Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 25 12:25

!lynch 9. Saikas
Paskutinį kartą redagavo abss 2010 Rgs 25 20:20. Iš viso redaguota 2 kartus.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 25 12:59

Sveiki visi. Na, žiūriu, daug kam keliu įtarimus ir turbūt ne be pagrindo, nes mano pasisakymai buvo nekonkretūs ir aš pirmąją dieną nebalsavau. Galbūt čia kaltas mano būdas - nesu tokia griežta kaip daugelis šio miestelio vyrų, neturiu specialių sugebėjimų, o nuomonėmis nesisvaidau, kol nesu dėl kažko tikra. Kiek žinau iš patirties, jei jau sukėliau įtarimus ir bandysiu gintis, tai tik dar labiau sustiprinsiu įtarimus. Taigi nesiginsiu, gerbiu jūsų nuomonę ir palieku apsisprendimo teisę jums.

Aš irgi turiu savo nuomonę, kuria noriu pasidalinti. Mano pasvarstymai tokie.

Mindaugas. Arba uolus miestelėnas, kuriam rūpi apsaugoti nekaltus miestiečius, arba velniškai gudrus melagis, kol kas kreipiantis visą žaidimą sau tinkama linkme. Mąstau taip. Mindaugas visus aktyviai ragino balsuoti ir tuo aktyvumu užkliuvo Geez. Geez atvirai pasisakė, kad Mindaugas įtartinas ir... naktį buvo nužudytas. Galima būtų įtarti Mindaugą, tačiau jis nėra toks kvailas, kad žudytų tą, kuris bedė į jį pirštu. Tai greičiausiai padarė kitas asmuo, norėjęs, kad kaltinimai dėl Geez mirties kristų Mindaugui. Taigi Mindaugas, manau, nėra mafija.

Abss ir bigGuy. Kadangi Abss atsiskleidė turintis tam tikrų galių ir pareiškė, jog pasitiki bigGuy, tikiu jo žodžiu ir manau, kad nė vienas iš jų nėra mafija.

Almiz. Iš pradžių jį įtariau, bet dabar nebe. Iš jo pasisakymų atrodo, kad jis uolus miestietis, nors pasirodo retokai.

Souls. Kol kas jis vienas įtartiniausių, nes, pirma, Souls labai pasitiki savimi, jo pasisakymas, kad "nužudę mane, vėliau labai gailėsitės" skamba gana agresyviai. Tai bandymas paveikti miestelėnus, kad jie suabejotų, ar tik Souls nėra detektyvas ar, tarkim, gydytojas. Prisipažinsiu, minutę suabejojau ir aš. Bet tik minutę. Apskritai, Souls pozicija yra savimi pasitikinčio, daug sau leidžiančio asmens. Jis, kaip man pasirodė, neslepia savo simpatijų mafijai, o tai kelia didelius įtarimus. Tai, kad Souls balsavo prieš bassą, galėjo būti drąsus iššūkis (na negi jis žudytų savą? O kodėl gi ne?!) ir leidžia jam užsiimti tvirtas gynybines pozicijas (juk tai jis pirmas balsavo prieš kekšę!) - labai gudrus ir apgalvotas ėjimas.

Saikas. Kliūna dėl savo pasyvumo. Nieko nerašydamas, nediskutuodamas, neargumentuodamas savo nuomonės (jo pirmas lynčas, kai jis balsavo už bigGuy kerštaudamas) jis bando likti šešėlyje, nekristi į akis, nepasakyti, ko nereikia. Tokia pozicija būnant mafija gana logiška, juk nelly k bassas irgi po kelių pasisakymų nutilo ir net nebandė gintis.

Taigi, kol kas man įtartiniausi yra Souls ir Saikas.
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 25 13:16

Kagi kolkas pakeičiau balsą. Šiaip nesu dėl šio pakeitimo visiškai tikras, kadangi nors Souls pasisakymai ganėtinai įtartini , tačiau tai gali būti tiesiog žmogaus būdas. Ir jei jau gausis taip jog nudėsim nekaltą žmogų (gal net ganėtinai svarbų miesteliui) nieko nepadarysi.

Teeeeip toliau abss jei esi tikrai tas kuo dediesi siūlyčiau paskui mane nesekiot nes gausis šnipštas ;)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 25 13:31

LithStud rašė:Teeeeip toliau abss jei esi tikrai tas kuo dediesi siūlyčiau paskui mane nesekiot nes gausis šnipštas ;)


Aš atvirkščiai - abss siūlau mane patikrinti naktį, o pasitvirtinus mano tapatybei, nuo sekančios dienos būtų galima sudaryti vieningą alijansą balsuojant prieš įtartinus asmenis.

___________
P.S. Dabar jau tikrai iki vėlyvo vakaro nebegrįšiu, taigi tikiuosi, kad nuspręsite kas geriausia. Savo balso nekeičiu.
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija II

Standartinė Souls » 2010 Rgs 25 13:37

As pasitikiu saivmi, nes mano buvusioj profesijoj, neturint pasitikejimo reikstu burio zuti. As taip nepasiduosiu lengvai, nepajimsit manes jus be nuostoliu. Su savo karine patirtim nusinesiu su savim bent kelis... As jusiu laukiu mano ginklu uzteks ant jusu visu, o uzminuotos bombos nunes likusius!

Paveikslėlis


Banzai!!!


Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Souls
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 14:34

Re: Mafija II

Standartinė saikas » 2010 Rgs 25 14:00

na nereikia cia manes itarineti, doro ir labai uzsiemusio gyventojo :)
reikia gi ant duonos uzsidirbti :)
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 25 15:43

saikas rašė:na nereikia cia manes itarineti, doro ir labai uzsiemusio gyventojo :)
reikia gi ant duonos uzsidirbti :)


Labai primena nelly žodžius :)

nelly k bassas rašė:reikia ginybinių kalbų???
oj, aš doras pilietis. be to turiu naudingą miestui įstaigą. nežudykite manęs, nes tai praradimas visuomenei ir pasauliui. žudykite kitus, tada jie garantuotai mirs, o mums liks daugiau maisto :P



Souls, tu nuteikiai vos ne daugumą visų mūsų savo užtikrintu "aš jus nudėsiu, jei mane nudėsit". Tai labiau skamba kaip atbaidymo manevras nuo linčo, nei savo sugebėjimų atskleidimas. Suprantu, kad esi tikras samurajus ir nebijantis mirti, tačiau tikras karys tą turi daryti atsargiai ir išsiduodamas tik konkrečiu metu. Įvedei dabar belekiek chaoso nes praktiškai jokios nuomonės nepasakei apie kitus, išskyrus pačioj pradžioj kažką paprasto ir pagrinde tai, kad "visiems bus jums chana, jei lysit prie manęs"...


tinaKris pastebėjimai daugumoje pasirodė ganėtinai įdomūs (ypač paskutiniai), tačiau jie paprasčiausiai iš dalies patvirtino mano paties pamąstymus.

Tikiuosi ,kad policininkas šią naktį atliks savo darbą taikliai. Bent vieno mafijozo mirtis jau įvestų šiokio tokio pasitikėjimo kitų atžvilgiu.

Mano pozicija aiški - aš analizuoju, stebiu, pasakau savo nuomonę, noriu, kad miestas būtų saugus ir bent kartą mano gyvenime nusišypsotų likimas, nes jaučiu seną skolą už savo protėvių gėdingą mirtį... Galų gale abss gali patikrinti tiną, mane ir dar kažką. Dėl apsiprendimo ką tikrinti irgi manau galime siūlyti savo variantus?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 25 19:41

Kolkas balsai tokie:

TinaKris:
BigGuy

Souls:
Mindaugas Aputis
Almiz
LithStud


Abss:
Souls

Saikas:
Abss


20:30 baigsis laikas balsuoti.
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija II

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 25 20:24

Šiandien pasakiau, kas man kelia daugiausiai įtarimų

!lynch 5. Souls

P. S. dėl Souls kilo naujų minčių, kurios, tikiuosi, nepasitvirtins...
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 25 20:26

Tai niekas daugiau nieko nepasakys? Net Souls nemėgino nieko pasakyti, kad save pateisinti...

Aš kuo toliau, tuo labiau abejoju, kad jis vertas linčio, tačiau jo pasyvumas ir abejingumas aplinkybėms daro savo...

Dar klausimas toks išliko, kuris nuramintų mane šiek tiek - gali vienu metu būti žaidėjas, kuris gali nužudyti ką nors kitą, policininkas ir medikas tokiame dideliame miestelio kolektyve, kaip kad mūsų ?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron