High Elfai

High Elfai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 19 18:50

Šiuo metu ši armija mane traukia dėl savo "įvaizdžio", magijos savybių, galimybės sudaryti elitinę armiją, kuri būtų verta dėmesio ir tai, kad jai suvaldyti neužtenka vien tik "bėk ir kirsk" taktikos". Pernelyg nesigilinau dar, tačiau noriu bent jau iš anksto susirūšiuoti karinius vienetus, kuriuos derėtų įsigyti.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: High Elfai

Standartinė Saulius » 2010 Vas 19 21:12

Si rase gali zaisti is magijos ir be jos gana sekmingai, turi viena stipriausiu special charakteriu Teclis, kuris yra bene pats stipriausias magas zaidime, nors ir ne visuose turnyruose ji leidzia naudoti.
Ju special rulsas Always Strike First labai palengvina isgyvenima CC (close combat), bet neapsaugo nuo saudymo, bet kokie lankininkai jiems nepatinka, nes ju skaicius nedidelis, T mazas, sarvu geru irgi neturi. Turi viena galingiausiu Chariotu su liutais. Swordmasteriai vieni geriausiu elitiniu kariu, kartais vadinami blenderiu, mazai lieka tu, kurie jiems gali trenkti atgal, bet labai bijo Chariotu, sauliu ir magijos. Ju Repeater boltthroveriai vieni geriausiu zaidime ir jis ju gali paimti net 4vnt. Dragonprincai, vieni geresniu Knightu zaidime, greiti, geras armoras, trenkia pirmi, gali tureti geru baneriu. Magiski daiktai pas High elfus vieni geriausiu zaidime. Beje ju Star Drakonas pats stipriausias zaidime.

As imciau sau pradziai taip :

HE Armybook 68Lt
HE Spearmen buri is 16vnt. 90Lt 159pt
HE Swordmaster 10vnt. 120Lt 162pt
HE Dragonprince 5vnt. 120Lt 180pt
HE Chariot 1vnt. (daryti Lion versija) 75Lt 140pt
HE Repeater Bolt Thrower 1vnt. 60Lt 100pt
HE Prince and Noble 1vnt. 60Lt 160pt
HE Archmage and Mage 1vnt. 60Lt 150pt x2

Viso : 653Lt ir 1250pt turi

Arba gali pradziai neimti Charioto ir Dragon princu. Vistiek turesi 1000pt jei imsi du antro lvl magus.
Visa tai pabandes ir padazes, po pusmecio pradesi pirkti tuos, kuriu tau truks, bet tada jau bus i menesi ar du viena dezute.

2000pt reiketu dar 32 Spearmen, 5-10 Swordmasteriu arba kitu, kas tada tau tiks labiau, antra buri Dragon princu, 2 Chariotai ir 1-2 Repeater bolt throweriai, bei vienas Eagle, bei 1-2 herojai is special serijos.
Grubiai 2500pt kainuos 1300Lt, jeigu pakeliui nepasitaikys is ko nors pigiau pasiimti nereiklaingu figuru.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: High Elfai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 21 18:22

Dėkui už info.

High Elfai bus garantuotai mano rasė. Tai bus greičiausiai ne anksčiau kaip už keleto mėnesių (jeigu niekas nepasikeis), tačiau aš niekur neskubu.

Armijos knygą tik pasistengsiu susiveikti anksčiau laiko, o iki tol bandysiu ruoštis paprasčiausiai gamindamas žaidimo aplinką.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: High Elfai

Standartinė Walgis » 2010 Vas 21 19:24

hm... siaip visas zaidimo principas ir ideja pakankamai idomiai atrodo, daug galimybiu. Bet man kyla klausimas kodel viskas taip brangu? t.y. ar neimanoma sito zaidimo zaisti su kitom figurelem, nes kaip cia auksciau parasyta kad pradet zaist reik 600+ LT tai mano nuomone pakankamai per brangu. o jei dar nusipirksi ir suprasi kad tos figureles ne tau tai pinigai kaip i bala.
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: High Elfai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 21 20:13

Jas visuomet galima parduoti arba pirkti susidėjus kartu su draugu ar kolega.

Žaidimo visas žavesys ne vien tik pats žaidimo partijos procesas. Jeigu jį žaisi su kitomis figūrėlėmis, pavyzdžiui Risko, ar kažkokias nesąmoningais popieriaus lapiukais, kaip kad minėjo šiandien vienas žmogus, tuomet... Nežinau. Tai visiškai nebe Warhammeris ar kad ir betkoks kitas žaidimas. Nėra jokio individualumo, jokio kūrybingumo jas dažant, klijuojant apdirbant, nėra jokio efekto naudojant kitas figūrėles, nes jos neįsipaišo nei į siužetą, nei į kontekstą nei į dar kažką kitą.


Čia mano trumpa nuomonė. Greičiausiai nereikšminga. :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: High Elfai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 21 20:59

Beje, keletą armijų galima susitarus išmėginti ir klube. Tartis reikia su Sauliumi arba Gediminu. Viso yra 4 Warhammer Fantasy Battle armijos, su kuriomis žaidžiama pilnu tempu.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: High Elfai

Standartinė Saulius » 2010 Vas 22 10:20

Walgis rašė:hm... siaip visas zaidimo principas ir ideja pakankamai idomiai atrodo, daug galimybiu. Bet man kyla klausimas kodel viskas taip brangu? t.y. ar neimanoma sito zaidimo zaisti su kitom figurelem, nes kaip cia auksciau parasyta kad pradet zaist reik 600+ LT tai mano nuomone pakankamai per brangu. o jei dar nusipirksi ir suprasi kad tos figureles ne tau tai pinigai kaip i bala.


Niekas ir nesako, kad tai yra pigu pradėti. Bet padalinus sumą į 5 metus su viena rase, gaunasi nedaug, kaip hobiui (apie 30Lt mėnesiui).
Pradžia gali būti nebūtinai nuo visų figurėlių pirkimo, kaip dauguma ir darė, o nuo kelių naudingiausių būrių ir be jokių knygų, o tik su skolinimais. Tik dažai savi. Visa kita imituojama, skolintomis ir neatitinkančiomis figūromis. Aš irgi pastoviai imituoju, ieškau savo sprendimų. Yra tokių žaidėjų, kurie per 8 metus dar nenudažę net 20% savos armijos.

Dėl to, kad nenusipirkti to, ko po to nenaudosi, yra taisyklė, nepirkti bile ko, o bandyti, kad ir pusę metų, bet forumuose tikrai surasi atsakymus, kas dažniausiai naudoja arba būtina tavo mėgstamos rasės, va tuos tu greičiausiai nusipirksi, o priedus vėliau.
Pradžiai išsirink rasę, o po to paprašyk kieno nors pagalbos, tikrai padėsime kaip pigiausiai pradėti ir ko geriau pradžiai nedaryti.

Gali susitarti mėginimui su manimi arba kuriuo kitu kolega iš Kauno, tik vistiek man teks duoti priemones. Gali su bet kokia mano rase imituoti, kad ir kitą rasę.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: High Elfai

Standartinė Don_fanuci » 2010 Vas 22 13:29

Ir aš gi visų figūrų neturiu... Kitas proxinu, t.y. imituoju....
Kaip ir Saulius minėjo, pagrinda reikai nusipirkti, o po to imituoti ir žiūrėti kas efektingiausia, kas labiau patinka...O išsiaiškinus poreikius pirkti daugiau figūrėlių...
Don_fanuci
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010 Vas 22 11:52

Re: High Elfai

Standartinė Walgis » 2010 Vas 22 14:27

dekui uz info. teks pasidometi rasemis ir issirinkt viena. tik kad kanors isigyt tai reiks darbo susirast ka padaryt mokantis mokykloje nera labai lengva :)
dar iskilo klausimas, kas populiariau warhammer ar warmachine? t.y. su kuriuo zaidimu daugiau zaidziama kaune, Lietuvoje, visame pasaulyje?
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: High Elfai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 22 14:53

Klausimas, į kurį atsakius gali prasidėti tarpžaidybinių frakcijų karas.

Kodėl? Todėl kad vienam patinka tas žaidimas kitam tas ir tai nuo reitingų nepriklauso. Siūlau laikui bėgant išmėginti viską ir pats susidarysi nuomonę. Kiekvienas žaidimas turi savo pliusų ir minusų.

Tiek vieną tiek kitą artimiausiu metu galėsi pats išbandyti.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Kitas

Grįžti į Warhammer Fantasy Battle

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron