Geriausi 2018

Geriausi 2018

Standartinė tms » 2018 Gru 28 15:29

Nepažadu kad bus suskaičiuotas klubo topas, todėl prievolės skelbti savo topus nėra :) Tačiau kas nori maloniai prašom čia pasidalinti savo top10. Žaidimai nebūtinai turi būti išleisti 2018, svarbu kad žaidėt juos klube šiais metais
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Geriausi 2018

Standartinė Emilizz » 2018 Gru 28 15:59

tms rašė:Nepažadu kad bus suskaičiuotas klubo topas, todėl prievolės skelbti savo topus nėra :) Tačiau kas nori maloniai prašom čia pasidalinti savo top10. Žaidimai nebūtinai turi būti išleisti 2018, svarbu kad žaidėt juos klube šiais metais


Yay, pagaliau! Tai jei neturesi laiko paskaiciuoti, manau savanoriu atsiras (as tarp ju) :D Cia tik ideja, bet gal rasom zaidimus kuriuos suzaidem siais metais pirma karta ir nebutinai klube ar kitur?

Edit: Jeigu kam reikia primint ka zaidet naujo ar seno su manim siais metais galesiu atsiust PM
Emilizz
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2016 Rgs 07 23:55

Re: Geriausi 2018

Standartinė Linas » 2018 Gru 28 16:32

Mano topas
1.Rising sun
2.Star wars: legion
3.Anachrony
4.Dinosaur Island
5.Raiders of North Sea
6.Kingsburg (second edition)
7.My little scythe
8.Lorenzo it Magnifico
9.Mission Red Planet (second edition)
10.Black Orchestea
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Geriausi 2018

Standartinė army » 2018 Gru 28 17:37

Pilnai palaikau šitą tradiciją! Pritariu idėjai, kad verta į savo topus įtraukti tuos žaidimus, kurie klube buvo pradėti žaisti šiemet, (nors nebūtinai naujienos žaidimų pasaulyje) - pvz., Orléans, The Pillars of the Earth... Sakyčiau, galima netgi įtraukinėti su šiemet atsiradusiais rimtais papildymais, be kurių paskui to žaidimo jau nebegalima įsivaizduoti ;)...
Man asmeniškai nekils problemų atsirenkant, nes esu susiregistravęs pirmą kartą žaistus žaidimus į excel ;)... Taip pat galėčiau pagelbėti suvedinėjant bendrus rezultatus.
Ir dar man labai patiko pernykštė idėja papildomai rinti filerių penketuką - bent jau aš jį surašysiu ;)
Vartotojo avataras
army
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2010 Kov 19 19:00

Re: Geriausi 2018

Standartinė tms » 2018 Gru 28 19:18

na svarbu, kad tai būtų ne "visų laikų" topas, o 2018 metų, tai yra žaidimai kurie "vežė" šiais metais.

1. Nations: The Dice Game – Unrest - nepaslaptis kad tai mano all time no.1 šiuo metu. Daugybė partijų sužaista gyvai ir dar daugiau partijų bazinio žaidimo online. Mano nuomone tai tiesiog genialus kūrinys, išdirbtas ir sustyguotas iki smulkmenų.
2. Azul - populiariausias šių metų žaidimas pasaulyje. Kadangi metai buvo blankūs stiprių naujienų požiūriu, Azul vienintelė išimtis pretenduojanti tapti klasika. Tiesa, išėjo 2017 pabaigoje, bet pagreitį įgyjo 2018. Net KADABRA perleido lietuviškai.
3. Rising Sun - kažkas sakė "ne mano stilius" :) bet labai džiaugiuos surizikavęs, vienas iš kelių gerų sunkiasvorių šiais metais.
4. Orléans - atradimas po kelių metų pertraukos (dėkui Emiliui, kad turėjo praplėtimą, kurį susigundžiau išbandyt). Įvedus homerūlą su ribotu kortelių pasirikimu ir prijungus Trade & Intrigue praplėtimą šiuo metu mano žaidžiamiausias euro. Veža šio žaidimo lengvumas, neperkrautumas ir greitas tempas.
5. Gaia Project - antras metų sunkiasvoris. Negalėčiau vienareikšmiškai pasakyt kad geresnis už Terra Mystica, bet sužaidus 9ias partijas yra noras sužaist dar 5ias su likusiom rasėm.
6. Scythe - nuostabi idėja ir realizacija. Kai kurie kampanijos epizodai nuvylė, bet pats žaidimas labai stiprus, dinamiškas ir viena įdomiausių patirčių didelei kompanijai.
7. Terraforming Mars - labai vykęs Prelude praplėtimas dar pagerina praėjusių metų lyderį
8. A Feast for Odin - iš paskutinių 5 metų Ūvės kūrinių šitas labiausiai patinka
9. Santa Maria - gerai besisukantis euro
10. Wendake - įdomus euro su įdomia mechanika, truputį nuvilia kad turi surenkamų taškų lubas

Likę už borto:
The Pillars of the Earth - perleista gerai besisukanti euro klasika
Clans of Caledonia - daugiau žaistas praėjusiais metais
The Manhattan Project: Energy Empire - gėris daugiau žaistas praėjusias metais
T.I.M.E. Stories - sulėtėjo naujų scenarijų leidimas šiais metais, tačiau ilgais lauktas desertas apie piratus laukia savo progos
The Castles of Burgundy - Feldo klasika, gilus žaidimas, reiks dar įsukt sekančiais metais
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Geriausi 2018

Standartinė Redblock » 2018 Gru 29 00:29

1 Terraforming Mars
2 Scythe
3 X-wing
4 Pathfinder Card game
5 Keyforge
6 Core worlds
7 Lords of Waterdeep
8 Tyrants of Underdark
9 Destiny
10 Viticulture
Redblock
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 2013 Geg 29 22:26

Re: Geriausi 2018

Standartinė army » 2018 Gru 29 02:02

Nekartojau žaidimų, kurie buvo mano tope pernai. Tik pakartosiu pastebėjimą, jog tai vėlgi labai subjektyvus topas - nori nenori jis beveik visas sudarytas iš ne po vieną kartą žaistų žaidimų. Teko sužaisti dar ne vieną turbūt puikų žaidimą, bet tiesiog aš pirmam karte dažniausiai bandau nesusimauti ir šiek tiek šlifuotis strategiją - todėl tiesiog nesigauna pajusti tikro kaifo nesužaidus daugiau partijų. Labai gaila... Šiemet daugumą laiko prasėdėjau prie Tomo stalo (kaip žinia, Tomas nelabai mėgsta žaisti ne savų, kruopščiai išsityrinėtų žaidimų ;) ), ir tai labai atsispindi mano rezultatuose... O iš filerių niekaip nesugebėjau padaryti penketuko - žiauriai nesigavo išbraukti vieno kažkurio... ;)

1. Scythe
2. Nations: The Dice Game – Unrest
3. Santa Maria
4. Rising Sun
5. Dinosaur Island: Totally Liquid
6. Orléans: Trade & Intrigue
7. Azul (šitas beveik kaip ir fileris bet tiek to...)
8. Great Western Trail
9. Panamax
10. The Pillars of the Earth

1. Magic Maze
2. Custom Heroes
3. Between Two Cities
4. Biblios
5. Decrypto
6. The Great Dalmuti
Vartotojo avataras
army
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2010 Kov 19 19:00

Re: Geriausi 2018

Standartinė Emilizz » 2018 Gru 29 13:12

Metu top is zaistu klube:
1. Shadowrun: Crossfire
2. Palm Island
3. Panamax
4. Dice Settlers
5. Dark Souls: Card Game
6. Dinosaur Island
7. Black Orchestra
8. Vikings Gone Wild
9. Core Worlds
10. Rising Sun

Garbingi paminejimai:
Downforce
Nemesis

Metu top expansionas:
1. Terraforming Mars: Prelude
2. Downforce: Danger Circuit
3. Dinosaur Island: Totally Liquid
Emilizz
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2016 Rgs 07 23:55

Re: Geriausi 2018

Standartinė nelly k bassas » 2018 Gru 29 17:14

Emilizz rašė:
tms rašė:Nepažadu kad bus suskaičiuotas klubo topas, todėl prievolės skelbti savo topus nėra :) Tačiau kas nori maloniai prašom čia pasidalinti savo top10. Žaidimai nebūtinai turi būti išleisti 2018, svarbu kad žaidėt juos klube šiais metais


Yay, pagaliau! Tai jei neturesi laiko paskaiciuoti, manau savanoriu atsiras (as tarp ju) :D Cia tik ideja, bet gal rasom zaidimus kuriuos suzaidem siais metais pirma karta ir nebutinai klube ar kitur?

Edit: Jeigu kam reikia primint ka zaidet naujo ar seno su manim siais metais galesiu atsiust PM


Rimtai? Ne visi naujienu vaikosi. Nepritariu. Kaip Amigo topas atrodys? Aristeia ir Gaslands?
Jei norit rashykit 2 topus, naujienu, ir absoliutu topa. Emilis statistikas paskaiciuos, tiesa?
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Geriausi 2018

Standartinė Emilizz » 2018 Gru 29 18:05

nelly k bassas rašė:
Emilizz rašė:
tms rašė:Nepažadu kad bus suskaičiuotas klubo topas, todėl prievolės skelbti savo topus nėra :) Tačiau kas nori maloniai prašom čia pasidalinti savo top10. Žaidimai nebūtinai turi būti išleisti 2018, svarbu kad žaidėt juos klube šiais metais


Yay, pagaliau! Tai jei neturesi laiko paskaiciuoti, manau savanoriu atsiras (as tarp ju) :D Cia tik ideja, bet gal rasom zaidimus kuriuos suzaidem siais metais pirma karta ir nebutinai klube ar kitur?

Edit: Jeigu kam reikia primint ka zaidet naujo ar seno su manim siais metais galesiu atsiust PM


Rimtai? Ne visi naujienu vaikosi. Nepritariu. Kaip Amigo topas atrodys? Aristeia ir Gaslands?
Jei norit rashykit 2 topus, naujienu, ir absoliutu topa. Emilis statistikas paskaiciuos, tiesa?


Tai galesiu paskaiciuoti. Turiu omeny kad pirma karta suzaidei siais metais, nebutinai siu metu zaidima. Nes kitu atveju kiekvienais metais kartosis tie patys zaidimai.
Emilizz
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2016 Rgs 07 23:55

Kitas

Grįžti į Geriausi 2018

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron