Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 07 12:55

Almiz rašė:na jei jau pradėjom šitą temą, tai aš esu mūsų kaimo muzikantas, šokėjas ir įvairių balių ir švenčių dalyvis. Mindaugai, mane tikrai žinai, dalyvavau tavo sesers vestuvėse! (ar tik ne tinaKris tuokėsi?).

Žinau aš tave, visą šventę man sugadinai su savo "českuškom" :x
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 07 13:02

su giliu liūdesiu ir korkodilo ašara akyje drįstu pranešti, kad išvykstu iš mūsų miestelio, kokiai savaitei į komandiruotę. Taigi, linkiu išgyventi ir nugalėti vilkolapius. seeee yaaaa ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 07 13:19

tinaKris rašė:Žinau aš tave, visą šventę man sugadinai su savo "českuškom" :x


O aš manau, kad be manęs ten būtų buvę ne vestuvės, o laidotuvės.. Visi tokie rimti, susikaustę, lyg nesavi būtų...

nelly k bassas rašė:su giliu liūdesiu ir korkodilo ašara akyje drįstu pranešti, kad išvykstu iš mūsų miestelio, kokiai savaitei į komandiruotę. Taigi, linkiu išgyventi ir nugalėti vilkolapius. seeee yaaaa ;)


Ar tiktais ne vilkolakių susibūrimas vyksta?



------------------------------
redaguoju klaideles :)
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 07 13:26

Drąsus bassas, tikrai drąsus. Bet už tokius bandymus nusimuilinti būna mūsų miestelyje taikomos priemonės aka samdyti-malonūs-palydovai-taikia-veido-išraiška. Profilaktiškai. Komandiruotė, matai, pačiu bjauriausiu laiku...
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 07 15:33

nelly k bassas rašė:su giliu liūdesiu ir korkodilo ašara akyje

Žinau šią pasakaitę, kaip krokodilas, daug nekaltų avelių suėdęs, po to bandė ašarėlę išspausti... Tai, matyt, tikrai džiaugiesi, palikdamas šią pavojingą vietą?.. Suprantu tave, juk visiems savas kailis brangiausias.
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 07 15:38

Almiz rašė:O aš manau, kad be manęs ten būtų buvę ne vestuvės, o laidotuvės.. Visi tokie rimti, susikaustę, lyg nesavi būtų...


Manau, dėl muzikinio skonio ir supratimo, kaip reikia švęsti, geriau nesiginčykim. Kaip sakoma, kiek žmonių, tiek nuomonių.
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 07 15:41

abss rašė:būna mūsų miestelyje taikomos priemonės aka samdyti-malonūs-palydovai-taikia-veido-išraiška


Gal abss gali plačiau papasakoti apie šias "priemones"? Nemaniau, kad mūsų miestelyje tiek daug įdomybių :?
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 07 16:02

Ką ten pasakot? Už tokius pokštus pagaut ir nulinčiuot maža. Galų gale kas ten žino. Gal atėjo, pakalbėjo, o dabar įsivaizduoja, kad nusimuilins nuo miestelio reikalų ir tyliai naktim žmogiena maitinsis. Atseit "manęs nėra, aš išvykęs".
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 07 17:00

Btw, pirmą dieną nieko nedarymas tiesiog duoda vilkolakiams nemokama žudymą.

O šiaip dieną baigsiu, 18 valandą. Jei nebus lyncho tiek tos. Sorry jei kam nors per anksti bet po to šiek tiek esu užsiėmęs.

P.S. pasigirdo baimių, jog labai lengva susekt, kas siunčia nakties veiksmus ir taip vilkolakiams atspėti ką pirma reikia nužudyti. Galiu nuraminti tai ne taip paprasta. Paprasti miestiečiai irgi jungiasi nakties fazės metu, kad perskaityti kas toks buvo jų nulynčiuotasis. Tačiau jei jus vis dėl to labai to bijote, rašykite nakties veiksmus skype: Hizard arba email H1z4rd@gmail.com, jei rašoyt skype įsitikinkite jog gavau, t.y. gaukite mano atsakyma arba spamimkite nuo 23h turėčiau jau būti namie. ;)
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija I

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 07 18:05

Pirmosios dienos pabaiga

Paveikslėlis

Visą dieną miestelėnai mėtėsi kaltinimais vieni kitiems ir galvojo kaip čia apsigynus. Tačiau niekas nedrįso ryžtingai nieko apkaltinti. Taigi Saulei nusileidus visi išskubėjo į savo namus tikėtis geresnio rytojaus.
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias