Mūšių organizavimas

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė lostangel » 2010 Spa 29 09:37

nuo keliu 7dieni?
del kitos sav dar nzn nera darbo grafiko... bet kazkada vakare tureciau galeti..
lostangel
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 22:51

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Walgis » 2010 Spa 29 10:21

tradiciskai manau 11h :)
kadangi musu varzybos atkeltos tai WH palosim, nebent as BBL eisiu su tuo zmogum lost
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Saulius » 2010 Spa 29 10:26

Aš irgi būsių sekmadienį nuo 11:00.
Rosteriai vėl po 2200pt, toliau ruošiamės turnyrui.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė lostangel » 2010 Spa 29 12:55

aisku, bel bb informuok, kaip kas ten
11 tinka
lostangel
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 22:51

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Saulius » 2010 Lap 11 11:25

Kaip daromre dėl šio sekmadienio, nuo 11:00 kaip visada?

Algio greičiausiai nebus, aš galiu.
Reiktų priklijuoti žolę prie antro stalo ir apkantuoti.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Saulius » 2010 Lap 12 11:24

Pagal mano paskutinius duomenis būsime keturiese.
Paulius ir Marius gali bandyti WHFB po 2500pt. Aš su Linu pabandysime sužaisti Battlefleet gothic ir gal pavyks man pasimokinti WH40K.
Bet tuo pačiu siūlyčiau pasidaryti ir listus už WHFB po 1250pt, gal norėsime sumesti 2vs2 vieną mūšį.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Walgis » 2010 Lap 12 13:34

as kada atsilaisvinsiu paskambinsiu gal vakarop prisijungsiu jeigu dar busite :)
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

14 d pasižaidimo reziume

Standartinė Saulius » 2010 Lap 15 23:37

Pažaidėme šį sekmadienį kelis žaidimus, aš su Linu pabandėme Wh40k, po to išbandžiau savo Tomb kingus prieš jungtines Ogrų ir Warriors of chaos pajiegas, 2500pt vs 2x1250pt. Kitame kambaryje žaidė Paulius su Mariumi du mūšius, vieną 2500pt, kitą 1250pt. Visur buvo savų įdomybių ir šiek tiek pamastymų.
Kovoja Tomb Kingų ir jungtinių blogio pajiegų baigėsi nežymia TK pergale, pilnai sunaikintais Ograis ir išgyvenusiu Trolių būriu su generolu Thrrogu ir BSB. Visą žaidimą mano dvi katapultos šaudė į Trolių būrį, kur buvo prijungtas Throggas ir BSB, šaudė po 4 šūvius per fazę ir gana sėkmingai, buvo 4 direkt hitai ir 3 kartai kai templeitas lietė būryje bent kelis Trolius.
Žinoma, kad mano katapultų atakos yra Fire, aš nužudžiau su jomis 4 trolius ir įnešiau 1 žalos Throggui. Gaunasi, kad su katapulta žudyti trolius gana neefektyvu nors mano rasėje nelabai yra kam apart herojų ir Ushabti, kas tai darytų.
Lankininkų turėjau 58, tai jie nesėkmingai bandė mažinti Ogrus, bet kai pamatė, kad tai neverta, tada persijungė į 50 Marauderių būrį, kurio sugebėjo apnaikinti apie 20 galvų per žaidimą, apie 500pt plius magija sugebėjo 100pt marauderių nušauti ir du Ogrus paprastus.Net Tomb swarmai ir tie vargšai pasirodė geriau, užbaigė 4 Ogre Bulls ir 8 marauderius. Bone Giantą testavau, paliko gan slogų įspūdį, bet tikrai geriau už lankininkus ir katapultas, kovoje su 5 Ogre Bulls sugebėjo išstovėti ir gavo 3 žaizdas, pats užmušdamas pusę būrio, galiausiai jie pabėgo. Po to Bone giantą chargino likę marauderiai ir įnešė 2 wundas, jis atgal apie 5 ir liko su paskutine stovėti prie 18 marauderius. Kitu ėjimu į galą marauderiams suvažiavo Scorpionas ir to pakako, kad jie nužudę Giantą pralaimėtų kovą ir Scorpionas juos pavijęs sutryptų. Mano pagrindinė dėžutė Tomb Guardų su neužmušamu karaliumi kovojo prieš Iron Gutų būrį, kuriame buvo visi trys Ogrų herojai, BSB, Magas ir Tyrantas. Nugalėjau Ogrus per du ėjimus, mano dėžutė sumažėjo per pus.
Troliai su Throggu užbaigė mano du būrius lankininkų ir vieną priestą, bei katapultą. Pabandė pakovoti su mano dėžutute Tomb Guardų ir karaliumi, bėgo, bet gale žaidimo grįžo.

Kaip visada mūšio vinis pas TK yra Scorpionai, Tomb Swarmai, Tomb Kingas su Tomb Guardų dėžute. Visa kita smarkiai neefektyvu, pagal TK ir bendrą WH būrių statistiką.
Troliai visgi valdo. Ograi turi mažiau problemų artimoje kovoje nei TK, tik jiems trūksta kiekių. Prieš TK jie gali drąsiai žaisti, bet prieš dauguma kitų bus sunku.

Visada galvojau, kad su Orkais gana paparasta žaisti, nes jie sunkiai kontroliuojama rasė ir labai smarkiai priklausoma nuo sėkmės, bet paskutiniu metu pačiam teko žaisti ir vakarykščiai Pauliaus vs Mariaus mūšiai įrodė, kad Orcai ir goblinai gali žaisti rimtą warhammerį, reikia smarkiai galvoti ir planuoti, labai svarbu susistatytį teisingą rosterį ir gerai išmanyti galimybes, o jų yra nemažai užslėptų.
Buvo atvejis, kuris įeis į WH istoriją, kada dvikovoje susitiko Swormasterių championas prieš Night goblinų championą, ir netikėtai Goblinų championas nukirto ne tik galvą elfui, bet dar ir žarnas sugebėjo paleisti, 2 overkill goblino naudai. Paminint tai, kad ant Swordmasterių būrio buvo užmestas burtas kuris verčia šešetus į vienetus, kada elfai pataiko, sužeidžia ir naudoja Armor Save.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė lostangel » 2010 Lap 16 00:37

labai idomus pamastymai,
atrodo kad visos rases naudos tik tai kas garantuotai atnes daug naudos, laimeti is taktikos ir manevru beveik nebelieka galimybiu, gaila del to..
kai is visos armijos i musi galima atvesti tik 2 max 3 skirtingus unitus, o kiti bus tik waste tai yra nyku...
negera edicijos, kagi kitos tex laukti labai ilgai, kaip suprantu nauju army book irgi:)

kaip del ateinacio svaitgalio ir kokiu tai grupiniu musiu 2vs 2 gal is anksto sutarim kas su kuo, gal butu idomiau?
lostangel
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 22:51

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Walgis » 2010 Lap 16 11:55

galim :) as uz lizardus jei gerieciu team arba skavenus zaisciau jei logieciu team
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

AnkstesnisKitas

Grįžti į Warhammer Fantasy Battle

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių