Mafija II

Mafija II

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 20 15:47

Taisyklės:
1.1 Pomirtinis gyvenimas

Nėra. Jei mirei, tai mirei.

1.2 Lynčas

Lynčiavimui rašome dienos metu: [.B]!lynch ŽaidėjoNumeris ŽaidėjoVardas[./B] (without the dots). Žaidėjo numerį ir vardą geriausia kopijuoti iš gyvūjų sąrašo.

Jei nori pakeisti lynča senąjį anuliuok pakeisdamas [.b][./b] į [.s][./s] be taškų.

lynčas nesiskaitys, jei lynčiuota du kartus. (neskaitant išbrauktų lynčų)

1.3 Žinučių taisymas

Taisyti žinutes galima, bet negalima panaikinti jų turinio. Kas pasakyta tas pasakyta. Į žinutę galima tiktais ką nors pridėti, pataisyti gramatika arba išbraukti lynčą.

1.4 Žinučių trinimas
Griežtai draudžiama.

1.7 Atnaujinimai

Naktis baigsis ryte tarp 6 ir 10 priklausomai nuo to kaip aš atsikelsiu ;) Taigi laukiu nakties veiksmų iki 6 ryto.
Diena baigsis vakare tarp 19 ir 23 priklausomai nuo situacijos. Lynčiuoti galima iki pranešimo skaičiuojami balsai. Pasistengsiu pranešti bent valanda prieš tai.

Diena tęsis 36h, o naktis 12h.

1.8 Copy-paste ar rolių dalijimasis

Niekam neįdomu, kai ekrano nuotrauka ar Copy-Paste žinute kažką įrodai. Taigi prašyčiau šito nenaudoti.

1.9 Šnekėjimas už forumo ribų

Draudžiamas, nebent aišku jūsų rolė sako kitaip.


Gyvi:
1. LithStud
2. Mindaugas Aputis
4. bigGuy
8. Almiz
9. Saikas
10. tinaKris


Mirę:
3. nelly k bassas - Kekšė
7. Geez - Miestietis
5. Souls - Apsaugininkas
6. abss - Detektyvas
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 20 16:41

Sveiki sveiki :)
Na kadangi esu gan žymus miestelio asmuo (gal ne pirmos jaunystės, bet mane ne dėl to pažysta visi - labiau dėl pergyvento košmaro viename vilkolakių problemą apturėjusiame miestelyje). Tai manau galiu imtis iniciatyvos ir pakviesti visus smagiai praleisti vakara kavinėje bei susipažinti kas, iš kur ir ką veikiat ;)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 20 18:29

Aš kaip suprantu čia bus nebe fentezi stilius o labiau tikroviškas gyvenimas :)

Labas rytas, laba diena, labas vakaras, gerbiami miestiečiai, kolegos. Mėgstu leisti akimirkas patogiai įsitaisęs lauko kavinukėje. Malonu stebėti kaip miestas gyvas, kvėpuoja, žmonės juda užsiėmę savo reikalais ar tiesiog šalimais atsipalaidavę mėgaujasi gyvenimu. Tikiuosi, kad šios idilės niekas nesugadins...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 20 19:12

Na taip nebe fentezi, bet praeities nepakeisi :D

Aš, kaip minėjau, nebe pirmos jaunystės paprastas miestietis turintis šiokį tokį namelį miesto centre. Mėgstu pasėdėti prie puodelio kavos pasakojant praeities istorijas.. ech laikai buvo..
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė Geez » 2010 Rgs 20 21:05

Sveiki, sveiki visi :) neseniai čia atsikraustyt benusprendžiau. Pripažinsiu- bijojau aš labai dėl sklandančių gandų apie čia vilkolakius kadaise siautėjusius (juk baisu, kad legenda gali vėl atgyt), tačiau pigus namas, nuošali ir rami vietovė turinti glaudžią bendruomenę, su labai gražiu kraštovaizdžiu ir nuostabiais miškais, mane pritraukė- atsispirti nesugebėjau :) juolab, kad mėgstu naujus žmones! Nagi, nagi, susipažinkim! Užeisiu aš šįvakar į kavinukę :) tik kavos nemėgstu :\ nebent tokią, su daug cukraus ir pieno, kuri dar kavasiuse žinoma!
Vartotojo avataras
Geez
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2010 Rgs 03 19:38

Re: Mafija II

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 20 22:58

Labi gerbemieji miestelėnai, visi puikiai mane pažysta (ypač vyriškoji miestelio pusė), nes vadovauju pačiam nagliausiam miestelio viešnamiui. Kainos prieinamos, mergytės puikios. Ir visiškas privatumas. Taigi iki pasimatymo :roll:
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija II

Standartinė Geez » 2010 Rgs 20 23:14

Ohoho, čia ir viešnamis yra :) to reklaminiame lankstinuke parašyta nebuvo :D
Vartotojo avataras
Geez
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2010 Rgs 03 19:38

Re: Mafija II

Standartinė Souls » 2010 Rgs 21 01:06

Sveiki visi atvyke naujakuriai i musu kuklu bet ypatinga miesteliuksti. As, kaip miestelio senbuvis, linkiu jums linksmai cia praleisti laika ir kuo greiciau pritapti prie kitu miestelenu. O del viesnamio tai nebijokit, as ten daznas lankytojas. Viska saugu ir patikrinta.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Souls
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 14:34

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 21 09:31

Brangūs ponai, brangios ponios, brangūs kavos ir/ar arbatos mėgėjai... jūs tik pažiūrėkit, kaip viskas pabrango... LithStud, ar tau nereikia daktarėlio? Dar pasakyk, kad aš vilkolakis, o Mindaugas yra Mr. Undead. Aš tau seniai sakiau, mesk tu tą žolę rukyt. Prakeikti mafijozai, ant kiekvieno kampo narkotikus prakišinėja...

Mielieji naujakuriai, turiu jus įspėti. Miestelis tik iš išorės atrodo ramus. Čia liūdniau nei Twin Peaks'e... Visiem tarsi būtų kažkokia masinė amnezijos ir fobijos epidemija. Niekas nieko neprisimena apie kitus, o apie save tyli kaip nežinia kas arba akis dumia, nes jaučia, kad gali tapti mafijos taikiniu. Sklinda gandai, kad mafijozai vienas kitą puikiai pažįsta ir yra gerai organizuoti, bet iki šiol nesurastas nė vienas šios grupuotės narys...

Aš pats čia įsikūręs neseniai. Anksčiau gyvenau miestelyje pavadinimu Silent Hill. Ramus miestelis. Tik darbo ten nebuvo man. Gal čia susirasiu kokios nors veiklos... nepaisant aplink tvyrančios įtampos.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 21 10:13

Na na man daktaras dar nereikalingas, va tik pas Nelly užeinu masažistės paslaugomis pasinaudoti :)
O kas dėl mafiozų - na kur jų nėra, išgaudysim kai muses ir bus ramu. Viena kitą kaip senais laikais ant kuolo pasodinsim, kad kitiem noras nusiženginėt praeitų.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Kitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron