Mafija II

Re: Mafija II

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 24 12:18

Antrasis Rytas

Paveikslėlis

Po vakar dienos ir Nelly K Bass mirties Mafija nusprendė atkeršyti. Pasirinkę vieną aktyviausių Nelly K Bass puolėjų. Jie nuėjo prie jo namų. Šis ramiai sau laimingai miegojo. Atrakinę duris ir užlipę į antrą aukštą, jie rado ten lovoje ramiai sau gulintį Geez. Policija konstatavo, jog Geez pats nusišovė su šalia rastu Glock su duslintuvu.

Kitoje miesto pusėje kažkas pasijuto sekamas, taigi išjungė kompiuterį šviesą uzsidarė langus ir nuėjo miegoti.

Geez buvo miestietis
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija II

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 24 12:24

Nesupratau mafijos logikos tiesą pasakius.. Mano manymu Geez buvo vienas tų mažiausiai pavojingų mafijai :) na bet čia tik mano nuomonė ir reikia džiaugtis, kad nebuvo nužudytas svarbesnis asmuo ;)
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 24 12:40

Sveikinu visus su sėkminga vakar dienos pabaiga. Tikriausiai tai parodo, kad klydau... Gerai, kad neklydo tie, kurie pagavo nelly k bassas. Aš dienos pabaigoje buvau visai sujauktomis mintimis ir atsitraukiau nuo balsavimo. Vakar žadėjau rezultatų, bet šios nakties darbas man nedavė tų rezultatų, kurių tikėjausi. Kitais žodžiais tariant susimoviau... Dabar bandau pergalvoti viską iš naujo, kad galėčiau išgauti iš nesėkmės bent kažkokį rezultatą ir juo pasidalinti su visais. Taip pat šiandien pasistengsiu būti labiau lakoniškas ir neįsivelti į beprasmes diskusijas taip kaip vakar. Atsiprašau Mindaugo ir bigGuy už tokį aršumą. Tiesiog tada atrodė, kad tai yra teisinga.

Situacija dėl Geez man visiškai neaiški. Savižudybės versija visiškai idiotiška. Kas žudosi naudodamas duslintuvą? Tačiau tai nelabai paaiškina detalių... ir kodėl Geez?
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 24 12:45

Sveiki visi

Graži diena išaušo.
Smagu, kad vienu mafijozu mažiau. Dar truputį, ir išrukysim juos iš savo miestelio.

Būtų baisiai įdomu sužinoti kiekvieno balsavusio ir nebalsavusio motyvus. Ypač nebalsavusių. Neaktyvumas žaidimo metu labai jau blogas dalykas jei esi miestietis. Tylias kiaules ant šašlykų!

Pats atsiprašau dėl blogai suformatuoto balso, my mistake. O dėl ko balsavau už Almiz - paaiškinau.

P.S. Mano nuomone paklodės teksto yra labai naudingos miestiečiams. Daugiau kalbų - daugiau galimybių išsiduoti mafijai. Vat turim nulinčiuota mafijozą, bet perskaičius visus postus nelabai matosi nei kas jį palaikė, nei kas negyva matyt norėjo. Lygiai taip pat Geez... Paskiedė kažką apie įtarimus, kurie pasitvirtins kitą dieną, bet pirštu nebedė. Gal mafijozai pamanė kad policininkas, ir nudėjo?

P.P.S. Jei 5 psl skaitymo per daug, Im afraid its wrong game for you.
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 24 12:49

bigGuy rašė:. Lygiai taip pat Geez... Paskiedė kažką apie įtarimus, kurie pasitvirtins kitą dieną, bet pirštu nebedė. Gal mafijozai pamanė kad policininkas, ir nudėjo?


Jei taip, tuomet ačiū Geez už puikų (tyčinį ar netyčinį) manevrą. May your soul rest in peace.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 24 12:50

Atsiprašau, Geez (amžiną jam atilsį) pirštu vis dėlto bedė.

Geez rašė:Mano pozicija identiška abss, tiesiog įvardinta kitais žodžiais ir ne taip agresyviai :) ai, ir dar nepasakiau, kad ir Mindaugas įtarimus man kelia. Mindaugas ir nelly k bassas. Kodėl? Mindaugas, kaip jau abss minėjo, paprastai kalba protingai ir organizuotai, tuo tarpu dabar visus ragina nužudyti pirmąjį žmogų, o tai, tiesiog akivaizdu, mafijai labai naudinga. Ypač, kai mafijozas turi žodžio galią ir sugeba įtikinti kai kuriuos miestelėnus sekt paskui. O nelly k bassas įtartinas dėl sau būdingo plepumo nebuvimo. Nosį čia įkiša retai, o ir jokios atsakomosios kalbos į Souls lynch'ą irgi nepasakė. Kas dėl paties Souls, tai jis taip pat truputį įtartinas, tačiau bassas- labiau, o jis balsavo už bassą, tad jei jie abu būtų mafai, nežudytų vienas kito :) nors kas ten tuos mafijozus žino iš tikrųjų...:)
Žodžiu, to sum up:
Myndė, dėl savo perdėto įtikinėjimo ir neaiškių kalbų jau nuo pat žaidimo pradžios.
nelly k bassas, dėl sau nebūdingo tylumo ir santūrumo, jokių gynybinių kalbų.
Souls, dėl to paties tylumo ir keistų pažiūrų.
Kažkas balsavo už Saiką- manyčiau žmogų linčuoti dėl to, kad jis tylus, yra nesąmonė. Kodėl? Atsakymas iš dvejų raidžių- RL :)


Ir vieną iš mafijozų pataikė. Gal likusių irgi reiktų ieškot jo įtariamųjų tarpe?
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 24 13:01

bigGuy rašė:Atsiprašau, Geez (amžiną jam atilsį) pirštu vis dėlto bedė.

Geez rašė:Žodžiu, to sum up:
Myndė, dėl savo perdėto įtikinėjimo ir neaiškių kalbų jau nuo pat žaidimo pradžios.
nelly k bassas, dėl sau nebūdingo tylumo ir santūrumo, jokių gynybinių kalbų.
Souls, dėl to paties tylumo ir keistų pažiūrų.
Kažkas balsavo už Saiką- manyčiau žmogų linčuoti dėl to, kad jis tylus, yra nesąmonė. Kodėl? Atsakymas iš dvejų raidžių- RL :)


Ir vieną iš mafijozų pataikė. Gal likusių irgi reiktų ieškot jo įtariamųjų tarpe?


Na, Mindaugas irgi balsavo prieš nelly... Klausimas ar mafija žino apie kekšes savo tarpe. Bet turbūt žino...
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 24 13:47

Turiu pareikšti, kad esu įsitikinęs, job bigGuy yra doras pilietis. Atleisk, bigGuy, kad abejojau.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija II

Standartinė bigGuy » 2010 Rgs 24 15:39

Ačiū už pasitikėjimą.
Na, Mindaugas balsavo gan vėlai. Visad yra galimybė, kad paaukojo savo draugužį... Bet kol kas atrodo patikimas.

Iš (amžina atilsį jam) Gezz sarašėlio lieka Soul. Gal žodelį tartum?
Visi kiti, gal malonėtumėt argumentuot savo nebalsavimą ar balsavimą praeitą dieną?
bigGuy
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010 Rgs 01 23:52

Re: Mafija II

Standartinė abss » 2010 Rgs 24 15:55

bigGuy, tai daugiau nei pasitikėjimas. O dėl Mindaugo, jis balsavo tada, kai buvo vienas balsas prieš nelly, po Mindaugo prisidėjo Geez balsų skaičiavimo metu.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron