Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 23:48

pakast tai pakast. Aš nieko prieš. Bet juk miegot irgi reik, tai va bent, kad ramiau būtų apsauga pravers.
Apie tamsta irgi nedaug žinau, bet kaip minėjai apie kitus išvis nieko. Nors ir atsiskyrėliškai gyvenu, bet su miestelėnais stengiuos susipažint.

Tiesa girdėjau jog nuo vilkolakių įkandimo pats patapi vienu iš jų, tai jei žinot kuris miestelėnas neseniai buvo apkandžiotas, manau būtų visų mūsų bendrai naudau pasodint i kokį rūsį su tvirtom durim ir nakties palaukt. Pasimatytų tada vilkas ar ne.

Va net keista kaip aš čia taip išrutuliojau tokį humanišką sprendimą.

Na aišku ketvirčiuoji ir baigtas kriukis - bet jei nekaltas tai vistiek kažkaip ant sąžinės gula.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 06 23:56

na jei jau pradėjom šitą temą, tai aš esu mūsų kaimo muzikantas, šokėjas ir įvairių balių ir švenčių dalyvis. Mindaugai, mane tikrai žinai, dalyvavau tavo sesers vestuvėse! (ar tik ne tinaKris tuokėsi?).
Mano manymu mūsų miestelyje yra išdavikas - vilkolakis, apsimetantis garbingu miestiečiu.. neleiskim jam ir toliau mūsų gasdinti ir žudyti naktimis, laikas pradėti lynčą!
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 07 00:08

Almiz rašė:na jei jau pradėjom šitą temą, tai aš esu mūsų kaimo muzikantas, šokėjas ir įvairių balių ir švenčių dalyvis. Mindaugai, mane tikrai žinai, dalyvavau tavo sesers vestuvėse! (ar tik ne tinaKris tuokėsi?).
Mano manymu mūsų miestelyje yra išdavikas - vilkolakis, apsimetantis garbingu miestiečiu.. neleiskim jam ir toliau mūsų gasdinti ir žudyti naktimis, laikas pradėti lynčą!


Prisimenu tamstą, prisimenu. Garsiausias ir įžymiausias mūsų miestelio lėbautojas :) Tik dar girdėjau gandų, kad labai alkoholiui turite polinkį, amžinai prisigeriat ir tenka kamnors dar ankstyvą vakarą namo partempti. Amžinai paskui kitą dieną užtinusiom akim ir skaudančia galva nuo pagirių ir blogo miego nusiskundimų girdisi... Tik, ar tas neišsimiegojimas ne nuo...


LithStud rašė:manau būtų visų mūsų bendrai naudau pasodint i kokį rūsį su tvirtom durim ir nakties palaukt. Pasimatytų tada vilkas ar ne.

Va net keista kaip aš čia taip išrutuliojau tokį humanišką sprendimą.


Dėl uždarymo į rūsį visai įdomi mintis. Tik kad dienos galas dar tolokai, nes pas mus gi miestelyje laikas kitaip teka :D Dar tik 17:00 apytiksliai saulelė nusileis :)



Aš, nors ir būdamas paprastu miestiečiu, tačiau visų mūsų (miestelėnų) vardu, siūlau akylai stebėti kiekvieną įtartiną asmenį, tik vargu, ar įmanoma bus kiekvieną mūsų uždaryti kažkur į belangę ir stebėti laukiant "efekto"? :(
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 07 07:29

Ar aš kažko nesuprantu? Ko jūs subėgot miegot? Pietų miego? Dienos pas mus ilgos, po ~36 valandas. Dar dabar liko maždaug trečdalis dienos. Jei kažkur suklydau, pataisykit.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 07 07:36

Spėju nulėkė ruoštis naktinei "transformacijai"... Kad niekas nematytų.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 07 09:39

Na nežinau kaip kiti bet jau minėjau jog nakčiai amalo ieškojau :P Nes kaip bebūtų o vilkai tai gaujomis valkiojasi tai manau vilkolakiai tokius pat įpročius turi. Na pagausim vieną tai kiti keršys, geriau būti viskam pasirengus (be verslininkėlio pagalbos, o tai ano prekės greičiau pražudys nei išgelbės).
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 07 11:26

ir kaip, radai amalo?
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 07 12:07

Paveikslėlis visą šaką parsitempiau :)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 07 12:11

Tai pasidalink ir su kitais :)
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 07 12:53

Ir kaip tas amalas veikia, gal kas pasakys? Aš tokiais bobučių metodais nepasikliaučiau. Verčiau nevaikščioti po vieną, nekišti nosies iš namų sutemus ir nesitrankyti nuošaliose vietose.
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron