Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25d.]

Susiję su stalo žaidimais

Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25d.]

Standartinė Mindaugas » 2010 Geg 04 23:38

Kolegos, gavome prašymą padėti/prisijungti/sudalyvauti populiarinant stalo žaidimus. Nieko pernelyg neišplėsdamas pateikiu Kruonio kultūros centro vadybininko ir mano susirašinėjimą elektroniniu paštu:
Laba diena,

Rašau jums iš Kruonio kultūros centro.
Mes pagalvojome ir norėtume surengti stalo žaidimų popietę gegužės 25 dieną. Kadangi mes neturime žaidimų ir visas taisykles būtų sunku greitai perprasti norėtume su jumis bendradarbiauti ir kartu suorganizuoti tokį renginį ir žinoma bendradarbiauti ateityje.

Pagarbiai,Kruonio kultūros centras
Kultūros vadybininkas
Šarūnas Jurėnas

Laba diena,

mes esame atviri bendradarbiavimams. Mums reikalinga šiokia tokia informacija, susijusi su Jūsų organziuojama popiete.

1. Kiek žmonių numatoma renginyje?

2. Kokio amžiaus numatomi žaidėjai (vidurkis)?

3. Kokia numatoma renginio trukmė ir kelintą valandą jis prasidės?

4. Kokie stalai ir kiek jų gali būti renginio metu?

5. Ar turite kokį nors veiklos, susijusios su stalo žaidimais, vystymo ateityje planą?

6. Ar tai komercinis renginys?

7. Kokios galimybės ar jų nebuvimas dėl Kaunas-Kruonis-Kaunas transporto. Dėl mūsų transporto tai manau, kad vairuotojas pageidaus, kad jam bent jau kuras būtų apmokėtas.

8. Dar turėsiu pasitikslinti, kas galės iš klubo narių dalyvauti ir pagal Jūsų nurodytus duomenis ir pagal pasirinktą dieną - dauguma dirbantys arba studentai (dauguma užimtųjų - ratuoti).

Best regards,
Mindaugas Aputis
HEXAGON &
Student / Audiovisual arts / University of Šiauliai


1. Žmonių skaičius manu bus kažkur tai apie 30, bet kadangi mes dar tokio pobūdžio renginį darome pirmą kartą sunku prognozuoti susidomėjusių skaičių.

2. Manau kad dauguma dalyvių bus 15-17 amžiaus, bet kadangi mūsų įstaigos veikla yra visuomeninė neatmetame galimybės kad bus ir jaunesnių ir vyresnių dalyvių.

3. Renginio trukmę galime derinti pagal jus, nes mes galime ir dirbti ir ilgiau nei yar nustatytas darbo laikas. Renginio pradžia norėtume pradėti 15 valandą.

4. Stalų turime daugybę, pagrinde tai yra mokykliniai stalai, jei jų truktų ar reikėtų tikrai be problemų galime suorganizuoti ir daugiau.

5. Ateityje planuojame jei bus susidomėjusių ir iniciatyvių žmogeliukų suburti klubą, kuris galėtų rinktis kultūros centro patalpose.

6. Mes neesame komercinė organizacija, o ir rėmėjų neieškojome šiam renginiui surengti, jūs esate pirmieji į kuriuos kreipėmės. Neatmetame galimybės ieškoti rėmėjų.

7. Rasime lėšų apmokėti jūsų patiriamas išlaidas kurui.

Pagarbiai,Kruonio kultūros centras
Kultūros vadybininkas
Šarūnas Jurėnas



*******************************************

Mano giliu supratimu ir nuomone - man visiškai jokio skirtumo, kokio amžiaus žmonės bus įtraukiami į stalo žaidimų pasaulį, tačiau tai puikiai leidžia susidaryti nuomonę apie būsimą audotoriją ir jos imlumą žaidimams. Tokio amžiaus žmonės yra itin imlūs (praktiškai kiekvieną dieną su tokio amžiaus žmonėmis susiduriu dirbdams Hobbyshope).

Mano vienareikšmiai siūlymai:
    Alhambra
    Jungel Speed
    Ticket to Ride
    Smallworld
    Colossal Arena
    Warmachine (būtinai noriu jiems pademonstruoti)
    Bausack
    Panic Tower
    Tobago
    Mystery Express (gal, jei netingėsiu jo išmokti)
    Dungeon Twister (gal, jei netingėsiu jo išmokti)
    Race for the galaxy
    Puerto Rico (kad ir kookią antipatiją šitam žaidimui jaučiu, tačiau jis yra geras...)

Čia išvardinau daugmaž tuos žaidimus, kuriuos aš pajėgus iš savo pusės jiems pateikti.

Šiuo atveju manau galima bus skaityti, kad savotiška pagalba pažinant žaidimus bus ir iš Furor Games, Hobbyshop ir be abejo - Hexagono.


Kokią jūsų nuomonė, galimybės prisijungti ir t.t. ?
Labai reikėtų pagalbos iš automobilį turinčio žmogaus. Kaip supratote - kurą tikrai padengs. Laikas, mano nuomone, turėtų būti smagus.

P.S. Informavau ir Šarūną apie šią temą, todėl tikėtina, kad jis taip pat seks šios temos eigą.

P.S.S. Aš dalyvausiu (už mokslą sumokėta, tad kaip ir nebebus su manimi daugiau jokių "ekstremalių situacijų" šiuo atveju :) )
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė Mindaugas » 2010 Geg 04 23:43

Norėčiau pabrėžti, kad Kruonis yra užmiestis ir autobusai iki jo važiuoja ~50 minučių. Tikslesnės distancijos netikslinau.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė Almiz » 2010 Geg 05 00:34

Labai jau tolima ateitis kolkas ta 25d atrodo :) turiu transporta, ir jeigu nebus kokiu nors labai rimtu trukdziu galiu sudalyvauti.
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė rolandas » 2010 Geg 05 03:55

na gal ir idomu bet dar labai toli 25 :)
Vartotojo avataras
rolandas
 
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010 Bal 03 20:11

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė saikas » 2010 Geg 05 13:48

idomu, as taip pat turiu transporta, tik kaip ir kiti kolkas nelabai galiu pasakyti ka as veiksiu 25 diena, kaip maciau cia bus antradienis, nezinau ar man pavyktu taip anksti antradieni darbus baigti :roll:
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė exonn » 2010 Geg 05 14:40

Aš tuo metu atostogausiu ir jei neturėsiu jokių kitų planų (kolkas neturiu) galėsiu sudalyvaut. Savo auto kaip žinia turiu tai net ir nuo 15h galėčiau jau būt vietoje su žaidimais. Dėl žaidimų tai manau race for the galaxy netinkamas tokiam renginiui. Plius jei dalyvausiu tikrai bus ir Infinity :) Taip pat prie žaidimų galima įrašyti Carcassonne. Jei važiuosiu galėsiu prigriebt ir blue moon city, manau tikrai tiks tokiai popietei.
Vartotojo avataras
exonn
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010 Vas 18 09:44

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė Pjovėjas » 2010 Geg 05 16:59

Kiek teko patirti, tai Race for the Galaxy tikrai gali būt kiek per sunkus pirmą kartą matantiems žaidimus. Labai tinka Citadels (nes yra pakankamai smagaus evil :) interaction), sueina Small world.
Pjovėjas
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010 Kov 11 12:32

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė Mindaugas » 2010 Geg 05 17:34

Tai dėl Race for the Galaxy matysis vietoje. Jis sunkiai perprantamas perp irmus kartus, tačiau paskui "pagavus kampą" pasidaro labai nesudėtinga jo mechanika. Jeigu jau ir po 5 kartų žmogus šito žaidimo nesuprstų, tai aš prarasčiau tada viltį visiškai su juo žaidžiant :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė Mindaugas » 2010 Geg 22 23:56

Primenu, kad jau užporyt nusimato popietė. Tikiuosi neužmiršote?

Parašykite man čia arba į mailą kas dalyvaus, ką planuojate gabentis ir t.t.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Kruonio kultūros centro popietė [2010 m. gegužės mėn. 25

Standartinė Mindaugas » 2010 Geg 24 03:09

Hei hei :D Tai nejaugi liksiu vienas? Man reikia bent vieno žmogaus su ratais ir galinčio žaisti.

Kas čia pasidarė, kad dingo visi?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Kitas

Grįžti į Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių