Mūšių organizavimas

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Saulius » 2010 Lie 21 12:02

Lošiu, tik kai išeis nauja jų knyga. O iki tol pasismaginsiu su Orcais.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė lostangel » 2010 Lie 21 18:43

gaila, gera ir idomi ta TK rase, na gal padarysi kada isimty?:)
lostangel
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 22:51

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Saulius » 2010 Lie 22 10:24

Matai, 8ed Tomb Kings armijos esme ir taktine mintis kardinaliai keiciasi. Tomb Kingai zaide is to, kad sugebedavo pakeliui siek tiek apmazinti prieso smogiamuosius burius, po to magijos pagalba juos pirmi atakuoti, uzmusti 2-4 priesininkus, atgal beveik negauti zalos ir kadangi Fear ir daznai outnumbering, tai priesas ir pabegdavo, nereikejo Tomb Kingams galingu kariu, uzteko ir 4str.
Dabar 8ed viskas kardinaliai pasikeite, mano kariai negali pakankamai zudyti, kad surinkti normalu CR, jie ne tam buvo sukurti, daugumas priesu jau nenaudoja daug mazu buriu, dabar buriai smarkiai isaugo ir atsirado stubornas pas juos, flankinti su Chariotais as negaliu, nes jie nenuima eiliu o tie keli uzmusti kariai nekompensuoja bendros prieso padarytos zalos. Fearas automatiskai neveja prieso, nes as 7ed daznai laimedavau combata ant 1 ir sumindydavau priesa, dabar tai reikia pamirsti.
Ushabti yra perbrangus uz savo galimybes ir as ju nespeju prikelti net su 4 Priestais, jeigu jie kovoja su normaliu priesu. Vis dar esu efektyvus pries gunline, bet viskas tuom ir baigiasi.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė lostangel » 2010 Lie 23 07:44

sutinku, ie nelabai zinau kaip viekia tavo magija dabar? juk bount itemas, ar spelms reikia power dice... ir heretic jar nebeterko savo galios, jiegu mazai power dice, tai gali buti kad visms inkarnacijoms ir neuztex?
o pastatyti Didelius burius TK bveik neimanoma del kainos kiek suprantu? 50 skeletu kainuos kalna pinigu ir nelabai darys dideli ispudi nes nera auto breako o st tik 3, net mano Man at arms 4 st ir kainuoja daug pigiau... jau nekalbu apie skavenus ir orkus (goblinus)
pagal mane stipriausios 8 ed armijos bus orcs, skaven, empire, chaos, veliau elitines armijos kaip de ir He, o we lieka paciam gale pagal mane kartu su tk (na jeigu zaidi pries empire, dwarf tai tada siek tiek tk gali su jais varzytis, bet jeigu su skavenais ar goblinias, manau tk nelabai turi sansu:(
ne taip?
ir atsigaus orgrai su beastmanais, na nebus elitas bet ir tikrai ne paskutines armijos kaip buvo:)
lostangel
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 22:51

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Saulius » 2010 Lie 23 11:36

Mano manymu TK siandien paskutineje vietoje(pries gunline Empire ir Dworf tikrai lengvai gali laimeti, bet pries ju versijas su daug dezuciu ne), o del Wood Elf as ju nenurasyciau nes Dryados dabar sustiprejo, jos yra idealus flankeriai, nes nuima eiles, o kai jos is sono tai labai sunkiai uzmusamos, dabar labai efektyviai zais tendemas Treemanai su Treekinais is priekio ir Dryados is sono. O lankininkai tik kaip bunkeris Magams ir BSB. Orcai nebus stipriausia rase vien del savo stabilumo trukumo ir ju efektyvus junitai gana nemazai kainuoja, o iniciatyva gan maza.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė lostangel » 2010 Lie 23 21:00

skirmish unis nenuima ranku, negauna ran bunusu, nebuna steadfest, jie tik gauna suporting atacks, viskas! uztat praranda 360 line of sight, skirmish unitai turi sonus ir gala, taip pries tokias armija skaip mano ir chaosas we turi ka padaryti, nes manes nera Daug.
taciua ka glai pastatyti jie pries skavenus pav.. 4-5 unintai po 50 snukiu, net treeman uztriks negyvai net is su dradu suportu, jie dauzys 1 buri kokius 3 ejimus tikrai, o patus gaus flank charge su helpitu, doomweel, ar funace, pries helpita isviso we neturi ka daryti, nera apskitai nieko, na gal treeman... bet abejoju 3d6 ataku su st6.. skauda...
o orkai vistiek bus stipri rase... nors ir be stabilumo, nes dideli unitai visdelto valdo!
lostangel
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 22:51

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Saulius » 2010 Lie 23 21:12

Toks ispudis, kad mes skirtinga knyga skaiteme, reikes dar apie skirmish paskaityti. Man Atrodo, kad skirmish kaip ir visos dezutes dabar nuima eiles tik turi begale reformu.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė lostangel » 2010 Lie 24 22:26

ne, nenuima, prie skirmish labai aiskiai parasyta.
losiau sian su zilvinu, jis turejo tik 2 treeman, 6 treekin, 10 lankininku, 7 skautus, ereli ir 40 etrenal guardu su 3 charais viduje... bsb magas 4l, ir lordas, 2500 tasku...
na idomi kompozicija, viskas ko reikia tai keleto war mashine ir tokia armija ziurisi visai stipriai.. nors 2 hit ant trebuchet nupjove eternalu unito puse...
kaip tau sekasi su orkais?:)
lostangel
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 22:51

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė lostangel » 2010 Rgp 03 13:57

ar butu morinciu kita sav sulost musi 2k tasku pagal 8 ed?
geriau rasyt sms, ar skambint:) nes prie interno nedaznai prienu...
nr manau zinot..:)
lostangel
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 22:51

Re: Mūšių organizavimas

Standartinė Walgis » 2010 Rgp 03 14:06

Parasiau :) butu gerai kita savaite antradieni ar ketvirtadieni
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

AnkstesnisKitas

Grįžti į Warhammer Fantasy Battle

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron