Lentpjūvė - Boardgame Convent

Susiję su stalo žaidimais

Lentpjūvė - Boardgame Convent

Standartinė nelly k bassas » 2022 Kov 30 20:35

perpostinu studentų kvietimą, gal kas norėsit sudalyvauti.

Sveiki!

Esame iš KTU matematikos ir gamtos mokslų fakultetinės studentų atstovybės FUMSA ir balandžio 6 dieną organizuojame populiariosios kultūros renginį: „Lentpjūvė - Boardgame Convent”.

Žaidimų kultūrai sparčiai populiarėjant ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje, auga paklausa žaidimų tipo renginiams. Sekant šia tendencija, mes siekiame, kad „Lentpjūvė“ suteiktų galimybę stalo žaidimų entuziastams ir dar tik besidomintiems žaidėjams susiburti į vieną bendrą aplinką ir taip smagiai bei prasmingai praleisti laiką.

Kaip viskas vyktų? Mes norime suteikti Jums vietą ir galimybę pristatyti Jūsų populiariausius žaidimus, pažaisti su jau patyrusiais žaidėjais, pamokyti dar nemokančius bei supažindinti dar nežinančius su savo klubu. Jeigu tik kiltų noras, siūlome ir suorganizuoti bet kokį su stalo žaidimais susijusį turnyrą, protmūšį ar net mini konkursą renginio metu.

Todėl norėtume pakviesti Jus ir visus kitus svarbius Lietuvos žaidimų ir medijų klubus norinčius prisidėti prie šio renginio realizavimo. Visgi tik bendruomenė padaro tokio tipo renginius įsimintinus. Tad manome, kad jūsų klubas puikiai tiktų mūsų organizuojamame renginyje.

Kadangi tai dar tik yra idėjos pristatymas, tolimesnę ir detalesnę su renginiu susijusią informaciją pranešime artimiausiu metu. Jei turite kokių klausimų – rašykite į šį el. paštą ir mes mielai atsakysime.

Dėkojame už skirtą laiką ir lauksime Jūsų atsakymo!
--
Pagarbiai I Sincerely

Ineta Stonkutė

Kauno technologijos universitetas I Kaunas University of Technology


Studentų atstovybė FUMSA I Student Union FUMSA


+370 60440377 I fumsa@ktusa.lt
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2244
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Grįžti į Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron