Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 24 20:56

Almiz, diena trunka 36 valandas (bent jau kiek supratau).
Aš niekad nesakiau (o jei sakiau, tai buvau tikrai girtas), kad tu įtartinas dėl aktyvumo. Bet kuriuo atveju peržiūrėjau tavo pasisakymus ir nuomonę pakeičiau. Šiuo metu manau, kad esi normalus miestietis.

bigGuy, doras miestietis, o kalbi blūdus. Siūlai linčiuot Saiką ir tam pačiam post'e linčiuot puoli tinaKris. Cirkas kažkoks :)
Sutinku su tavo raginimu linčiuoti Saiką. Detalios analizės jo atžvilgiu nepasidariau, bet kol kas stipriausi įtarimai mano krenta ant jo.
Souls, kaip ir minėjau, balsavo prieš nelly k bassas. Jo pasisakymus peržiūrėjęs susidariau įspūdį, kad Souls tiesiog ateina, permeta kelis post'us akim, kažką užvelia ir baigiasi. Kelis kartus nusišnekėta. Balsas buvo absoliutus random. Man labiau sudaro labai nevalyvo ir neatsakingo piliečio įvaizdį nei gerai užsimaskavusio mafijos atstovo (juolab kad balsuota prieš mafijos pusėje esantį žaidėją).
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 24 21:09

tinaKris rašė:Esu vienintelė mergina šiame miestelyje, tikrai netrokštu kraujo ir juo labiau nekaltų žmonių. Mano manymu, mums labai pasisekė, kad vakar nulinčiavome nelly k bassą, kuris pasirodė esantis kekšė, bet juk galėjo būti kitaip. Todėl nenorėjau balsuoti aklai. Dabar turiu kelis įtariamuosius ir už vieną iš jų dienos pabaigoje atiduosiu savo balsą. Kas man kelia įtarimus, jau minėjau.


Labai neįtikinantys argumentai ir įtarimą tik dar labiau didina, nes tas pabrėžimas, kad "vienintelė visame miestelyje" dar nieko nepasako ir verčia mąstyti, ar tik čia ne apeliacija į emociją? Be to, tikrai ne vienintelė - buvo pas mus ir kekšė (nesvarbu, kad apžėlusiu snukiu), mačiau ir daugiau merginų, žygiuojančių gatvėmis pro mano pamėgtą kavinukę.

Kolkas dar yra labiau įtartinų asmenų, tarp kurių papuola Souls, Saikas ir Almiz (plius tinaKris).

Ar dera tikėti, kad abss yra policininkas? Retai matau aš jį savo akiratyje, nebent dirba po priedanga nakties metu ar stebi iš priedangos. Jis realiai patvirtino mano įtarimą, kad bigGuy yra niekuo dėtas mūsų miesto gyventojas, tačiau tai galėjo būti ir šūvis į tamsą, tik labai taiklus?... Arba tai fantastiškas psichologiškai gerai sužaistas abss ir bigGuy žaidimas, kuris absoliučiai susuko smegenėles? Tikiuosi kad ne, nes tada mums bus lygiai tas pats, kas ir tai pelei, kurią pagavo katinas...

Šiai akimirkai stipriausias mano įtariamasis iš tų aukščiau paminėtų yra Souls, todėl šiai akimirkai renkuosi:

!lynch 5. Souls

Mano apsisprendimas priklausys nuo pačio Souls tolimesnių veiksmų, nes kaip minėjo abss - labai tikėtina, kad jis yra tiesiog abejingas viskam miesto gyventojas...

P.S. Žiūriu daug kam patiko mano vardų paryškinimas spalvotas :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 25 00:07

abss> siūlau linčiuoti Saiką, jei neprakalbės. Ne dėl to kad įtariu labai, o dėl to, kad net jei miestietis - naudos 0.
O tinaKris šiaip užkliuvo. Balsą pakeist visad spėsiu.

Dėl bigGuy ir abss.
Variantai:

1) bigGuy miestietis; abss miestietis
2) bigGuy miestietis; abss mafija
3) bigGuy mafija; abss miestietis
4) bigGuy mafija; abss mafija

Analizė - 3) atmetam kaip visišką nesamonę.
2) ir 4) atveju abss labai rizikuotu. Jei jis mafija, ir apsimetė tik policininku, smarkiai rizikavo jog atsilieps tikrasis policininkas. Kadangi kito policininko kolkas nesimato, laikom kad nėra. Be to, abss buvimas policininku paaiškina jo nenorą lynch pirmą dieną - jo motyvas buvo tempti laiką kaip įmanoma ir tyliai ieškoti mafijozų.

Kolkas logiškiausiai atrodo 1). Įmanomas 2), bet labai abejoju, ar taip rizikuotų. Ypač po 1 sėkmingo lynch. Na o kad ne 4), tai tvirtai žinau.

Apskritai, abss paskubėjo prisipažinti. Jau kai kalbėjo apie no lynch, iš kai kurių minčių buvo galima įtarti kad policininkas. 13 puslapio pabaigoje beveik pasakė. Na ir po to dar pakartojo, kad tikrai visi suprastu :) Persistengė imho.
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė Souls » 2010 Rgs 25 00:18

Tik nemuskit gerai, mane nuo jusu skiria 7 valandos skirtumo bei i darba reikia eit.
Deja vienintelis as argumentuota pasakyma pries lincha dejau ant basso, visi paskui mane tik. Ir siaip jei mane nulinciuosit, veliau labai gailesites =]( O ta as tikrai garantuoju )

Ramiausia man is visu tai tinaKris. Bet jai priekaistu kol kas neturiu. Ir siaip jus tinginiai esat. Sukat makalius del kekses, kai galit taisykles imt ir paskaityt, o ne burt nesamones.

Po kolkas nekyla man ranka pries mindauga balsuot, kad ir pries mane balsuoja, bet neturiu pries ji ko nors. Pries almiz irgi, bei saikaz. Tiesa pasakius man yra keli like kuriuos itariu esant mafijos nariais.

Balsuoju pries abss - !lynch 6. abss

Zesiu kas desis po sio posto, mano balsas gali ir kist. Ir kita diena jei pavyks isgyvent, speju, jau zinosiu, kas yra kas.

P.S. O kad abss issidave, jog yra policininkas, nera kaip ir. As ta pati ka ir jis pasakiau, tik kitaip. Jog kita diena zinosiu, kas yra kas, nors sian nezinau. Gal itarinejo, jog geez yra mafija, bet kai po mirties.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Souls
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 14:34

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 25 09:37

Savo lynch balsu bandžiau paprasčiausiai išprovokuoti Souls gynybinei reakcijai, tačiau tokios reakcijos - visiškai nesitikėjau. Dar labiau sustiprino įtarimus.

Iki šiol pagrindiniai mano įtarimai geometrine progresija kilo prieš tinaKris, kuri, nieko neslepiant, bus mano skenatis pasirinkimas, jeigu niekas nepasikeis su Souls ar kitais asmenimis.

Šiandien labai mažai nuomonių ir pamąstymų iš visų gyventojų... Šios dienos pasirinkimas mums visiems labai svarbus, prašau visų nedingti kurnors. Arba prieš dingstant pasirūpinti savo pareiga apsaugoti vienas kitą ir palikti mums visiems savo paskutinę nuomonę ar netgi sprendimo balsą...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 25 09:46

Souls, perskaityk atidžiai viską iš naujo. Nes dabar tikrai keistai atrodo.
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 25 10:07

Sveiki. Kadangi šiandien nesu užtikrintas ar spėsiu grįžti iki dienos pabaigos, todėl atliksiu savo piliečio pareigą dabar.

Visos dienos metu vis labiau pradedu tikėti, kad abss iš tiesų yra miestelio detektyvas. Darydamas tokią prielaidą turiu išmesti iš įtariamųjų sarašo ir bigGuy (kuris ir taip nebuvo tarp įtariamųjų). Lieka visi kiti. Pradžioje labai įtartinas buvo Mindaugas, bet po vakar dienos balsavimo ir po visos šiandien dienos jis stipriai pasislinko į miesto pusę.

Šiuo metu vienodai įtartini man atrodo Souls ir tinaKris. Nors nuojauta jaučia, kad mafijoj tinaKris, visgi balsuodamas prieš abss, Souls nusipelnė mano balso.

!lynch 5. Souls
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 25 10:22

Nagi nagi dauguma eina prieš Souls, bet visgi bent kolkas man tinaKris kažko neduoda ramybės.

!lynch 10. tinaKris

!lynch 5. Souls

Ir savo balso nekeisiu nebent atsiras kažkokių labai svarių priežasčių manyti jog klystu.

EDIT2: Na štai tinaKris bent šiam kartui įtikino pakeisti savo balsą. Bet tik kolkas ;)

EDIT: Gramatika
Paskutinį kartą redagavo LithStud 2010 Rgs 25 13:10. Iš viso redaguota 1 kartą.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė saikas » 2010 Rgs 25 10:36

As kalbu kalbu.. kas cia mane nori linciuoti?!
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 784
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 25 12:18

bigGuy, taip, pripažįstu. Persistengiau. Per anksti atsiskleista. Visgi kas padaryta, padaryta. Dabar arba aš būsiu saugomas mediko, arba ne (kas gali baigtis ne kaip). Souls elgesio visai nebesuprantu... atvirai, tai nelabai suprantu ir jo rašliavos...
tinaKris kuo visiems užkliuvo taip pat neaišku. Na taip, kai kurie pasisakymai pasitikėjimo nekelia, bet man panašiau į bandymą kažkiek įsijausti į rolę ir įprastinius mergaitiškus/moteriškus pasvaičiojimus apie nieką. Dargi tarp tokių pasisakymų visgi galime matyti ir gan logiškų pasvarstymų kas yra kas.
Mano įtariamųjų sąraše šiuo metu yra saikas, LithStud, Souls.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron