Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 21 11:21

Visi čia žino apie tuos miesto tarakonus ir niekam ne paslaptis, kad jie kažkur yra. Tereikia tik blaiviu protu ir aštria logika juos išdeginti iš visuomenės. Į viešnamius visokius niekad neineu - ten renkasi tik tokie pat tarakonai ir panašūs į juos, tik dar blogesni. Aš esu konservatyvių pažiūrų ir kiek skaudoka stebėti degraduojančią visuomenę :(

Tačiau čia visuomenės problema ir pasaulio nepakeisiu. Tenka tik stebėti iš šono ir stebėtis visiais :( Vistik kadangi teisėsauga nelabai ką pajėgia iki galo padaryti, tą galime padaryti mes - paprasti žmonės, savo rankomis ir savo valios jėga. Mes patys galime išrauti tuos padugnes lauk, vieningai!

Ar visi pasiruošę atlikti sprendimus ir užsikrauti ant savo sąžinės kitų žmonių mirtis? Dievas mato - tai vardan kilnaus tikslo!
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 21 12:29

Mano sąžinė užgrūdinta laiko, nepadarysiu tokios pat klaidos kaip jaunystėj.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė Souls » 2010 Rgs 21 12:42

Ponas mindaugai, mafija ir yra konservatyviu paziuru, niekad nekintanti, visad ta pati =]
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Souls
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 14:34

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 21 12:46

Ankstyvos bangos, mielieji. Siūlau palaukti, kol bent paaiškės koks paros metas dabar :).
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 21 12:55

Ponas Soule, mafija konservatyvi kaip ir neapykanta jiems, taip kad nereikia kelti bangų prieš vėją. Mano amžius jau leidžia man daryti išvadas apie ankčiau padarytas klaidas ir mokausi iš kitų klaidų. Buvau aš ir mokytoju, bandžiau ir versliuka kažkada užsukti (nesėkmingai), ir eiliniu žmogumi. Kiekvienas žino, kas nutinka, kuomet pradeda reikštis jie. Tačiau dar blogiau, kuomet tą patį daro patys miestelėnai aklai ir beprasmiškai besdami pirštais į betką, kaip kad tamsta. ABSS šiuo metu trumpai, bet teisingai pasakė... Perdaug čia audrinamės ankstyvu metu.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Geez » 2010 Rgs 21 14:42

Štai kas dėl čia minėto konservatyvumo, tai, nori nenori, tačiau būtent konservatyvių pažiūrų vyras apie viešnamį jokiais būdais blogai neatsilieps :) va dabar tai visi prieš visus tuos gašlumus, atsirado sąvokos, kaip "amoralu"; "neetiška" ir panašiai... O priešiškumas mafijai irgi nėra konservatyvus, nėra ir naujoviškas, radikalus, tai tiesiog priešiškumas blogiui, natūralus bet kokio gyvo padaro (išskyrus tą, kuris ir pats blogas yra... tačiau parodaksalu, kad blogietis kitų blogiečių taip pat nemėgsta) instinktas :)
Vartotojo avataras
Geez
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2010 Rgs 03 19:38

Re: Mafija II

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 21 14:54

Ponas Mindaugai Aputi, kas čia per stūmimas ant visiškai legalaus verslo? "Į viešnamius visokius niekad neineu", tai eiti ar kas verčia? nenori, tai neik. bet sakyti, kad mano įstaiga yra "visoks viešnamis" ką turite omenyje sakydamas visoks viešnamis? Be to įžeidimas mano klientus vadinti "tarakonais". Tarp klientų yra labai garbingų miestelio piliečių. Ir jiems gali labai nepatikti tamstos pasisakymas.
Mano viešnamis pats prabangiausias mieste ir teikiantis kokybiškiausias paslaugas. O jei išvis kalbėti apie moralę ir naudą, tai statistiškai nustatyta, mieste kuriame yra viešnamis, sumažėja tam tikrų nusikaltimų skaičius, arba išvis jie išnyksta. Taigi nauda akivaizdi miestui ir nereikia čia davatkiškai moralizuoti.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 21 15:20

nelly k bassas rašė:...visiškai legalaus verslo?

Ehm... Kelinti dabar metai ir kurioje aš šalyje esu? Būtų įdomu sužinoti, kas šiuo metu čia dar legalu. Mat šiek tiek nustebau kaip čia kai kurie suteneriai bando legalius verslininkus vaizduoti...
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 21 16:00

Klausau ir netikiu savo ausimis... Kokie viešnamiai, kokie masažai?.. Matyt, tikrai nepažinojau dalies savo bendruomenės, pasirodo... Man, kaip dorai miestelio merginai, matyt, teks pasieiškoti jaunikio kitur... O dar, pasirodo, mafijozai, kaip kokie Sopranai - tuoj ims savus šaudyti... :shock:
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 21 16:48

Legalus verslas? Prostitucija? :D Padorūs žmonės nesislapsto "anonimiškai" kažkur lankydamiesi. Tačiau jei popieriai tvarkingi - manęs tas nejaudina - kiekvienam palaidūnui ten tvirkintis yra jo moralės reikalas. Padorūs žmonės neturi ko slėpti.

Net vienintelė šio miesto mergina pakraupo :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias