Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 25 21:52

Šiąnakt tikrinsiu saikas. Rezultatai rytoj.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 25 22:13

ABSS - gerai pasižiūrėk, kas buvo šiandien nulinčiuotas, ir gerai padėkok tam lavonui, kad jis pats save nulinčiavo...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 25 22:26

Žmonės, iš tiesų šią naktį stebėsiu Mindaugą. Turiu visą bylą apie galimas šio asmens manipuliacijas. Mindaugas aiškiai priminė, kas šiandien mirė. Galbūt tai paskutinės mano gyvenimo valandos, nes gali būti, kad apsaugos nebeturiu (nors po šiandien abejoju, ar turėjau kada nors). Jei mirsiu, žinokit, kad tiesa jums po nosimi. Tereikia atidžiai paanalizuoti.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 25 23:18

O kas čia turi būti neaiškaus? Apsauginis visiems aišku kas yra kas ir visiems aišku, kad jis mirė. Priminiau, nes ryškiai nelabai pats supratai.

Dėl manęs gali tikrinti mane kiek nori, tik nesuprantu kokio velnio delsei praitą kartą, o sumąstei tada, kada užlenktas suknistas medikas ir durnam aišku, kad mafija šiandien ŽUDYS TAVE (nebent neesi policininkas, kuo jau nebeįmanoma netikėti). Sumalei su bigGuy nesąmones apie visokias taisykles pačioje pradžioje (ką būtent tu pats ir išprovokavai - visai kaip Souls, tik platesniu frontu), chaosą visišką sukėlėt, išdurninot absoliučiai visus, dabar vėl šūdą, atsiprašant, ruošies malt?

Pradžioji buvai prieš linčą, kai nelinčiuoti yra absurdas, net žvelgiant iš policininko pusės
taip pat pradžioj kaltinai bigGuy, bet "patikrinus" buvo aišku, kad jis nekaltas.
Po to kaltinai Almis, bet apsigalvojai.
Po to nusprendei tikrinti Saiką, bet apsigalvojai, nes
nepatiko mano priminimas ir ankstesnės nuomonės?

Jokios stabilios nuomonės (beje - kaip ir pas visus). Vienintelis Souls buvo nulinčiuotas logiškai, nes pats tokią logiką ir sudarė, išprovokavo...

Ir kas labiausiai užknisa, kad dar daugiau šūdo į akis prieš visus "miestiečius" drebi kaip tik tada kai aišku ir taip, kad jau esi lavonas. Tuo pačiu dar ir mane tempiesi - AČIŪ.

Miestiečių yra (buvo) 7 ar 8, tačiau kaip gauja kažkokių akmens amžiaus aborigenų - tai šen tai ten.

Jei gyvas liksiu po nakties - linčiuokit dėl manęs. Galėsit paskui gaudyt sau toliau, išskerdę praktiškai visus miestiečius savo rankomis...

Laukiu rytojaus ryto "įdomių" rezultatų.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 26 10:42

Antrosios nakties pabaiga

Paveikslėlis

Po miestelio susirinkimo abss ėjo ruoštis blogio ieškojimu. Jis buvo praktiškai įsitikinęs savo teisumu. Tačiau einant per parkelį. Šiam kelią pastojo, žmogaus figūra, kuriai žengus į priekį, lempos šviesoje abbs atpažino veidą iš miestelio susirinkimo.

-Mes noretume su tavim apie ši tą pakalbėt. Matai tu keli bangas, kurių visai nereik. A, ting, nudėk jį.

Su tais žodžiais kita neaiški figura smeigė peilį abss į nugarą. Visą tai matė įsimylėjelių porelė. Nors gal ir nematė, nes po to, kai policija su jais pašnekėjo, jie greitai pakeitė savo parodymus ir išvyko iš miesto. Na, o abss buvo rastas pasikoręs ant šalia esančio medžio. Tokia ir buvo jo mirties priežastis. Dar viena savižudybė miestelyje.

abss buvo Detektyvas


---------------------------------------------------
Jums liko viena klaida, lynčiuojant. Taigi gerai apgalvokit ar tai daryti tikrai verta.
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija II

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 26 17:48

Tyla.. Na bandysiu aš kažką organizuoti.

Kaip bebūtų gaila tačiau paskutinis mūsų balsavimas visiškai viską sujaukė, ir dabar išties sunkoka kažką tikslaus pasakyti. Visgi manau galima įtarti Saikas turint kažkokių ryšių su tamsiąją miestielio puse.

Taigi pakolkas manysiu jog jį reikia kabinti ant šakos

!Lynch 9. Saikas
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija II

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 26 19:38

Nu tikrai, kodėl čia tokia tyla? Sukrėtė iš tiesų paskutinės dienos rezultatai, mafija meistriškai sužaidė savo žaidimą - persvara dabar jau jų pusėje.

Stipriai apsigavau dėl Souls, bet dabar esu užtikrintas dėl savo balso:
!lynch 10. tinaKris

Kodėl? Viskas labai paprasta - viso žaidimo metu tinaKris buvo viena didžiausių įtariamųjų, o paskutinis balsavimas įkalė paskutinę vinį į jos karstą. Kodėl būdama tokia užtikrinta, kad Souls yra miestietis su bomba nekeitė savo balso? Šį vakar manau išsiaiškinsim.
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija II

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 26 20:38

Sujaukė čia ne mūsų balsavimai, o kai kurie žmonės, kurių elgesys egoistiškas ir savanaudiškas visų likusiųjų atžvilgiu. Jeigu dabar nepataikysim - pralaimėsime kovą, elementariai. Jeigu dabar linčiuodami nenukausime mafijos, tuomet nukausime saviškį, o mafija nukals dar vieną miestietį, ir labanakt. Vienas iš variantų laukti nakties ir stebėti, kas bus. Tačiau sėdėti ir stebėti yra nesąmonė, nes jeigu bent kiek atsimenate, kas buvo iki šiol, tuomet garantuota auka naktinė jau yra aiški. Praktiškai mirties nuosprendis yra paskelbtas dviems žmonėms abss dėka:

man ir bigGuy - mane apšaukė įtartiniausiu, o bigGuy visiškai išryškino kaip miestietį, kuris jau niekam nebekelia abejonių savo švarumu. Praktiškai apsaugojo nuo linčo, bet pasmerkė nakties žmogžudystei.

O laukdami mes nieko nesužinosime, nes mirs žmogus, kuris ir taip aiškus beveik.

Kaip jau išmanantys "mafijos reikalus ir miesto įstatymus", tai turėtų elgtis apdairiau ir atsakingiau, nei kad kai kurie mūsų esami ir buvę miesto nariai. Tai mano antras kartas, kai susiduriu su tokio tipo "aplinka" (mafijomis ir t.t.), tačiau net man čia juoką kelia kai kurių žmonių pasyvumas, tiesmukiški neapdairūs pasisakymai ir absurdiškos provokacijos.

Pabaigai, mano nuomonė, kad Saikas yra vienas iš mafijos, nes jo juokas iš "paskutinės vienies į karstą", grynai kaip nelly "intonacija" pasisakymuose, pasyvumas ir nereagavimas į aplinką yra keistas. Netgi žmogus šalia pat mūsų tarybos gretimam ofise "Skypo žemės ūkio reikmenys" kiaurą dieną sėdi, tačiau laiko "užeiti" į tarybą atseit neturi...

Naudojasi mumis visais kaip kokiais avinais...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 27 10:19

Uh, Souls susimove. Reikėjo pradėt visa gerkle rėkt, kad apsaugininkas. Būtumę liepę saugot abss. Tada būtumę gavę papildomą tyrimą...

O dabar tai situacija sumauta pasidarė.

Man baisiai nepatinka Saikas - jei jis miestietis, elgiasi kaip ***.
Ir tinaKris.
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė saikas » 2010 Rgs 27 18:12

taip man irgi nepatinka saikas, davai balsuojam uz ji :D
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron