Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 27 18:33

Sveiki, mielieji. Tai, ką ketinu pasakyti, gali mane pražudyti ir tai, deja, bus miestiečių pralaimėjimas, kurio link mes visi judame... Mindaugai, nereikia kaltinti Abss ir apsimesti tuo, kuo nesi. Noriu pasisakyti, ką įtariu, prašau, paklausykite, tai bus ilgas įrašas.

Mūsų miestelyje yra vienas žmogus, kuris net ir nerinktas lyderiu tokiu jaučiasi ir puikiai moka įteikti savo nuomonę kitiems. Jis yra puikus žaidėjas ir jo laimėjimas beveik garantuotas. Kalbu apie Mindaugą Aputį, kuriam prieš pat mirtį kaltinimus metė Abss.

Pirmiausia, Mindaugas nuo pat žaidimo pradžios bando pabrėžti, kad yra "padorus" pilietis, jis niekada nesilanko viešnamiuose, nebendrauja su "padugnėmis", neigia bet kokias simpatijas mafijai. Tie, kas bent truputį domisi psichologija, žino, jog žmogus, kuris nuolat kažką neigia, bando įtikinti, kad taip nėra.

Mindaugas nuolat ragina visus kalbėti, dalintis nuomonėmis, nes tai naudinga mafijai. Taip jis renka informaciją, kurią vėliau gudriai panaudoja. O tuos, kurie kalba mažai, įtarinėja, taip bandydamas išprovokuoti jų mintis, kad sužinotų, pavojingas šis žmogus mafijai ar ne.

Aputis ragino daryti lynčą pirmąją dieną, nes pirmos dienos lynčas buvo naudingas būtent mafijai. Nors kai kurie miestiečiai lynčo nenorėjo, Mindaugas pasipiktino, cituoju: „Gal reiktų padaryti privaloma lynch balsą iš visų ? Ar taip negalima. Čia žaidimas...“ Klausimas, kodėl Mindaugas kalba apie privalomą lynčą, negi miestiečiai negali turėti savo nuomonės, o jei jie nenori balsuoti, ar tai reiškia, kad yra mafijozai? Priverstinis balsavimas būtų naudingas tik mafijai, juk suklaidinti žmones yra taip paprasta.

Pirmos dienos lynčas pasiteisino, nes mirė kekšius nelly k bassas. Vis dėlto dabar manau, kad tai buvo gudrus mafijos žingsnis, paaukoti blokuojantį žaidėją, kad visus įtikintų savo teisumu. Kaip minėjau ankstesniuose savo įrašuose, Mindaugas savo balsą paskelbė prieš pat skaičiuojant balsus, o tai irgi kelia įtarimą.

Miestietis Geez, kuris pirmasis suabejojo Mindaugu, buvo nužudytas pirmąją naktį. Nors anksčiau maniau, kad Mindaugas nebūtų toks kvailas ir nežudytų to, kuris bedė į jį pirštu, tačiau Mindaugo įžvalgos neįvertinau. Taip, mes visi pamanėme, kad Mindaugas juk nėra „toks“ kvailas. Numanydamas miestiečių reakciją, Mindaugas nužudė Geez, kad galėtų nuo savęs nublokšti galimus kaltinimus, o įtarimus dėl Geez mirties permestų kitiems.

Iškart po Geez mirties Mindaugas nepasireiškė, leido pasisakyti kitiems, kad sulauktų jų nuomonės, ar tik kartais jo neįtarinėja dėl Geez mirties. Pamatęs, kad kaltinimai jam negresia, jis vos vienu sakiniu pasisako apie Geez mirtį: „Betkokiu atveju Geez'o mirtis mane labai nustebino, aš tikrai tikėjausi, kad mirs kažkas kitas“. Vėlgi, žodeliai „labai“, „tikrai“ skamba kaip bandymas įtikinti.

Almiz, klausei, kodėl nepakeičiau savo nuomonės dėl Souls, jeigu maniau, kad jis su bomba. Visų pirma, balsą keisti buvo vėlu, antra, nebuvau tikra, ar Souls neblefuoja. Beje, mintį, kad Souls yra miestietis su bomba, tą vakarą pakartojo Mindaugas, taip pat LithStud, bet jie savo balsų irgi nekeitė. Tai kodėl užkliuvau būtent aš? Būtent Mindaugas pirmasis linčiavo Souls ir tik įsitikinęs, kad dauguma balsų yra prieš Souls, „staiga“ ėmė abejoti, ar Souls yra mafijozas.

Atidžiau peržiūrėjusi įrašus pastebėjau, kad Mindaugas ne kartą tiesiog pakartojo kitų mintis, taip bandydamas įtvirtinti savo kaip miestelėno poziciją.

Įtartina, kad Mindaugas daug kur pabrėžia, kad neįtarinėja Abss esant mafijozą. Nujausdamas, o vėliau ir įsitikinęs, kad Abss yra detektyvas, Mindaugas bando išgauti abipusį pasitikėjimą (Abss, aš tavim tikiu, tu irgi manim patikėk, t. y. netikrink manęs šią naktį). Kai Almiz pareiškia, kad Abss gali tikrinti jį, tą patį padaro ir Mindaugas, sakydamas: „Galų gale abss gali patikrinti tiną, mane ir dar kažką. Dėl apsiprendimo ką tikrinti irgi manau galime siūlyti savo variantus?“ Kodėl jis sako „gali tikrinti mane“, o paskui pasitikslina – juk galime siūlyti, ką tikrinti? Gal dėl to, kad bijo būti patikrintas?

Po nelly k basso mirties Mindaugas nuolat kalba apie jam gresiantį pavojų, kad jis bus kita auka. Kai Abss pirmą kartą paprašo mediko pagalbos, tą patį daro ir Mindaugas. Klausimas: o kodėl mafija ketintų žudyti būtent jį? Ar kiti savo nuomonių dėl įtariamųjų nepareiškė? Nuolat kalbėdamas apie jam gresiantį pavojų, jis tarsi bando įtikinti, kad yra nekaltas miestietis, kuriam reikia pagalbos, nes kitą kartą jis tikrai bus auka. Bet kažkaip nebūna...

Kai paskutinę naktį Abss pasakė, kad vis dėlto tikrins Mindaugą, šis kažkodėl labai susinervino, pabrėžė, kad Abss jau ir taip lavonas... Mindaugai, negi taip bijojai būti patikrintas?

Antras mafijozas, mano manymu, yra LithStud. Kodėl? Ne kartą buvo minėta nuomonė, kad mafijozų be kekšės yra du. Tą patį yra sakęs ir Mindaugas. Jei taip, mafiozai turėtų būti labai gerai susižaidusi komanda. Pastebėjau, kad Aputis LithStudą įtariamųjų sąraše pamini tik vieną kartą ir pasako apie jį tik tiek, kad jis yra „neutralus“. Iš tiesų, LithStud per daug nesireiškia, o jo nuomonė dėl lynčo identiška Mindaugui. Tiesa, vieną kartą nuomonės išsiskyrė, kai LithStud balsavo prieš mane. Iš pradžių jis savo nuomonės sakėsi jokiu būdu nekeisiąs, o vėliau, išgirdęs, kad aš nebeįtariu jo su Mindaugu, savo balsą atidavė už Souls.

Beje, LithStud patarė Abss: „Teeeeip toliau abss jei esi tikrai tas kuo dediesi siūlyčiau paskui mane nesekiot nes gausis šnipštas “. Kiek pamenu, Abss niekad neįtarinėjo LithStud (arba labai mažai). Tai kodėl LithStudas ragina jo netikrinti? Gal, kaip ir Mindaugas, bijo būti atskleistas?

Ši komanda idealiai susiplanavo, ką žudyti. Ir jai puikiai sekasi. Šiandien nulinčiuosim vieną miestietį, naktį žus kitas, ir žaidimas pralaimėtas... Deja.
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 27 18:56

Na viskas kaip ir būtų gražu jei nebūtų klaidinga :P Aišku kalbu tik apie save, dėl Mindaugo nieko negaliu paskyt.
Mano balsai yra tik mano paties nuomonės tuo metu (ir dažnai net negaliu pagrįsti kodėl manau kaip manau).

Dabar kas dėl tikrinimo - tai tebuvo noras padėti detektyvui (jei toks tikrai yra - ir kaip sužinojom tikrai buvo) ir beviltiškai nepraleist nakties - juk jei reiks tikrinti vienu mažiau didesnė tikimybė pataikyti. Na aišku jis galėjo manim netikėt ir t.t. bet iš mano varpinės žiūrint tai buvo normalus sprendimas.

Dėl aktyvumo. Na sorry bet šiuo metu tikrai labai užsiėmes ir užeinu kada galiu bent pažiūrėt kas ką parašė.

Tai tiek mano gynybos :)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 27 19:07

!lynch 2. Mindaugas Aputis
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 27 19:55

tinaKris, nenorėčiau aš nė kiek gintis nuo tavo žodžių, nes jie labai argumentuoti ir labai įtikinantys. Spėju tai ir buvo tamstos priežastis ne daugiau taryboje reikštis, o daugiau pasižymėti kas ką padarė ir kas ką pasakė, po to drėbti kažką tokio. abss kaltinimas mane jau vienaip ar kitaip paprasčiausiai pasmerkė ir dar anksčiau laiko.

tinaKris - tavo gudrumas išvis neįtikėtinas. Šitiek rinkti informacijos ir dar taip išsamiai ją pateikti, kad net ir pats pikčiausias žmogus pasimestų ir apsiverkęs patikėtų. Čia kodėl? Kad išsukti kažkieno uodegą? Savaime aišku, kad tavo tokia didelė iškalba ir kokių dviejų valandų paruošiamasis raštas turėtų nukreipti link manęs visą tautą. Jeigu taip nutiks - tegul nutinka. Buvo malonu su jumis būti kartu.

Tačiau siūlau atkreipti visų dėmesį į tai, kaip tinaKris puikiai laviravo tarp visų pasisakymų ir kaip puikiai analizavo visų mūsų kalbas. Būtų šaunu, jeigu taip būtų buvę nuo pradžių, o ne tokiu metu, kada jau viskas ir taip aišku kaip dieną. Pradžioje lengvomis paviršutiniškomis užuominomis ir nuomonėmis pasiremdama kitų pasisakymais atkartodavo tokius pačius pasisakymus, tik kitais žodžiais... Kaip ir dauguma daug bendraujančių miestiečių, beje.

O kodėl pasirinko mane? Nes mane parinko abss, mane jau lengviau apkaltinti, aš daug kalbu, o kalba daug tik sušikti mafijozai.

Ir prie ko tas viešnamis? Man nepatinka viešnamiai ir kas? Tai dabar vadinasi aš eidamas prieš gėjus pats esu gėjus? Kažkoks marazmas...

Linčias pirmoje dienoje - PASISKAITYKIT SUKNISTAS REKOMENDACIJAS MEISTO ĮSTATYMO POTVARKIUOSE!

Pabaigai mano balsas:

!Lynch 9. Saikas

Patys pamąstykite ir darykite sprendimus, o ne vadovaukitės "gudrašiknio Mindaugo" ar "saldžiabalsės tinaKris" žodžiais...
Paskutinį kartą redagavo Mindaugas 2010 Rgs 27 19:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
Priežastis: gramatika
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 27 21:17

Trečios dienos pabaiga

Paveikslėlis

Šiandien mietelėnai susirinko lynčiuoti ir ne bet ką, o dorą pilietį Saiką. Nors tinaKris ir prieštaravo dienai besibaigiant LithStud išsitraukė revolverį ir nušovė miestelio auką. Tačiau, ko jis nesuprato, buvo tai jog į jį, tinaKris ir BigGuy buvo nutaikyti 2xAK47 automatai. Toliau viskas buvo labai panašu į vargšų miestiečių egzekuciją. Bent jau taip pasakoja legenda, oficialiai šį vakarą "hexagono" sekta įvykdė masinę savižudybę.

Mire Saikas - miestietis.

Taip pat mirė ir visi kiti mietiečiai. Šią mafiją laimėjo Mafija:
Almiz - Mafijos bosas
Mindaugas Aputis - Mafijos narys

P.S. Kekšė skaitosi klaidingas lynčas, nes nors ir laimi kartu su mafija ji nesiskaičiuoja kaip mafija. Taigi miestas suklydo 3 kartus ir pelnytai pralaimėjo ;) Realiai turėjo pralaimėti po nakties, o, bet, tačiau didelio skirtumo tai nesudaro.
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 27 21:21

Šūdas, visiškas. Reikėjo tinaKris linčiuoti...

[pranešimas rašytas prieš paskelbiant linčo rezultatus]
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 27 21:27

100% tinakris yra mafija, nors dabar ir nieko nepadarysi dėl to. Kodėl? Ji visiškai akivaizdžiai suvaidino visiškai nekaltą ir niekuo nenusidėjusią miesto pilietę, kuri tokiu dideliu pasisakymu tik nukreipė nuo savęs dėmesį.

Kaip ir visi iki šiol įtariau, kad TINAKRIS - MAFIJA, tik mūsų akys buvo užsiūtos suknistais chaoso šniūrais... tinaKris - šiandien tu laimėjai, bet kadanors kaipnors tau bus atsilyginta. Tačiau veidmaniškam žaidimui tavo veidmaniškumas (blefavimas) - fantastiškai tinka.

Malonu buvo žaisti su tokiu galingu priešu.


Dabar tik įdomu, kas yra antra mafijos dalis? LithStud?

[pranešimas rašytas prieš paskelbiant linčo rezultatus]
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 27 21:33

Nu dabar tikrai pralošėm.. Niekaip nesuprantu, kodėl nepatikėjot manim ir nenulynčiavot tinaKris?

Iš vis manau, kad meistriškai buvo sužaista tinaKris ir Mindaugo Apučio. Paskutinis tinos "užvažiavimas" ant Mindaugo buvo tikrai meistriškas akių dūmimas, o balsas buvo laikinas. Pasikeitus situacijai į blogą garantuotai tinaKris balsą būtų pakeitus ir nužudžius daugiausiai balsų surinkusį miestietį.

Iš tiesų bravo - suvyniojot mūsų komandą kaip reikiant..

[pranešimas rašytas prieš paskelbiant linčo rezultatus]
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 27 21:41

Dar vienas.... Per tokius miestiečius kaip tu mes ir pralaimėjom šitą suknistą kovą... Almiz - kur buvo tavo prakeikti argumentai, kuomet reikėjo spręsti kas yra kas? Pasirodai tik kartą du per dieną, pasakai kokią nesąmonę, praktiškai plaukdamas paskui kitus. Nesuprantu aš tokių "miestiečių". Nors vienas mūsų sprendimas šiame mieste buo teisingas? Ne, nes tie, kas įtarinėjo tinaKris - NEARGUMENTAVO to užtikrintai, dėl ko ta "Juodoji našlė" ir sutriuškino mus visus...


[pranešimas rašytas prieš paskelbiant linčo rezultatus]
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 27 22:02

***, no comments
Saikas - registracija į šitą žaidimą neprivaloma. Žaidžia tie, kas nori žaist. O kai ateina tokie, atsiprašant, "žaidėjai" kaip tu - sugadina žaidimą ir sau, ir kitiem.

Vienintelė normali diena, kai kažkas vyko - pirmoji. Ir ne todėl dak į mafiją pataikėm. Kažkas buvo kalbama. Pirštais badoma. Toliau kažkokia šiza.

Ok, ką turėjom po pirmos dienos:
Geez, Souls ir MA balsavo ir nulinčiavo mafijozą.
Geez mirė, o tada dėl kažkokių man nesuprantamų priežąsčių nulinčiavom Souls. Po velnių, gi jis prieš nelly balsavo. Jau bent tai dienai galėjom MA ir Souls ramybėj palikt.
abss mirė dėl per didelės savireklamos, saikas gavo ko nusipelnė.
Liko:

1. LithStud
2. Mindaugas Aputis
4. bigGuy
8. Almiz
10. tinaKris

Ryte liks 4. Jei tai ne automatinis pralaimėjimas - vadinasi, likęs tik 1 mafijozas.
Kadangi, būdamas patvirtintas miestietis, beveik garantuotai ryto nesulauksiu, liksit 4se. 3 vs 1.

Taigi, mano testamentas.

M.A. pasitikėčiau labiausiai. Na, jis bent balsavo prieš nelly. Jei vis dėl to jis mafija - negaila bus, kad laimėjo. Ne jis bus laimėjęs, o mes patys pralaimėję. 2 dienas sąžiningai šūdą pramalėm.
Taigi, vietą ant šakos siūlau didžiausiai M.A. puolėjai - tinaKris.
Apie LithStud nuomonės taip ir nesusidariau, o Almiz man į mafiją mažiausiai panašus.

Tai tiek. Gal dar ryt susimatysim.

[pranešimas rašytas prieš paskelbiant linčo rezultatus]
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron