21:45

nelly k bassas rašė:Taip, išties geriau dabar. Aš pradėčiau nuo įspūdžių ir kokiai auditorijai skirtas žaidimas. O tik tada taisyklės. Arba išvis du atskiri video. Apžvalga - tai ne taisyklės, o : apie ką žaidimas, kokio tipo, kokiai auditorijai skirtas ir kokie įspūdžiai, galbūt net gali įvertinti balais. Ir atskirai - žaidimo taisyklės. Nes būna, kad žmonės ieško tiesiog taisyklių.


Na, man huge inspiration yra nuo dice tower. Tad kaip aš darau, daug kam patinką, įskaitant man. Taisyklių bendras paaiškinimas yra tiems, kurie pamatė dėžę, gal apžiūrėjo ją ir gryžo namo sužinoti daugiau. Jos tiesiog duoda idėja kaip žaidžiasi žaidimas. Kai žino kaip žaidžiasi, kur kas lengviau suprasti mano mintis ir nuomonę.

Na, tai tiesiog mano nuomonė :D . Dėkoju už nuomonę.
Dominykas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2020 Kov 01 20:13


Grįžti į Atsiliepimai apie žaidimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron