Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 23 10:39

Praleisti linča - tai lygiai tas pats, kas pradėti su 1 žaidėju mažiau.
Jei linčiuosim:
1) Turim galimybę pataikyti į mafiozą
2) Net jei nepataikysim, turėsim šiokios tokios informacijos. Kas balsavo už, kas prieš, kas kam pritarė.
3) Galim priversti prisipažinti kas toks likus 1 balsui. Jei kokia miesteliui naudinga rolė - gal apsigalvosim. Ar šiaip gal kokių įtikinančių argumentų pateiks. Prieš mirtį visi aktyvūs ir kalbūs pasidaro.

Beje, 4 mafiozų tikrai nėra. Tada būtų faktiškai automatinis mafijos laimėjimas po pirmo miestiečio linčo (kurį 4 susitarę mafiozai galėtu lengvai suorganizuoti).
Greičiausiai mafiozai 2, įmanoma kad 3.

Abss pasisakymai iš pirmo žvilgsnio protingi, bet pasigilinus neteisingi. !lynch 6. abss
Paskutinį kartą redagavo bigGuy 2010 Rgs 23 17:02. Iš viso redaguota 1 kartą.
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 23 10:48

jei apie loginį mastymą. Jei dabar linčiuojam ir nepataikom į mafiją, tai po nakties bus -2 sąžiningi miestelėnai. Jei pataikom, tada aukų po lygiai. Bet, kadangi, nes mafijozų mažiau nei miestelėnų, tai aklai spėjant statistiškai daugiau šansų nukepti dorą pilietį.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija II

Standartinė Geez » 2010 Rgs 23 11:03

Mano pozicija identiška abss, tiesiog įvardinta kitais žodžiais ir ne taip agresyviai :) ai, ir dar nepasakiau, kad ir Mindaugas įtarimus man kelia. Mindaugas ir nelly k bassas. Kodėl? Mindaugas, kaip jau abss minėjo, paprastai kalba protingai ir organizuotai, tuo tarpu dabar visus ragina nužudyti pirmąjį žmogų, o tai, tiesiog akivaizdu, mafijai labai naudinga. Ypač, kai mafijozas turi žodžio galią ir sugeba įtikinti kai kuriuos miestelėnus sekt paskui. O nelly k bassas įtartinas dėl sau būdingo plepumo nebuvimo. Nosį čia įkiša retai, o ir jokios atsakomosios kalbos į Souls lynch'ą irgi nepasakė. Kas dėl paties Souls, tai jis taip pat truputį įtartinas, tačiau bassas- labiau, o jis balsavo už bassą, tad jei jie abu būtų mafai, nežudytų vienas kito :) nors kas ten tuos mafijozus žino iš tikrųjų...:)
Žodžiu, to sum up:
Myndė, dėl savo perdėto įtikinėjimo ir neaiškių kalbų jau nuo pat žaidimo pradžios.
nelly k bassas, dėl sau nebūdingo tylumo ir santūrumo, jokių gynybinių kalbų.
Souls, dėl to paties tylumo ir keistų pažiūrų.
Kažkas balsavo už Saiką- manyčiau žmogų linčuoti dėl to, kad jis tylus, yra nesąmonė. Kodėl? Atsakymas iš dvejų raidžių- RL :)
Vartotojo avataras
Geez
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2010 Rgs 03 19:38

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 23 11:11

bigGuy, keista tavo logika. Tavo argumentai švelniai tariant slidūs, mano faktiniai. Skaičiukai. Ir tu imi ir pareiški, kad "pasigilinus" mano pasisakymai neteisingi. Wtf?

Paanalizuokim tavo argumentus:
1) galimybė pataikyti lygi pagal tavo paties skaičius optimistiškiausiu atveju 3 iš 10.
2) ką tokia informacija duos? parodys, kad balsavo kaip kam šovė? iš to negali išgauti jokios patikimos informacijos.
3) "prisipažinti" gali bet kas bet ką. jei bus miestietis ir kažką pasakys apie savo rolę, tuomet bus pirmas mafijos taikinys net ir nenulinčiavus arba tiesiog bus pasinaudota ta informacija.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 23 11:23

Dėl Saiko aš jį įtraukiau į savo įtarimų sąrašą tik tam, kad jis pats sureaguotų ir kažką pasakytų (provokuoju, kitaip tariant).

Kas liečia mafijai naudingumą, kad mes pačiu pirmu ėjimu kažką nužudysim. Mums taip pat nenaudinga nieko nedaryti. Čia jūsų valia ir sprendimo laisvė pasirinkti. Vienas frontas tvirtina, kad po naktinės mirties kažkas išaiškės. Neišaiškės, jeigu mafijozų galvose ne košė i smegenys (mąstau "blogiausio atvejo variantą"). Šioje vietoje toks net azartas atsirado... Pavyks nepavyks - nuo to labai daug kas gali priklausyti. Paprasčiausiai reikia nuspręsti - rizikuoti ar ne.

Geez, tu irgi kalbi protingai ir beveik organizuotai, tik kiek užtamsini paslaptingumu ir gudriu suktumu. Visi tavo pasisakymai - labai abstraktūs ir nieko nepasakantys, nors ir turintys daug žodžių. Suprantama - baisu, kad per aštriai pasisakysi ir atsisuks kas nereikia prieš tave. Tačiau visuose tavo žodžiuose yra argumentų teisingų.

Tačiau.

Aš nesistengiu įtikinėti kažką daryti ar veikti link kryptingo kažkurio miestiečio linčiavimo. Tačiau aš stengiuosi, kad vyktų diskusija ir visi pradėtų mąstyti garsiai ir aiškiai, o ne sakytų, "gal nieko nedarom, nūūū...". Skaitau, kad man tas pavyko. Galiu būti garantuotas, kad tie, kuriems tai nepatinka - manimi pasirūpins.

Velnias, čia vos ne politika...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 23 11:32

abss rašė:bigGuy, keista tavo logika. Tavo argumentai švelniai tariant slidūs, mano faktiniai. Skaičiukai. Ir tu imi ir pareiški, kad "pasigilinus" mano pasisakymai neteisingi. Wtf?

Paanalizuokim tavo argumentus:
1) galimybė pataikyti lygi pagal tavo paties skaičius optimistiškiausiu atveju 3 iš 10.
2) ką tokia informacija duos? parodys, kad balsavo kaip kam šovė? iš to negali išgauti jokios patikimos informacijos.
3) "prisipažinti" gali bet kas bet ką. jei bus miestietis ir kažką pasakys apie savo rolę, tuomet bus pirmas mafijos taikinys net ir nenulinčiavus arba tiesiog bus pasinaudota ta informacija.


Šiuo atveju būtent tie faktiniai skaičiai ir kiša koją, tačiau tai nėra argumentas įtarti, kad ABSS yra mafijozas. Jo statistika yra matematiškai visiškai teisinga. Tą patį žinome visi. Tiek miestiečiai, tiek mafijozai. Lygiai taip pat į tai gali atsižvelgti tiek vieni tiek ir kiti.

Galiu aš žinoma klysti.

Primenu, kad iki dienos galo dar yra visa krūva laiko. Apmąstykit savo variantus, prisiminkite, ką sakė visi mūsų miesto gyventojai, pasidalinkite savo įtarimais ir argumentais, o po to tik spręskite, ką linčiuoti...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 23 11:38

reikia ginybinių kalbų???
oj, aš doras pilietis. be to turiu naudingą miestui įstaigą. nežudykite manęs, nes tai praradimas visuomenei ir pasauliui. žudykite kitus, tada jie garantuotai mirs, o mums liks daugiau maisto :P
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 23 11:41

Nieko keisto logikoj nematau. Mūsu tikslas - nužudyti mafiją, o ne kad išgyventų kuo daugiau miestiečių, ar išgyvent kuo daugiau dienų.
Tarkim, yra 2 mafijozai.
Vadinasi, atspėti taikinį 2/10. Jei nelinčiuojam šiandien, ryt turėsim 2/9. Tikimybė atspėti ne ką geresnė. Taigi, vėl nebalsuojam? Tada trečią dieną turim 2/8.
2/8 galim turėt antrą dieną - su šansu, kad atspėsim, ir nudėsim mafiozą.
Atsiminkit, mafiozai irgi balsuoja. Kai tikimybė atspėti mafijozą pasidarys "gera", žaidimas jau bus pralaimėtas.
NO LYNCH yra gerai TIK MAFIJAI.
Be to, kažkieno buvimas arti lynch skatina diskusijas. Daugiau diskusijų - daugiau galimybių išsiduoti mafijozams.

Kai dėl informacijos, tai vienintelė mums prieinama informacija - diskusijų postai ir balsavimo informacija. Ir taip, tai padeda atskleisti mafijozus.

Kai dėl atskleistų rolių - tai irgi papildoma informacija. Visų variantų nenagrinėsim, tai imam patį paprasčiausią. Turim policininką ir gydytoją. Priverčiam atsiskleisti policininką. Naktį mafija bando jį žudyti, bet gydytojas jį išgelbėja.

Miestiečiams reikia visos informacijos, kokia tik jie gali gauti. Aišku kartą iš dešimties mums gali pasisekti, bet vienintelis būdas laimėti - išgauti kuo daugiau informacijos.
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 23 11:43

Mindaugas Aputis rašė:Šiuo atveju būtent tie faktiniai skaičiai ir kiša koją, tačiau tai nėra argumentas įtarti, kad ABSS yra mafijozas. Jo statistika yra matematiškai visiškai teisinga. Tą patį žinome visi. Tiek miestiečiai, tiek mafijozai. Lygiai taip pat į tai gali atsižvelgti tiek vieni tiek ir kiti.


Exactly. Statistika teisinga, o va išvados - nei tvora, nei mietas.
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 23 12:34

bigGuy, Mindaugai, mielieji....

1) antrą dieną linčas garantuotai bus ir kitaip aš nesakiau. nereikia lia lia. ir bus todėl, kad informacijos gaus specialias galias turintys miestiečiai be to diskusijų istorija ir nužudymas papildo tą informaciją.
2) daugiau miestiečių sveikų, daugiau laiko, daugiau balso teisės. imkim, kad yra 7 miestiečiai ir 3 mafijozai. galimi pirmos dienos rezultatai:
a) nulinčiuojamas mafijozas. pataikymas 3 iš 10. po nakties mafija 2, miestiečiai 6. jėga
b) niekas nenulinčiuojamas. po nakties mafija 3, miestiečiai 6.
c) nulinčiuojamas miestietis. pataikymas 7 iš 10. po nakties mafija 3, miestiečiai 5. totalus šūdas atsiprašant (nes antrą dieną užtenka sukiršinti miestiečius ir sutartinai prisidėti prie kito miestiečio nulinčiavimo, kas jei pavyktų, reiškia garantuotą pralaimėjimą).

Taigi galimi sprendimai:
a) loterija ne miestiečių naudai
b) linčo nebuvimas ir mafijos puolimas kitą dieną turint informacijos

Pirmą dieną linčą organizuoti naudinga TIK mafijai. Jai būtina, kad tai įvyktų. Todėl mafijos nariai tikėtina linčą vistiek inicijuos prieš taikius miestiečius ir tikėsis sulaukti palaikymo. Vieningai to nedarys, nes būtų per daug akivaizdu. Vienintelis būdas tai sustabdyti yra sutartinai nedaryti linčo, nesiplėšyti, o jei tokių atsiras, statyti į įtariamųjų eilę. Jei tokių atsiras, gali tekti organizuoti tokių linčiuotojų linčą, kad būtų išsaugotas miestiečio užpakalis.

Atsibodo ginčytis apie tai, kas akivaizdu. Išvados yra visiškai logiškos ir pagrįstos.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių