Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 27 22:24

Mafija II baigėsi gali rašyt ir mirę ;)
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija II

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 27 22:25

Hizard rašė:Trečios dienos pabaiga

Paveikslėlis

Šiandien mietelėnai susirinko lynčiuoti ir ne bet ką, o dorą pilietį Saiką. Nors tinaKris ir prieštaravo dienai besibaigiant LithStud išsitraukė revolverį ir nušovė miestelio auką. Tačiau, ko jis nesuprato, buvo tai jog į jį, tinaKris ir BigGuy buvo nutaikyti 2xAK47 automatai. Toliau viskas buvo labai panašu į vargšų miestiečių egzekuciją. Bent jau taip pasakoja legenda, oficialiai šį vakarą "hexagono" sekta įvykdė masinę savižudybę.

Mire Saikas - miestietis.

Taip pat mirė ir visi kiti mietiečiai. Šią mafiją laimėjo Mafija:
Almiz - Mafijos bosas
Mindaugas Aputis - Mafijos narys

P.S. Kekšė skaitosi klaidingas lynčas, nes nors ir laimi kartu su mafija ji nesiskaičiuoja kaip mafija. Taigi miestas suklydo 3 kartus ir pelnytai pralaimėjo ;) Realiai turėjo pralaimėti po nakties, bet, o, tačiau didelio skirtumo tai nesudaro.


Na kągi, sugebėjom su Mindaugu apvynioti jus aplink pirštą. Sorry jei kažką netyčiom įžeidžiau - tai tik žaidimo dalis :) Norėčiau išgirsti kas ką galvojat apie šią partiją :)
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija II

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 27 22:26

Dar turiu klausimą - ar buvo miestietis su bomba?
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 27 22:26

serious cat.jpg
Aš esu rimtas Katinamafas
serious cat.jpg (8.39 KiB) Peržiūrėta 15028 kartus(ų)



Ką gi, gerbiami miestiečiai - ačiū labai už fainą pamokančią partiją, kurią mes realiai vedėme nuo pat pradžių.

Ir tie žaidėjai, kurie neturėjo laiko - nepykite. Mes specialiai "važiavome" ant jūsų :)

Ir kas dėl kažkur paminėto "kodėl taip supykai, kai abss (ar kažkas) mane paminėjo" - nė karto nebuvau supykęs - visos "emocijos" dirbtinės, tačiau - pasiteisino :p

ABSS ir tinaKris mus perkando tam tikram lygmenyje, tačiau pasistengiau neleisti tokiai nuomonei jų įsitvirtinti "stipriais" argumentais.

Mano antras vardas - chaosas :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Geez » 2010 Rgs 27 22:31

Kaip žiauru... :D taip niežėjo pirštai parašyt viso žaidimo metu: "Mindė mafas, argi neakivaizdu?!" :D daug buvo dalykų, kurie labai jį išryškino... :) tuo pačiu, jis nukreipė dėmesį nuo Almio, kuris ramiai sau, patyliukais, neišsiskirdamas, žaidė :D tik šūdas, kad paskerdė mane pirmą... Nuuu :|
Vartotojo avataras
Geez
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2010 Rgs 03 19:38

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 27 22:35

Geez rašė:Kaip žiauru... :D taip niežėjo pirštai parašyt viso žaidimo metu: "Mindė mafas, argi neakivaizdu?!" :D daug buvo dalykų, kurie labai jį išryškino... :) tuo pačiu, jis nukreipė dėmesį nuo Almio, kuris ramiai sau, patyliukais, neišsiskirdamas, žaidė :D tik šūdas, kad paskerdė mane pirmą... Nuuu :|


Tau buvo akivaizdu, nes aš leidau tai žinoti, tačiau žaidimo metu vargu, ar būtų kilusi "garantuota" nuomonė. kai spaud-ia svarbūs sprendimai, labai greitai apsimeti ir pradedi mėtytis tarp nuomonių. fakts. Reikia tik stebėti žmones ir spausti juos link tinkamos krypties.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 27 22:37

Geez rašė: tik šūdas, kad paskerdė mane pirmą...


Aš realiai buvau linkęs nukirsti Souls pačioje pirmoje naktyje, nes įtariau, kad jis su kažkokia role. Pradžioje maniau, kad mento. beeik pataikiau. Vistik Almiz paminėjo, kad tai tu, bet aš su malonumu sutikau, nes neutralų miestietį (visiškai neabejojau, kad tu esi paprastas miestietis) nukalti yra šioks toks netikėtumas ir nuomonių sumėtymas, nesvarbu, kad prieš mane kažką pasisakei. Nelly nužudymas man padėjo labai.

Beje - kekšės mes iš anksto nežinojome :) Sekėm tiesiog Souls pėdomis, nors ir pats norėjau jį nukalti.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Geez » 2010 Rgs 27 22:38

Jei ir toliau būčiau vadovavęsis ta logika, kuria vadovavausi pradžioj žaidimo- būtų buvę akivaizdu :)
Vartotojo avataras
Geez
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2010 Rgs 03 19:38

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 27 22:39

Geez rašė:Jei ir toliau būčiau vadovavęsis ta logika, kuria vadovavausi pradžioj žaidimo- būtų buvę akivaizdu :)


Niekas nebūtų buvę. Būtum miręs vistiek, o be to - manai mes būtume lygiai taip pat veikę, kai visai kitokios diskusijos būtų vykę? Šešėlinės politikos esmė, mūsų atveju, buvo prisitaikyti prie aplinkos ir kiršinti visus tarpusavyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 27 22:42

jė, jė , jė
geriečiai laimėjo ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron