Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 22 16:04

bigGuy rašė:Atleiskite už tylą, buvau trumpam išvykęs verslo reikalais.

Sveikas, bigGuy, tai kokie verslo reikalai tave užspaudė? Pas mus, žiūriu, miestelyje labai daug verslininkų visokio plauko: vienas mergaites siūlo, kitas alkoholiu bendruomenę nuodija...
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 22 16:08

Žinoma, pasiūla atsiranda esant paklausai... Almiz, o reketininkai kartais ne treningiukus dėvejo? Žinai, Saulėns, šiaulių mafija... Gal iš kito miesto niekšai atsidangino? :|
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 22 16:32

trys berniukai ir tik vienas ginklas? na ir nevykėliai. ką jie galvoja pagąsdins su tokia ginkluote? aš su savo medžiokliniu kaip mat tokius išgrūsčiau lauk. ir treningus atimčiau ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 22 17:04

Gal kas norėtų pasidalinti savo pradiniais įtarimais, kas atsakingas už reketą? Aš vis dar neturiu įtariamųjų. Jei neišsivystys dideli įtarimai, esu linkęs praleisti linčiavimą, nes aklai šaudant dideli šansai kliudyti niekuo dėtus gyventojus...
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 22 17:30

abss rašė:esu linkęs praleisti linčiavimą, nes aklai šaudant dideli šansai kliudyti niekuo dėtus gyventojus...


Nepamiršk, kad tokiu būdu nieko nepadarę mes suteiksime laisvę pasireikšti mafijai. Jie tikrai, kad nepraleis šanso ką nors nudobti...

Siūlau drąsiau imtis sprendimų ir po truputį pradėti dalintis įtarimais. Pirmasis žmogus, kuris tai pasakys, greičiausiai susilauks atkirčio nuo to, ką jis apkaltins (tu mane - aš tave), tačiau šioje vietoej aiškiai jausis, kad absurdas, kurį galima ignoruoti.

Kokios mintys, kolegos?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 22 17:54

Mintys tokios. Mes nepadarom nieko, mafija žudo, turim pagrindą kažką generuot ARBA mes aklai kažką prilupam ir mafija žudo, bet mafijos būna mažiau nei nekaltų ir nėra jokio pagrindo rimtesnio pasirinkimui ką linčiuot, tad didesnis šansas, kad nulinčiuosim ne tą, ką reikia.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 22 18:16

Rytoj irgi nieko nelinčiuojam? Poryt irgi? Tol, kol bus iš mažiau likusiųjų gyvų rinktis galima? Aš nelabai noriu, kad mane kasnors nudobtų naktį net nespėjus nieko padaryti.

Kolkas įtartiniausi:

bigGuy
Geez
Saikas

Pagrindas: tylumas. Jie nieko tokio nepasakė, kas atsuktu į juos dėmesį, tačiau jie pakankamai padarė, kad jų niekas nepastebėtų. gal tai tik nerimas, tačiau būtų gerai, kad jie pasakytų ką nors savo gynybai.

Diena kada baigsis? Rytoj 21:00?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 22 22:33

Aš taip pat būčiau linkęs nieko nelinčiuot, beeeeeet manau tai mafijai į naudą... Todėl jei kas turit kokį konkretų taikinį ir galite nors dalinai faktais pagrįsti, kad jis mafijozas - tuomet turit mano balsą.
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 22 23:12

Na man tai Souls kažkaip įtartinas, labai jau pažiūromis linksta link mafiozų o_O
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė Geez » 2010 Rgs 22 23:24

Kas liečia mano tylumą, tai RL trukdo aktyviai čia reikštis, tik tiek :)

O kas dėl įtarimų, tai tikrai nenoriu jais svaidytis... Aišku, jei nieko nelinčiuosim, tai mafija pasinaudos proga ir nudobs vieną iš miestiečių. Tačiau gal būt būtų geriau, kad tą padarytų mafija, o ne patys miestiečiai aklai šaudydami? Žinoma, galimybė nudobti mafijozą taip pat yra, bet kol kas mes galime šauti tik aklai. Na, gal ne aklai, o atmerkus vieną akį iki pusės :) Puikiai suprantu, kad šis sakinys mano suspiciousness stulpelį tik padidins, bet tai mano nuomonė, o ją reiškiu visada atvirai ir be užuolankų. Nežinau, gal jūsų miestelyje taip žmonės nepratę... Bet ten, iš kur atkeliavau aš, atvirumas buvo labai vertinamas :) esu paprastas žmogėnas, į psichologiją tik linkęs truputį... Ir kol kas turiu tik vieną įtariamąjį, tačiau kol kas jo neskelbsiu, kadangi tai sukeltų nemažą sumaištį tarp miestelėnų. Po šios nakties pamatysiu ar teisus aš, ar ne :)
Vartotojo avataras
Geez
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2010 Rgs 03 19:38

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron